Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Koga više mrziš Crkvu ili Novaka?
    Moj brat je pop, ja uopste ne mrzim Crkvu.

    niti mrzim Novaka, da ne bude zabune...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by ?????? View Post
      Dobro sinovi moji sokolovi...

      Niste ni vi odvaljivali stomake s 24, valjda. Biće dana za megdana.
      .
      .
      .


      Ja verujem da nema ničeg divnijeg, dubljeg, simpatičnijeg, razumnijeg, ljudskijeg i savršenijeg od Hrista. Sa surevnjivom ljubavlju ja govorim sebi, da ne samo nema njemu slična, nego i da ne može biti. Štaviše, ja izjavljujem: kada bi mi neko mogao dokazati da je Hristos van istine, i kada bi istina zbilja isključivala Hrista, ja bih pretpostavio da ostanem sa Hristom, a ne sa istinom. Bez Hrista sve odjednom postaje odvratno i grešno. Pokažite mi nešto bolje od Hrista! Pokažite mi vaše pravednike koje ćete staviti mesto Hrista – pisao je F. M. Dostojevski.

      A ja samo kažem slažem se 300% i amin.
      Sinko, sa 24 godine nisam razmisljao o Hristu, vec o mnogo prijatnijim stvarima.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Dobro, ne mrziš, samo ne voliš.

        Comment


        • Kako je profesor pobedio Darvina i majmunologe... Goku, mora da si gledao ovo...

          Najjača je analogija avion i dnk. Uzeo čovek informacije za pravljenje aviona, i čeka da se stvori. Ali ne može, kao što ni informacija dnk ne može da nastane bez Tvorca. Koliko je zapravo plitkoumna ta teorija evolucije i darvinizam, strašno.

          Comment


          • Bojana, kad kažeš brat, je l misliš rodjeni brat ili? Kod nas u Ue dole, ništa sem rodjenog brata se ne naziva bratom. Po ostatku Srbije sam primetio da i rodjake zovu ljudi braćom, pogotovo po Bg.

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Koga više mrziš Crkvu ili Novaka?
              Kako dodjes do zakljucka da neko mrzi crkvu?

              Jel zabranjeno iznositi prljave i lose stvari koje se tamo desavaju, mislim ako je obavezno gurati ih pod tepih ti reci.

              Comment


              • E i ja sam isto to primetio, ja kad kazem rodjak ili rodjaka smeju mi se ljudi po BG. Kao to ti je sestra.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Pa da, meni je brat samo moj rodjeni brat. Ostalo mi nisu braća. Mada se za najbližeg rodjaka kaže "rodjeni rodiak".

                  Niti ostale zovem braćom niti ih percipiram kao braću, niti oni mene.

                  Comment


                  • Originally posted by ?????? View Post
                    Bojana, kad kažeš brat, je l misliš rodjeni brat ili? Kod nas u Ue dole, ništa sem rodjenog brata se ne naziva bratom. Po ostatku Srbije sam primetio da i rodjake zovu ljudi braćom, pogotovo po Bg.
                    Mi kazemo brat/sestra od tetke/strica/ujaka. Vi tamo iz srca Srbije se preuzeli cousin i prilagodili ga

                    Comment


                    • Hahahahhahahah, jeste to se govori - "rodjeni rodjak", bas dugo nisam cuo to. To je prvi rodjak.

                      I meni je brat = rodjeni brat, mada sam se malo prilagodio i "rodjenu rodjaku" sada zovem sestra.
                      Last edited by mark !t zer0; 22-04-20, 09:25.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Lepo je to nema šta.

                        A jeste slušali razliku izmedju Dinarskog tipa i onog nekog Južnog? Pričao je valjda neki na TV, zašto Nišlije kao imaju problem sa kronom.

                        Nisu Dinarci. I valjda je rekao parafraziram, Dinarac je loš sluga a dobar gospodar, a južnjak je dobar sluga a loš gospodar.

                        Eto vam primer mene i Markana. Kolko je to loš sluga, hteo je da crkne da skine avatar, a ja kolko sam dobar gospodar dao sam mu i ranije nego što je skinuo.

                        Da smo južnjaci, viorio bi mu se Gurke s profilne 30 dana.

                        Markane izdajice svog roda, ti Ercegovac istočni čista Srbenda u genom najčistija, u Bg se prodaješ. Imaš li stida? Kaži im rodjena rodjaka pa nek puknu od zabune.
                        Last edited by Cassius Clay; 22-04-20, 09:28.

                        Comment


                        • Originally posted by ?????? View Post
                          Bojana, kad kažeš brat, je l misliš rodjeni brat ili? Kod nas u Ue dole, ništa sem rodjenog brata se ne naziva bratom. Po ostatku Srbije sam primetio da i rodjake zovu ljudi braćom, pogotovo po Bg.
                          Nije rodjeni, ali smo svi odrasli u istoj kuci, tako da imam osecaj kao da jeste
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by ?????? View Post
                            Lepo je to nema šta.

                            A jeste slušali razliku izmedju Dinarskog tipa i onog nekog Južnog? Pričao je valjda neki na TV, zašto Nišlije kao imaju problem sa kronom.

                            Nisu Dinarci. I valjda je rekao parafraziram, Dinarac je loš sluga a dobar gospodar, a južnjak je dobar sluga a loš gospodar.

                            Eto vam primer mene i Markana. Kolko je to loš sluga, hteo je da crkne da skine avatar, a ja kolko sam dobar gospodar dao sam mu i ranije nego što je skinuo.

                            Da smo južnjaci, viorio bi mu se Gurke s profilne 30 dana.

                            Markane izdajice svog roda, ti Ercegovac istočni čista Srbenda u genom najčistija, u Bg se prodaješ. Imaš li stida? Kaži im rodjena rodjaka pa nek puknu od zabune.
                            Ako je nesto sigurno to je definitivno da smo lose sluge.

                            Uglavnom se ne prilagodjavam, zadrzao sam svoj izvorni govor i sleng, ali sto kaze Bojana, nju stvarno gledam kao sestru, tako da mi tu nije problem da se "prilagodim".
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              brzo bi se zavrsilo.
                              Da nije ove provovokacije pustio bih te da zamahneš koji put u vazduh ali posle ovoga ću morati da te izmlatim bez pardona..

                              Originally posted by kronostime View Post
                              Jebes kucu bez odzaka, jebes musko bez stomaka.
                              Muškarac bez stomaka ko mercedes bez znaka..
                              Last edited by Chiwwi; 22-04-20, 09:44.

                              Comment


                              • Originally posted by ?????? View Post
                                Kako je profesor pobedio Darvina i majmunologe... Goku, mora da si gledao ovo...

                                Najjača je analogija avion i dnk. Uzeo čovek informacije za pravljenje aviona, i čeka da se stvori. Ali ne može, kao što ni informacija dnk ne može da nastane bez Tvorca. Koliko je zapravo plitkoumna ta teorija evolucije i darvinizam, strašno.
                                Ako verujes da je Tvorca rezirao nase postojanje, zasto sumnjas i propagiras teorije zavere kad je u pitanju ovaj virus? Mislis da nije sposoban da u saradnji sa majkom prirodom uradi tako nesto? Mislis da nije pokvaren da nas stavi u neko novo iskusenje?

                                Na kraju krajeva, Tvorac je najbolji reziser ikada.

                                Cista radoznalost.

                                Comment

                                Working...
                                X