Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • moje misljenje

      Spoiler
      Nisu oni desničari oni su prodane duše. Ne pitaju se ljudi ništa. Ne pita se narod ništa. Ne idu procesi odozdo iz naroda već odozgo.

      Odozgo se servira a narod bira "desničare" i "levičare".

      Ne trebamo da se poredimo sa ostalim zemljama iz mnogo razloga a neki od njih su 1) poreklo 2) istorija 3) duh naroda 4) i najvažnije - vera

      Ne postoje saveznici, mi smo u svakom ratu bili izjebani počevši od Francuza početkom veka za municiju preko prvog i drugog svetskog rata.

      Čime smo mi zaslužili da Hrvati ubiju samo u Jasenovcu 800 000 Srba? To je njihova papska doktrina, jednostavno dobili su i banovinu od nas a izgubili su i prvi svetski rat, a odužili su nam se kako su nam se odužili.

      Sve države u okruženju izuzev Crne Gore širile su se i nastajale na našu štetu. To su istorijski fakti.

      Srbiju i Rusiju napadaju jer su nacionalno organizovane nekatoličke zemlje, ostale nekatolike jure po SAD ali oni su nisu u jednoj naciji. To su denominacije koje uništavaju i evo prvi put u istoriju u SAD katolici su većina.

      Po Africi odavno buja ekumenizam. Mora se gleda šira slika.

      Evo šta se dešava u Izraelu, svi koji smo čitali Bibliju i koji se razumemo površno u teologiju znamo da će Jevreji obnoviti treći hram. Pogledajte izjave Tramps i pogledajte dešavanja tu.

      Nije da možemo izabrati nekoga i promeniti nešto, može jedino biti možda neko više podnošljiv za stomak od ovog bolida.

      Koji univerziteti do Lojilinih niču po Kosovu, Makedoniji i Albaniji? I Fetulaha Gulena islamskog ekumeniste.

      Normalno da moraš istrebiti nepokorne narode kroz istoriju da ti ne smetaju.

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        JA sam imao 123-trojku, lepa, ko nova, karavan sa 7 sedišta. Šta sam se znakova nakupovao...jer nije to to bez "nišana" Možda sam je zato beše i prodao
        tzv. Gastarbajterka - omiljena da se zakrce sokaci u zavicaju.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          tzv. Gastarbajterka - omiljena da se zakrce sokaci u zavicaju.
          Zajebavaj ti.....ali...ni sada ne možeš u Germaniju da nađeš dobru ispod 5000 €.....
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Ne mogu da razumem ljude kojima je neko zadovoljstvo da skinu znak sa automobila i ponesu ga kuci. Ne znam cemu to, koja je fora.
            Možda su neki reperi, budale okače na lanac oko vrata pa glume Flavor Flava.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Vodič za opoziciju – kako da sprečimo novog Vučića


                Otvoriti i omogućiti javnosti na uvid sve dosijee državne bezbednosti tako što će oni biti objavljeni na posebnom portalu. Vreme je da napokon saznamo ne samo koga je sve tajna policija pratila i prisluškivala, nego mnogo važnije – ko je sve bio njen doušnik koji je potkazivao svoje kolege i prijatelje u čisto političkim procesima.

                Siguran sam da bismo ovde naišli na veliki broj neugodnih iznenađenja, kao što je recimo bio slučaj i u Bugarskoj, gde se ispostavilo da je čak 11 vladika (od njih ukupno 13) radilo kao agent za bugarsku tajnu službu; ali ovime bismo omogućili čišćenje javne scene od velikog broja delatnika koji sigurno i dalje imaju snažan uticaj na javno mnjenje (profesori univerziteta, novinari, političari, umetnici itd).
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ne dao Bog nikom pakao kocke, droge i alkohola...ne znas sta pises..
                  Da li si ti imao makar nekad dodira sa tim svetom ili si sve svoje zakljucke doneo na osnovu onoga sto pisu novine?

                  Comment


                  • marić borac za prava zavisnika

                    pametan čovek uči na svojim greškama, mudar na tuđim. Glup, pretpostavljate - ne uči.

                    Ne znam zašto neko mora da bude u tom paklu da bi video zlo koje ono donosi, kad verujem da svako od nas ima dosta primera oko sebe.


                    rićma, sa čime početi od ta tri? Plus sve ima i podvrste, nije lagan izbor
                    Last edited by Nerealan; 27-03-19, 22:49.
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Da li si ti imao makar nekad dodira sa tim svetom ili si sve svoje zakljucke doneo na osnovu onoga sto pisu novine?
                      Mogao bi da drzim predavanja na Oxfordu..Zlo-zla..i bilo sta pozitivnog u ta tri nema..ni trunke...ni u naznakama.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Malo prije sam ispusio jedan komad i evo sam sad sjeo da gledam GoT uz dvije-tri casice Woodford-a, da me bolje uhvati... posle toga, stangla heroina za dezert.

                        Comment


                        • Upravo presao vazdusni prostor Srbije. Avio saobracaj obustavljen.

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Umesto da mu se plati lečenje u ustanovi on na naslovnim stranicama. Ne smeš više obolelim ljudima da kažeš da su bolesni da se ne uvrede.

                              Nasilnici bolesni nemoćni

                              Comment


                              • Sudarshana Deshapriya, zapamtite to ime. Najjaci covek na svetu.

                                Comment

                                Working...
                                X