Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahaha Ivane ti se samo srpdaš.

    Radoš Bajić antisrbin. Da neko gleda Radoša i Kusturicu pomislio bi da je ovde žive samo romi i seljaci, ali ne poljoprivrednici nego seljačine tipa trećeg staleža u Francuskoj pred revoluciju, oni što nisu znali ni francuski da pričaju.

    To je ta komunistička linija Bajić Radoš i te face. Selo gori a baba se češlja. Da li je neko nekad video uživo takve retarde kao što ih on prikazuje? Srpski seljak je gornji stalež, ima zemlju, za razliku od ove gradjanštine, i uoopšte najzdraviji i najčestitiji sloj ovog društva, čast izuzecima. "Čast"
    Last edited by Cassius Clay; 26-08-18, 19:20.

    Comment


    • I dalje ne znam kako ga nije bilo sramota da snimi Ravnu Goru (pored tog Sela), mada ono, kako da coveka kakav je Rados bude neceg sramota
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Nikad nisu sjahali sa vlasti. Samo obukli na crvene dukserice posle 2000te žute jakne, sad ove napredne i tako. Bjela isto. Katastrofa kakve falsifikate pravi taj kvazi komunist. Crvena buržoazija. Mnogo se ljudi loži i na Kusturicu, a pazi čovek pravi Kustendorf namerno na nemačkom ime, gde Gavrilo Princip ubija Franca Ferdinanda.

        Koji to hrišćanin slavi ubistvo? I koje je to ubistvo opravdano? Mogli smo im rat proglasiti, a ne prestolonaslednika da ubijemo. Nego Apis bitanga koja je ubila Obrenoviće obučio tog malog idealistu Gavrila Principa.

        Šta su mislili, da neće biti Srbija osudjena, da neće biti rata. E moj Wolf raspisah se, nažalost ova zemlja slavi samo antiheroje.

        Kralj Nikola je veći Srbin bio od svih navedenih bitangi.

        Comment


        • Rados Bajic je jedno djubre od coveka i obicna ljudska ljiga.

          Sa druge strane, Mima je gospodin covek, sa velikim G (bar je bio ).

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Nikad nisu sjahali sa vlasti. Samo obukli na crvene dukserice posle 2000te žute jakne, sad ove napredne i tako. Bjela isto. Katastrofa kakve falsifikate pravi taj kvazi komunist. Crvena buržoazija. Mnogo se ljudi loži i na Kusturicu, a pazi čovek pravi Kustendorf namerno na nemačkom ime, gde Gavrilo Princip ubija Franca Ferdinanda.

            Koji to hrišćanin slavi ubistvo? I koje je to ubistvo opravdano? Mogli smo im rat proglasiti, a ne prestolonaslednika da ubijemo. Nego Apis bitanga koja je ubila Obrenoviće obučio tog malog idealistu Gavrila Principa.

            Šta su mislili, da neće biti Srbija osudjena, da neće biti rata. E moj Wolf raspisah se, nažalost ova zemlja slavi samo antiheroje.

            Kralj Nikola je veći Srbin bio od svih navedenih bitangi.
            Kralj Milan Obrenovic je bio veci Srbin od Petra Karadjordjevica.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Nikad nisu sjahali sa vlasti. Samo obukli na crvene dukserice posle 2000te žute jakne, sad ove napredne i tako. Bjela isto. Katastrofa kakve falsifikate pravi taj kvazi komunist. Crvena buržoazija. Mnogo se ljudi loži i na Kusturicu, a pazi čovek pravi Kustendorf namerno na nemačkom ime, gde Gavrilo Princip ubija Franca Ferdinanda.

              Koji to hrišćanin slavi ubistvo? I koje je to ubistvo opravdano? Mogli smo im rat proglasiti, a ne prestolonaslednika da ubijemo. Nego Apis bitanga koja je ubila Obrenoviće obučio tog malog idealistu Gavrila Principa.

              Šta su mislili, da neće biti Srbija osudjena, da neće biti rata. E moj Wolf raspisah se, nažalost ova zemlja slavi samo antiheroje.

              Kralj Nikola je veći Srbin bio od svih navedenih bitangi.
              Rekoh simpatičniji su mi Obrenovići od Karađorđevića...ALI...
              Kada nekoga osuđuješ moraš pogledati na stvari i iz njegovog ugla...
              P.S. Ne znam koje si godište, šta si čitao ili nisi od istorijskih knjiga ili bar onih koji se bave biografijama raznih istorijskih ličnosti...
              Ili o Apisovom "ujedinjenju ili smrt" u kome je jedan od istaknutih članova bio i brat dede Jelene Genčić.
              Ali bi bilo dobro da pročitaš neke poput one Kazimirovićeve "Crna ruka" pa će ti se neke stvari kasti same...a bavi se periodom pred majski prevrat pa do solunskog procesa
              A mnogo toga ima i u istorijskom arhivu samo treba pogledati...
              A o Srpstvu i potenciranju toga uvek,svuda i na svakom mestu...bolje da ćutim...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • A kamo srece da nas je Austrougarska okupirala sve do dana danasnjeg,bolje bi nam bilo 50 puta.
                Istina oni jesu po zapadnoj Srbiji ali i po sjeveru Cg pravili velika sranja.
                Last edited by E1_PG; 26-08-18, 20:30.

                Comment


                • Slažem se moj dobri Kronose, ja sam uvek bio do kraja za Obrenoviće.

                  Kakvu godište tačno igra ulogu, znam ja dobro ko je Apis, ista bitanga kao i ovi što su tačno 100 godina kasnije ubili zakonitog vladara, ma kakav on bio.

                  Treba pažljivo čitati, masa istorijskih stvari je pod direktnom indoktrinacijom komunista i onoga što se ovde naziva "bečko-berilnskom" školom.

                  Ubistvo zakonitih vladara iz ma koje pobude, pogotovo monarha, je najveći mogući zločin protiv jednog naroda.

                  Svi narodi koji to rade završe katastrofalno, videti pod francuska revolucija.

                  Srbija slavi samo izdajnike. Nikolu Pašića koji je imao imendan a ne slavu, izdajnika, Gavrila Principa, možda iskrenog dečka koji je uradio lošu stvar, Aleksandra Karadjordjevića, Tita.

                  Šešelja Srbija slavi, koji je najveći antisrbin koji postoji, slavi komuniste i zločince Miloševića i Mladića i slične.

                  To ima samo u ovoj zemlji.

                  Obrenovići su bili srce i duša ovog naroda.

                  Marija, ne postoje tu uglovi, već samo agentura i bitange. Jebeno se zna ko je Apis. Čak imaju i rute kojima je Franc Ferdinand išao, i kako je bilo nemoguće da se to desi da ga niko ne čuva i slično. da sam zlonameran rekao bih da su atentat odradili za Austrijance da bi imali razlog za rat. Ali neću ja o tome suditi.

                  A znate kako decu indoktriniraju od malena da su Karadjordjevići kul a Obrenovići ne. Kako je Karadjordje junak a Miloš pokrvarenjak.
                  Last edited by Cassius Clay; 26-08-18, 20:32.

                  Comment


                  • Noup, da smo se razisli mirno nakon WWII bi bio ipak najbolji scenario.

                    Mirno bi se razisli i 90ih da je narod glasao za Demokrate, a ne SPS.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Slažem se moj dobri Kronose, ja sam uvek bio do kraja za Obrenoviće.

                      Kakvu godište tačno igra ulogu, znam ja dobro ko je Apis, ista bitanga kao i ovi što su tačno 100 godina kasnije ubili zakonitog vladara, ma kakav on bio.

                      Treba pažljivo čitati, masa istorijskih stvari je pod direktnom indoktrinacijom komunista i onoga što se ovde naziva "bečko-berilnskom" školom.

                      Ubistvo zakonitih vladara iz ma koje pobude, pogotovo monarha, je najveći mogući zločin protiv jednog naroda.

                      Svi narodi koji to rade završe katastrofalno, videti pod francuska revolucija.

                      Srbija slavi samo izdajnike. Nikolu Pašića koji je imao imendan a ne slavu, izdajnika, Gavrila Principa, možda iskrenog dečka koji je uradio lošu stvar, Aleksandra Karadjordjevića, Tita.

                      Šešelja Srbija slavi, koji je najveći antisrbin koji postoji, slavi komuniste i zločince Miloševića i Mladića i slične.

                      To ima samo u ovoj zemlji.

                      Obrenovići su bili srce i duša ovog naroda.

                      Marija, ne postoje tu uglovi, već samo agentura i bitange. Jebeno se zna ko je Apis. Čak imaju i rute kojima je Franc Ferdinand išao, i kako je bilo nemoguće da se to desi da ga niko ne čuva i slično. da sam zlonameran rekao bih da su atentat odradili za Austrijance da bi imali razlog za rat. Ali neću ja o tome suditi.

                      A znate kako decu indoktriniraju od malena da su Karadjordjevići kul a Obrenovići ne. Kako je Karadjordje junak a Miloš pokrvarenjak.
                      I opet...
                      Prostudiraj Uroše malo bolje istoriju...naročito Obrenoviće- posebno Miloša pa ćemo diskutovati...
                      I gde sam ja rekla da opravdavam Apisa pobogu?
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Rićma, sve što se desilo moralo se desiti, veruj mi na reč. Nema tu veze ko je za koga glasao, previše su to ozbiljne države sa razgranatim struturama obaveštajnih službi i dugoročnim planovima, ništa se tu ne dešava slučajno, i nikakva glasanja ništa ne bi promenila. To nije teorija zavere ovo je teorija moći.

                        Evo najsvežiji primer Siriza. Kakav je njihov sistem rada. Dovedu levičare koji prihvate sve što drugi nisu smeli. Ili ovde.

                        Dovedu ex radikale da potpušu briselski sporazum jer žuti nisu smeli.

                        Slobodna volja je šminks za masu. Ti biraš već izabrane.

                        Pa Marija znam dobro tu istoriju samo ne znam da li čitamo iz istih knjiga. Ja ne čitam neke autore tj ne dajem im ni šansu, ne zanimaju me baljezgarije od 45 na ovamo, niti sumnjivi autori.
                        Last edited by Cassius Clay; 26-08-18, 20:38.

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          I opet...
                          Prostudiraj Uroše malo bolje istoriju...naročito Obrenoviće- posebno Miloša pa ćemo diskutovati...
                          I gde sam ja rekla da opravdavam Apisa pobogu?
                          Mare Milos je najbolji srpski politicar u istoriji,niko vise za Srbiju nije uradio od njega.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Mare Milos je najbolji srpski politicar u istoriji,niko vise za Srbiju nije uradio od njega.
                            Stoji...kao i to da je bio vrlo beskrupulozan čovek koji nije imao problem da ukloni oponente na svaki način zar ne?
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Stoji...kao i to da je bio vrlo beskrupulozan čovek koji nije imao problem da ukloni oponente na svaki način zar ne?
                              Tako je,ali koji nije bio takav.

                              Comment


                              • Nisu bili savršeni, znam ja to dobro, pogotovo stvari u vezi Austrougarske i BiH, ali pravo da ti kažem, nije bilo nikakvog izbora kada nemaš saveznike. Sem Rusije koja je pukla 1904/5. Jedino ako su se uzdali u to. Mi nikada saveznike nismo imali, nas su saveznici bombardovali u wwII, pre prvog svetskog rata Francuska nam prodala municiju ha, koju.

                                Jedino moram pohvaliti braću Rumune, to je nama najprijateljski narod. Oni kažu da imaju samo dva prijatelja - Srbiju i Crno more.

                                To je ta slika o zlom Milošu. Baš je super bilo za vreme ustavobranitelja posle. Pod Karadjordjevićima i Tomom Vučićem Perišićem.

                                Miloša su podržavali pred kraj prve vladavine Englezi, a Rusi bili protiv. Jedini koji je umeo da balansira i da gleda lični interes.

                                Mrežu obaveštajaca razgranao već tada od Carigrada do Bukurešta. Mihailo bio vidjen na svim dvorovima. I kod Napoleona III kasnije, i na bečkom dvoru i u Rusiji. Fenomenalna dinastija. Pametna. Ali uvek će biti ta neka mrlja oko Mihaila koji je moj omiljeni vladar.
                                Last edited by Cassius Clay; 26-08-18, 20:45.

                                Comment

                                Working...
                                X