Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Klaymen View Post
    Zbog cega uopste organizuje izbore. Ionako se ishod zna poslednjih 25+ god. Bolje je da te novce potrosi na nesto koristno
    Hahaha, nikad bolji post na forumu.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Ma 'slave bar prica protiv, najgori su gastarbajteri, a mnogo ih ima, koji su otisli preko, zive nekim mnogo boljim i normalnijim zivotom od nas... i zalazu se, podrzavaju i glasaju za ovog psiha odavde ...

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Kako sam i ja (polu)gastarbajter , i kada neko od nasih pocne da mi serenda o AvAv-u i slicne gluposti, odmah ga, da izvines, okacim na znas vec sta, ili mu skinem 10% od plate (salim se za platu naravno )

        Comment


        • Moji su 1832.godine došli u Grbalj, tamo smo bili do 1955.
          A opšte je poznato koliko Grbljani vole Mila buahaha...
          Na prve izbore na kojima sam glasao bio je referendum 2006, naravno da sam bio za zajednicu.

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • Je l` bese Grbalj poznat po "jednoprstim" ribarima?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Inace da se ne zaboravi Sveto Marovic je iz Grblja.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Je l` bese Grbalj poznat po "jednoprstim" ribarima?
                Da.
                Ali prije svega po zajebanim momcima i to mnogo.

                Jes kum Sveto iz Grblja, tačnije iz sela Krimovica.
                Grbalj se prostire od kotorskog tunela pa sve do Jaza. Stara narodna pjesma veli "od tunela do tunela, dvaest Grbaljskih sela"

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Lako ti je iz Amerike tako pricat,pobeguljo.Otisao si iz ovoga raja i sad pljujes gospodara,neke kritike mi tu prosipas bolji vi tamo pogledajte onoga ludog Trampa sto radi ne boj se ti za nas i nasu demokratiju.
                  Znas li sto je najgore vezano za nas "raj"? Sto su nam opozicija govnari poput Mandica, Medojevica, one ljige Milacica itd. Pa kad ne mozes iz principa da glasas za DPS jer su totalno ogolili CG i rasparcali sve izmedju sebe, a sa druge strane nema sanse da bi dao glas nekome od onih ljigavaca koji bi da vladaju drzavom koju ne priznaju

                  A pusti ti Trampa.. taj se odje pita koliko i moja baba pokojna.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Znas li sto je najgore vezano za nas "raj"? Sto su nam opozicija govnari poput Mandica, Medojevica, one ljige Milacica itd. Pa kad ne mozes iz principa da glasas za DPS jer su totalno ogolili CG i rasparcali sve izmedju sebe, a sa druge strane nema sanse da bi dao glas nekome od onih ljigavaca koji bi da vladaju drzavom koju ne priznaju

                    A pusti ti Trampa.. taj se odje pita koliko i moja baba pokojna.
                    Sta je sa Tomom Bombadilom?

                    Comment


                    • Nemam pojma ko je lik

                      Comment


                      • Obavljena građanska dužnost.
                        Nijesu se moji preci ka đeram klanjali sifiličaru, pa neće ni Bane ovoj mafiji.

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Bane jesi stavio X kraj broja 7?
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Ne. Proglasili bi ga onda nevažećim..

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • Greška. Veliki X si trebao kraj broja 7, za evropsku Crnu Goru, za nastavak diktature.

                              Inače, koliko će Milo imati, negdje oko 53%-55%?
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Originally posted by Tarantula View Post
                                Inače, koliko će Milo imati, negdje oko 53%-55%?
                                Tako nekako,dobro si ti upucen u ove nase izbore.

                                Comment

                                Working...
                                X