Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Pogrešno. Biće pet do deset puta brži internet a maksimalno duplo skuplji nego sada.
    A ti sa ovakvim stavom nećeš baš ostati dugo u toj firmi ili bilo kom provajderu.
    Dekarde naplaćuje se bit prenosa a to kojom ćeš ti brzinom te bitove da dobiješ je druga stvar.

    Bežična mreža je mnogo skuplja za održavanje od žičane.
    Zato je i jedan impuls mobilne telefonije 20 puta skuplji od jednog impulsa fiksne telefonije.

    Čak je i besplatna kod nas uz odredjeni paket.

    Mislim nije mi teški da nacrtam, baš se lepo zabavljam..
    Last edited by Chiwwi; 03-05-20, 10:40.

    Comment


    • Ne moraš da se trudiš, sve nam je jasno. [emoji23]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • E drago mi je što sam vam objasnio.

        Ti Deki nemoj mnogo da se igraš sa svetlima kad dodje 5G, u stvari igraj se, pa da od sledeće 13-te plate kupim sebi neku vespicu da se vozikam malo izmedju isprekidanih linija..

        Comment


        • Gde su ti principi, čoveče? Radiš u firmi koja će uskoro da seje smrt. Sad mi je jasno i za koga glasaš bez da si mi rekao.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Sve firme tog tipa seju smrt.
            I fabrički dimnjaci seju smrt.

            To se zove evolucija.
            Ko želi da se bori dobrodošao je, ko ne želi isto njegova stvar.

            Comment


            • Troluje čivi vrlo dobro

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Troluje čivi vrlo dobro
                Troluje ali ne način na koji misliš.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Žao mi je drugari, udarate u grudi junačke.

                  Ja sam internet ratnik, protiv mene leka nema, mogu samo da me banuju ali onda će se i moj ban boriti za slobodu i istinu jer će moja sabrana dela ostati zapisana.

                  Biću poznat kao Hajduk Čivi medju našim internet potomcima..
                  Last edited by Chiwwi; 03-05-20, 11:11.

                  Comment


                  • Kad već ima ovde ljudi iz SBB-a, da iskoristim momenat da pitam... Imam jednog klijenta, uzeo je nažalost hosting kod vas, prvo nisam mogao da verujem da jedna naizgled ozbiljna firma ograničava protok po paketima, drugo, nisam mogao da verujem koliko nekompetentni ljudi rade u support-u i koliko je nemoguće ući u kontakt sa njima, i treće, nisam mogao da verujem da postoji radno vreme support-a. Pa me zanima dal postoji mogućnost da se raskine ugovor na neki jednostavniji način?
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Troluje čivi vrlo dobro
                      Jok, samo si ga ti spasio. Takvi su uglavnom u drustvenim firmama.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Njegovo je da zaokruzi jedan, za ostalo moze i ne mora biti strucan

                        Sad tek vidim koji sam ja perfekcionista u mojoj oblasti, doduse zato sam i top klasa, a ne ko Kivi

                        Omela ga sa podom okolina Bg-a
                        U cemu si top klasa, nisam u toku zato pitam
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Kad već ima ovde ljudi iz SBB-a, da iskoristim momenat da pitam... Imam jednog klijenta, uzeo je nažalost hosting kod vas, prvo nisam mogao da verujem da jedna naizgled ozbiljna firma ograničava protok po paketima, drugo, nisam mogao da verujem koliko nekompetentni ljudi rade u support-u i koliko je nemoguće ući u kontakt sa njima, i treće, nisam mogao da verujem da postoji radno vreme support-a. Pa me zanima dal postoji mogućnost da se raskine ugovor na neki jednostavniji način?
                          Druže predji kod nas, postavimo ti 5GHz modem i razbijemo ti kamen u bubregu..

                          Šalim se,ne znam kako je u SBB-u ali kod nas je raskid ugovora teško ostvariv.

                          Postoji samo umanjenje računa za period za koji ti internet nije radio. Ako ti usluga radi jedino kako možeš da raskineš ugovor je da platiš penale. Penali su negde oko 50 soma ali nisam baš siguran, najbolje ti je da pitaš u poslovnici.

                          Comment


                          • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                            U cemu si top klasa, nisam u toku zato pitam
                            Nisam tip koji se hvali i ne zelim da pricam mnogo o svom privatnom zivotu. Ali cu ti ipak reci da sam sad jeo najbolju pljeskavicu u zivotu i napravio je jedan porodicni prijatelj. Ukratko mi je rekao, teleci but, ovciji but, loj, beli luk....Jbte ovo je nesto najbolje sto sam jeo a da se zove pljeskavica..jos nisam pekao na rostilju, ali fora kod pecenja kako on kaze, jeste da je peces na srednjoj vatri i da tek uhvati boju spolja i iznutra isto.

                            Bukvalno mi dao ctiri komada, dve sam stavio u zamrzivac i sad nameravam da ga zamolim da mi napravi jedno 20komada neverovatno...mozda ste vi ovde jeli , ali ja nisam...zatecen sam
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Druže predji kod nas, postavimo ti 5GHz modem i razbijemo ti kamen u bubregu..

                              Šalim se,ne znam kako je u SBB-u ali kod nas je raskid ugovora teško ostvariv.

                              Postoji samo umanjenje računa za period za koji ti internet nije radio. Ako ti usluga radi jedino kako možeš da raskineš ugovor je da platiš penale. Penali su negde oko 50 soma ali nisam baš siguran, najbolje ti je da pitaš u poslovnici.
                              Kojih vas? Baš izbegavam da koristim domaće hostinge, jedino što valja kod nas, iz mog iskustva, su oblak, mcloud i eventualno ninet, prvenstvo zbog odlične korisničke podrške.

                              Umanjenje računa mi ne pije vodu. Hosting nije radio jedan ceo dan a klijent je za to vreme pukao nekih 800$ na fb, ig I Google ads. Šta će SBB da mu da, 1000dinara?
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • To mu je, što mu je.
                                Takvi su ugovori.
                                Puni začkoljica i ne možeš im ništa.

                                Recimo svi koriste foru oko brzine.
                                Ne stave npr. 100M u ugovoru nego stave do 100M..

                                Treba čitati ugovore.

                                Comment

                                Working...
                                X