Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ako mene pitaš ja mislim da je CIA operativac uneo virus u Kinu.

    Znam nemam dokaze za to ali nema dokaza ni da je slepi miš prevario svoju ženku sa zmijom a zmija ugrizla kera kog je nakon termičke obrade pojeo Kinez.

    E sad moguće i da je tako ali ovaj slepi miš ako zna kako je dobio Koronu bog ga ubio.

    Ajde da uzmemo u obzir i da je virus slučajno nastao kao i Sida..

    Ali zašto onda odmah sve zemlje sveta nisu stale i zatvorile granice da Kinezi to izdominiraju tamo kod njih kao što su i izdominirali, nego je svako čekao da virus udje pa je tek onda sve stalo.

    Mnogo smrdi sve to.
    Last edited by Chiwwi; 22-04-20, 18:12.

    Comment


    • A kako objasnjavas nespremnost SAD na virus?
      Ili je i to ukalkulisano,svjesno unistavaju svoju ekonomiju.
      Ili bolje reci seru se u svoju ekonomiju.

      Comment


      • Pa evo sad će Bil Gejts da iscedi kravama bubuljice i da napravi vakcinu.

        Možda i farmu krava otvori, ne bi me čudilo.
        On i DJ Žeks dominiraju na polju molekularne biologije, izgleda da su gubili vreme ceo život sa Vindovsima i Rijalitijima.
        Last edited by Chiwwi; 22-04-20, 18:24.

        Comment


        • Originally posted by Veprina masna View Post
          Samo da Kinezi ne zavladaju,mnogo su surovi.Zapad je ipak majka sviju nas,svi tamo bjezimo.
          Misliš da su ovi bolji što uvode demokratiju svuda gde ima nafte ? Ili ovi što su držali do skora skoro sve kolonije? Ne miniraj Tarabiće....

          Originally posted by Chiwwi View Post
          Pa ako mene pitaš ja mislim da je CIA operativac uneo virus u Kinu.

          Znam nemam dokaze za to ali nema dokaza ni da je slepi miš prevario svoju ženku sa zmijom a zmija ugrizla kera kog je nakon termičke obrade pojeo Kinez.

          E sad moguće i da je tako ali ovaj slepi miš ako zna kako je dobio Koronu bog ga ubio.

          Ajde da uzmemo u obzir i da je virus slučajno nastao kao i Sida..

          Ali zašto onda odmah sve zemlje sveta nisu stale i zatvorile granice da Kinezi to izdominiraju tamo kod njih kao što su i izdominirali, nego je svako čekao da virus udje pa je tek onda sve stalo.

          Mnogo smrdi sve to.
          Pa dobro...ima i verzija da su "nečiji" vojnici došli zaraženi na Vojnim Olimpijskim Igrama u Vuhanu krajem Oktobra 2019. Ima još drugih verzija....
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Najrealnija opcija je da je Kinezima ovo pobjeglo iz laboratorije,ja vjerujem zapadnim zvanicnicima,Angela je hemicarka i zna te stvari.

            Comment


            • Ima milion verzija i lepo bi bilo da diskutujemo o njima a ne da ljubitelji samo jedne verzije ne dozvoljavaju iznošenje stavova ljubiteljima drugih verzija.

              Protiv toga se borim, protiv diktature i za slobodu i demokratiju.
              Proglasite me za predsednika Amerike.
              Last edited by Chiwwi; 22-04-20, 18:22.

              Comment


              • Ja prihvatam samo verziju da nas majka priroda kaznjava za bahatost.

                Ako mora da se pravi neka teorija zavere, to je onda ona u kojoj GRU truje ceo Svet.
                Last edited by belgrade_owl; 22-04-20, 18:28.

                Comment


                • Originally posted by Veprina masna View Post
                  Najrealnija opcija je da je Kinezima ovo pobjeglo iz laboratorije,ja vjerujem zapadnim zvanicnicima,Angela je hemicarka i zna te stvari.
                  Ja se ne sećam da je Angela tako nešto rekla, izvinjavam se unapred. Jeste povremeno Tramp, kad zasere nešto, pa skreće temu...i naravno, njihove pudlice se odmah jave da podupru priču. Sve i da je tako, totalno je neozbiljno USA, kao i Španija, Italija ušla u susret virusu. Trampu su bili bitni politčki poeni i ekonomija (novac) a Talijani i Španjolcima je virus bio "smešan"....kao da ih je savetovao Nestorović. Tabela zaraženih i preminulih sve govori.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Bio je danas neki prilog na tv o tome,rekla im je Angela da nisu bili transparentni,napala ih je zestoko.Bild je isto o tome pisao,tacnije jasno je napisano da im je pobjegao virus.
                    Pa nesto Kinezi nemusto odgovorili.
                    Makron je rekao da postoje ozbiljne indicije,onaj nobelovac francuski,Montanjar ili kako vec rekao da je vjestacki,da sadrzi 60% HIV-a i da je vjerovatno pobjegao iz laboratorije.Da je vjerovatno nastao kao posledica ispitivanja lijeka za HIV.
                    Ne kazem ja da je to istina ali bih se kladio na to.
                    Last edited by E1_PG; 22-04-20, 18:34.

                    Comment


                    • Originally posted by Veprina masna View Post
                      Bio je danas neki prilog na tv o tome,rekla im je Angela da nisu bili transparentni,napala ih je zestoko.Bild je isto o tome pisao.
                      Pa nesto Kinezi nemusto odgovorili.
                      Makron je rekao da postoje ozbiljne indicije,onaj nobelovac francuski,Montanjar ili kako vec rekao da je vjestacki,da sadrzi 60% HIV-a i da je vjerovatno pobjegao iz laboratorije.Da je vjerovatno nastao kao posledica ispitivanja lijeka za HIV.
                      Ne kazem ja da je to istina ali bih se kladio na to.
                      Ko će ga znati....Što se tiče transparentnosti, Kinezi su obavestili još krajem decembra SZO, a da li su svakome, ponaosob trebali da nacrtaju jbm li ga. Ja samo navijam za to da to nije namerno pušteno....onda smo jebali ježa....
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Ajmo ovako..

                        1.Od koga će sve zemlje sveta, tj većina da pozajmi novac zbog ovih gubitaka?

                        2.Kome odgovara niska cena nafte tj. besplatna nafta?

                        3.Ko proizvodi vakcinu i respiratore?

                        1.Od MMF-a, Svetske banke pa može se reći i od Kine i Kina ima viška love ali ni blizu kao MMF i WB

                        2. Amerika i Kina su najveći kupci nafte

                        3.Amerika i Kina


                        Zaključak: CIA je unela virus u Kinu a Kinezi su izračunali na digitronu i vratili ga nazad.

                        Prvobitni plan je bio da Ameri uguše Kinesku privredu ali su Kinezi vratili virus nazad a i to je ok na Američkom digitronu.

                        E sad Kinezi nas nisu bombardovali nikad, niti će, a i mnogo nam pomažu oko Korone za razliku od Amera, tako da su Ameri veće zlo, što se mene tiče.

                        Ako će neko da me ubedi da zemlja kao što je Amerika nije mogla da spreči ulazak i uguši virus za dva dana taj onda nek' skoči sam sebi u stomak odmah.
                        Last edited by Chiwwi; 22-04-20, 18:40.

                        Comment


                        • Mozda nije GRU, svi znamo ko ima najjacu mafiju na Svetu... majcica Rusija. Kontrolisu preko 50% ruske ekonomije, odlucili su da prosire biznis na ostatak Sveta i uvalili Kinezima virus.
                          Last edited by belgrade_owl; 22-04-20, 18:40.

                          Comment


                          • I ja isto sam sve najj

                            Comment


                            • Da Rusima baš odgovora besplatna nafta.

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Ko će ga znati....Što se tiče transparentnosti, Kinezi su obavestili još krajem decembra SZO, a da li su svakome, ponaosob trebali da nacrtaju jbm li ga. Ja samo navijam za to da to nije namerno pušteno....onda smo jebali ježa....
                                Ovi sa zapada kazu da je virus detektovan jos pocetkom novembra i da su probali to da zataskaju,ali im je izmaklo kontroli i tek mjesec i po dana kasnije obavijestili SZO i javnost.
                                Ne vjerujem u to da su ga namjerno pustili,to je suvise rizicno i po njih same.Nije Kina jos uvijek toliko ojačala da bi se odlucila na takvu drskost.Jos uvijek ih Ameri vojno drze u zapećku,mogu da ih sjebu za 2 minuta bukvalno ako budu bezobrazni mnogo.

                                Comment

                                Working...
                                X