Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.facebook.com/14012190948...3775/?vh=e&d=n

    Kad sam video ovo rekao sam glasno

    Spoiler
    "puši kurac droljo"


    Govna sns-ovska poslednja.

    Comment


    • Originally posted by ?????? View Post
      Pa teorije zavere idu uz dlaku sa hrišćanstvom. Za poslednja vremena je ovo i predvidjeno. Mi uopšte ne sumnjamo da će biti haosa i da će biti katastrofe narednih godina.
      Onda smo samo zakoracili u neku novu fazu kampanje "Zlatna milijarda". Mada to i nije teorija zavere, o tome se godinama javno prica.

      Comment


      • A jbg, nemoj razmišljati kao Sova, razmišljaj kao da si neko od tih nekolicina ljudi koji imaju kao 99, 6% nas. Pošto se taj levak sužava i unutar tog 1% jedni drže druge. Bil Gejts je Bil Gejts jer su mu oni dopustili da bude Bil Gejts. Imalo je bezbroj geekova. Samo vrše selekciju koji su pogdne sluge. Tako da kad bi hteli, Bil Gejts bi sutra nestao.

        Živiš u Bg, video si i sam sve, koliko se neki ljudi kurče. A neki i previše. Pa sad analogijom idi dalje koliko se kurči Vučić. Pa još dalje koliko je pun sebe Orban, ili neki madjarski bogataš, pa Putin, Tramp, američki milioneri i ruski oligrasi... Arapski bogataši.

        E sad zamisli ljude za koje su pomenuti sirotinja. Njima je kurčenje davno davno davno prošla stvar. Ja verujem da oni nemaju trunku emocije prema nama jer nas ne doživljavaju uopšte.

        Neki musavi Vučić koji je 20 godina bio podguzna muva, evo kako se bahati.

        A zamisli kad znaš da unazad hiljade godina, tvoja porodica ima moć i status toliki, da je iz godine u godinu konstantno vekovima sve bogatija.

        Kako onda da se saosećaš sa nekim?

        Mali musavac Baka Prase, sirotinja, kupi 2 poršea piša po ljudima. Možeš onda zamisliti, koju vrstu emocije, tj odsustva emocije imaju oni prema ljudima. Mi smo njima kao mravi u mravinjaku, ne mogu uopšte da se konektuju na istu frekvenciju, ne živimo iste živote. Oni ne znaju za osećanja običnog čoveka i ne mogu da se konektuju na taj server i osete to.

        Da li umrlo nas milion, milijarda, to je isto kao nama da li leti na prozoru ubili 1,2,3,10,100 mušica. Jednostavno nemaš osećaj. I mušica je živo biće pazi.

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment




          • Kao da je Mihajlo sastavljao oglas.

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Mi smo svi "tu negde"...nešto "malo" preko stoke ....oko 190 u visini. (jbg ja sam počeo da gubim na visini, ali na žalost ne i u težini)
              Imam oko 187cm i oko 90 kila.

              Posedujem nenormalnu snagu.

              Jednom sam tuk'o 5 teškaša. Izkungfuisao sam ih tako da sam lepinje napravio od njih.

              Moje okruženje veruje da bi sa lakoćom tuk'o i mrkog medveda.

              Zajeban sam čovek i nije preporučljivo kačiti se sa mnom.

              Comment


              • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                Mogli bismo dobru ekipu za američki fudbal sastaviti.
                Kakve sve grdosije ovde.

                Ja sa svojih idealnih 180cm, 80 kg i apolonskim izgledom bih bio Tom Brejdi lično.[emoji16]

                Čak mi i ljubavnica liči na Žizel.
                Last edited by goku; 22-04-20, 15:53.

                Comment


                • Ovde smo svi visoki, lepi, opaki, moralni, ljudine...

                  Comment


                  • Stojance je najjaci to znamo svi.

                    A najjace kad su me nazivali rasistom. Ja radio onu app gradient za ethnicity i na koju poznatu osobu licim... Za nacionalnost od evropskih mi dalo samo Holandiju i Francusku u niskim procentima i to verovatno zbog Arapa i Afrikanaca.

                    Inace sve Argentina, Brazil, Meksiko, Italija. A za poznate licnosti mi izbacilo Marsijala, Javiera Bardema ( moze ) i jos nekoga ne secam se.

                    Kad dodjem sa mora crnji sam od roma, kao Kubanac. Tako da se nisam trebao pre ubedjivati da nisam rasista trebao sam se samo slikati. Crnji sam na zimu nego drugari kad dodju sa mora, kao da sam u Argentini/Spaniji rodzen.




                    Bukv ja kad dodjem sa mora. Ovakvog coveka ste prozivali da je rasista Pa da sam hteo da budem ne bih mogao zivot ti jbm

                    Mogu da zamislim Sovin sok, brat ocekivao skinhedsa.

                    Ovo pricam jer svi zamisljamo ljude nekako... Sta ako Sova ima lokne i lici na Predraga Ejdusa iz Poslednji krug u Monci a ja ga zamisljao kao Tasovca
                    Last edited by Cassius Clay; 22-04-20, 16:23.

                    Comment


                    • CR 7 rasista? Ja pouzdano znam da nije, najbolji prijtelj mu je Jose Somedo, igrao za Wednesday.

                      Spoiler

                      Ja bih u toj NFL posavi mogao da igram nesto iz OL, samo ne centra jer ne zelim da mi se ovaj sto hoce da bude Brady muva oko dupeta...

                      toliko i hvala!
                      Last edited by belgrade_owl; 22-04-20, 16:41.

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Ovde smo svi visoki, lepi, opaki, moralni, ljudine...
                        Ja nisam baš visok za moju težinu...ili sam pretežak za moju visinu jbm li ga po onim skalama, trebao bi da imam ili 90 kg ili da budem visok 215 cm...a što se tiče lepote....pa sve je to realtivno, a moja fotografija je na avataru pa proceni. Da si žensko, rekao bih ti, što sam lep-lep sam, a što nisam....ću doplatim
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post


                          Kao da je Mihajlo sastavljao oglas.
                          Ovo je i parodija i omaž sistemu u kojem smo zarobljeni od uvođenja višestranačja a sada doživljava kulminaciju
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ne smetaju mi mere i uopšte ne smatram virus bezazlenim ali njegov nastanak i celo ovo stanje smatram dobrano isplaniranim.

                            Ovih 200 država će morati dobro da se zaduže nakon ovog dvomesečnog blejanja. A svi znamo i kod koga će da se zaduže.

                            Ako imam pravo da iznesem svoju sumnju, naravno.

                            Ali dobro saznali smo da HIV pozitivni mogu slobodno da se boksuju i putuju po svetu.
                            Ne bi oni nikom preneli to, CIA ih prati i čim privedu neku ribu gurnu im kondom u novčanik..

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Ne smetaju mi mere i uopšte ne smatram virus bezazlenim ali njegov nastanak i celo ovo stanje smatram dobrano isplaniranim.

                              Ovih 200 država će morati dobro da se zaduže nakon ovog dvomesečnog blejanja. A svi znamo i kod koga će da se zaduže.

                              Ako imam pravo da iznesem svoju sumnju, naravno.
                              Ceniš da je neki Kinez, u Vuhanu u labu zaboravio da zatvori teglu, a za račun Amera ?
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Samo da Kinezi ne zavladaju,mnogo su surovi.Zapad je ipak majka sviju nas,svi tamo bjezimo.

                                Comment

                                Working...
                                X