Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prije par dana na nekom portalu bile cijene ovih iz zadruge, parova... Čuj 500e, mnogo je to!

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • Ojačali su klubovi ovde, dosta.

      Slede bolne reforme... pa su ulaganja velika.
      Ipak ljudi treba nečim da se zanimaju.

      Comment


      • Originally posted by Bane je View Post
        Prije par dana na nekom portalu bile cijene ovih iz zadruge, parova... Čuj 500e, mnogo je to!
        Prema goblenu i cena.
        Doduse, uvek ostaje cenkanje.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Kako je covjek izdominirao u ovoj emisiji,ja bi ovo u udzbenike.

            Comment


            • https://www.facebook.com/levijatanud...8173365267892/

              Evo ga mali klošar bolesni, koji muči životinje. Bitno je da su ga musavi novinari blica podržali pre neki dan. Podržali su bez znanja o čemu se radi bolesnika koji muči pse i besi mačke, malu ovu gnjidu šugavu. Eto ko se bavi novinarstvom danas. Oni snose jednaku odgovornost kao ovaj imbecil.

              U nekim stvarima je zapad dosta napredniji bar ovako kad bi izašli javno snimci malog bi u nekim zemljama progutali. Ovako ovde mora da ga gutaju nevladine organizacije. Jebiga, takva tura.

              Comment


              • Nagelsman našminkan na utakmici: Ako mogu žene...
                Trener Hofenhajma Julijan Nagelsman iznenadio je mnoge u Nemačkoj kada se na utakmici između Bajerna iz Minhena i Hofenhajma pojavio "ulepšan".

                On kaže da je pre dolaska na meč imao nekoliko intervencija u salonu lepote, između ostalog i na obrvama.
                "Ženama je uvek dozvoljeno da budu u trendu pa mislim da je to u redu i ako ste muškarac. Ja sam probao i nadam se da je bilo bar delom uspešno", rekao je Nagelsman za Bild.


                Njegov Hofenhajm je na startu Bundeslige u petak na Alijanc Areni poražen sa 3:1 od aktuelnog šampiona Nemačke.


                Jebote, sve je otišlo u k.

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by MarkoNFL View Post
                    Nagelsman našminkan na utakmici: Ako mogu žene...
                    Trener Hofenhajma Julijan Nagelsman iznenadio je mnoge u Nemačkoj kada se na utakmici između Bajerna iz Minhena i Hofenhajma pojavio "ulepšan".

                    On kaže da je pre dolaska na meč imao nekoliko intervencija u salonu lepote, između ostalog i na obrvama.
                    "Ženama je uvek dozvoljeno da budu u trendu pa mislim da je to u redu i ako ste muškarac. Ja sam probao i nadam se da je bilo bar delom uspešno", rekao je Nagelsman za Bild.


                    Njegov Hofenhajm je na startu Bundeslige u petak na Alijanc Areni poražen sa 3:1 od aktuelnog šampiona Nemačke.


                    Jebote, sve je otišlo u k.
                    Aahhahahhaahahahha...pa ne mogu...ahahahah...
                    Što bi rekao moj dragi...
                    Spoiler
                    samo da mu je ciklus uredan
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Koga vise volite Karadjordjevice ili Obrenovice?Sad da se uvede monarhija koga bi vratili na prijesto?

                      Comment


                      • Nisam monarhista...
                        Da bi država funkcionisala potpuno je nebitno državno uređenje sve dok se oni koji vladaju drže zakona i propisa...dotle mi obični plebs i ne treba da znamo ko je vlast- kao u Kanadi
                        Ali Obrenovići su mi uvek bili zanimljiviji i draži iz više razloga koji baš i nisu za ovde.
                        Tvoje pitanje je jako čudno s' obzirom na to da je dinastija Obrenović ugašena majskim prevratom.
                        Postoje neki dalji rođaci po ženskoj liniji ali to kao što rekoh nisu Obrenovići...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Maro pricam hipoteticki,i po meni su takodje bolji Obrenovici,bili su prozapadno orijentisani zbog cega ih ne voli ovi iz nacionalisticko-rusofilskih krugova.Ali bili su racionalni,radili su na poboljsanju kulture,ekonomije.Malo su jedino zeznuli sa onim ratom sa Bugarima 1885 nepotrebnim ali dobro.

                          Comment


                          • 'utro

                            Last edited by Ja Civi; 26-08-18, 09:47.

                            Comment


                            • I tebi sto udje
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Prost co'ek nije za nigde

                                Btw, reportovan si

                                Comment

                                Working...
                                X