Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ije-100-godina

    Kakva slucajnost da je prva javna kuca otvorena svega nekoliko mjeseci nakon nelegalne Podgoricke skupstine i pocetka okupacije Losmi, sta kazes na ovo? Cim je srpska kultura i tradicija dosla u Pljevlja, odma je ispisana istorija tako sto je otvoren prvi kupleraj Idealno mjesto za spoznavanje boga i za pronalazak dusevnog mira

    Ali najbolji dio teksta je


    Jako je bitno kojim su se pismom potpisivale poglavice
    Otacmije rodjen u Pljevljima, baba i deda ziveli tamo godinama pa onda u Mojkovac kod Serdara Vukotica...Pa kazem da smo uvek bili savremeni i to pre mnogih..to mene nimalo ne cudi...nismo isli u korak sa reginom, vec sa svetom!!!

    To je tad bilo,sad smo zaostali ocigledno...nema vise sexi igracaka, od celog grada ostao samo sir,cak su i tamburasi otisli...
    Last edited by LosmiSK; 30-09-19, 08:49.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      U listu danas je izašao članak koji zavređuje pažnju, odnosi se na način ppostavljanja kocki na trgu Republike:
      https://www.danas.rs/politika/jovano...tpisao-izmene/
      „Umesto izrade betonske podloge za kocke, kako je bilo originalno projektovano, postojeća asfaltna podloga je u toku radova posuta peskom i to bez odgovarajuće drenaže. Odgovorni projektant nije želeo da potpiše takve izmene projekta, pa je to morao da uradi tehnički direktor CIP-a, koji uopšte nema licencu za to“, naveo je Jovanović u pisanoj izjavi."
      Ovaj deo mi je onako, argumentovan, dalje sledi o tramvajskoj liniji što svakako mogu da verujem a i ne moram jer spada u šbb kbb, alisamo obrazloženje radova i postavljanja kocki mi pije vodu.
      To je otprilike to što sam i ja čuo... mada bi bolje bilo da je tu izjavu dao taj koji je odbio da potpiše loše urađene radove a ne ovaj N. Jovanović.

      Meni su uvek veći problem stručni ljudi, koji pristaju na sve, od raznih vesića...

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Otacmije rodjen u Pljevljima, baba i deda ziveli tamo godinama pa onda u Mojkovac kod Serdara Vukotica...Pa kazem da smo uvek bili savremeni i to pre mnogih..to mene nimalo ne cudi...nismo isli u korak sa reginom, vec sa svetom!!!

        To je tad bilo,sad smo zaostali ocigledno...nema vise sexi igracaka, od celog grada ostao samo sir,cak su i tamburasi otisli...
        Svi su u Podgoricu dosli

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Svi su u Podgoricu dosli
          Bio dole na moru ove godine i koji god taxi udjem ono neki sa severa.Na kraju poceo iz zajebancije,brate ti si sa severa Crne Gore...on kaze jes vala..nije tesko pogoditi.. reko vala nije...

          Cicvara je fenomenalna....jeo sam je dva puta...u dva dana...kakvi gorstaci tamo zive neko imanje mi cuva lik..na selu je..dodjem ono zapusteno..pitam sta je ovo Kolo...on kaze,evo sad sam sisao sa planine sa ovcama..sad ce one to da obrste..

          Fenomenalno je tamo, al kakav je tamo bol u qrcu,ne znam sta rade oni tamo
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Хероји нације у епизоди: пишамо у уста Лошмију, Београдској сови и другарима.
            Сатисфекшн


            Comment


            • E jesu ovi muskarci glupi, pa to svet video nije, pogotovu kada udju u srednje krizne godine! Nista glavom ne razmisljaju, mislim onom velikom.

              Crni Olivere Ivanovicu, za koga si se ti vezao i sa kojom dete pravio!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Zene su glupe nevezano za godine.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Nadam se da ces ostati sam zauvek
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Hvala. Ja se nadam da ti neces.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Zene su glupe nevezano za godine.
                        Колико једна жена може бити зла, 5 мушкараца да се скупи не може. Срећа па су физички слабије, да су јаче, ми би били робови у ланцима.

                        Comment


                        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                          Срећа па су физички слабије, да су јаче, ми би били робови у ланцима.
                          Bukvalno ovo pomislim kada gledam rast feministickih pokreta poslednjih godina. Davno je to preraslo borbu za ravnopravnost i preslo u mrznju prema muskarcima.

                          Kod mene na poslu ravnopravnost vazi samo kada zenama odgovara.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Знам милион људи које су жене посвађале. Мушкарци су алатке у њиховим рукама. Пробуде им его и хушкају. Колико сам пута од девојке чуо "а онај твој друг" али је брже боље стрељам погледом и за секунд објасним да је то последњи пут да тако нешто каже.

                            Има лека и за то женско понашање, а најбољи је кулирање и непосвећивање пажње.

                            Завадиле би 2 ока у глави. Исто као Ева Адама што је нахушкала.

                            Comment


                            • Погрешан став колико и размишљање.
                              Генерализовање жена због феминистичких првобораца у ђавољем рату против оца као стуба куће, је лош начин гледања на женски род.
                              Није лош него неисправан.

                              Посматрај све жене као своју мајку и биће ти боље.

                              Comment


                              • Ajde od ovog Urosa mogu da ocekujem svakakvegluposti, ali od tebe Mark i ako si pokusao da provociras, ocekivao sam mnogo vise pa cak i da je zajebancija.

                                Bukvalno se vracamo nazad u lancu evolucije , bili ljudi, pa neko komeno doba, majmun i na kraju mr.gold....
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X