Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moje misljenje je da ce Maminjo i dalje da se seta po forumu.

    Da se ne lazemo, velika prednost je na strani Princovica, njemu odgovaraju dvije opcije, dok Pobedi igraju samo 3 boda.

    I smijesno je stavljati u isti kos Hoffenheim i Arsenal.

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      I smijesno je stavljati u isti kos Hoffenheim i Arsenal.
      Ma mora malo provokacije, ali nisam siguran da će se svideti mom kapitalističkom bratu

      Nema veze, 2 opcije mu igraju, ali sam ubeđen u pobedu. No, da sačekamo mi sutra

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Zna se šta ću ja stavljati, saljite vi meni predloge, bolje tako

        Uroše kad si već udario na tu temu, šta misliš o Nataši Vučković?
        Nisam je upoznao, da ne misli neko da sam neka faca bio tamo. Bio sa prisutan par puta kad je nešto pričala ovako uopšteno, zajeban je igrač. Oči uprte na Zapad

        Nemam neko mišljenje ni o kome, to mi je bio prvi brak, ušao sam iz nekih svojih razloga, ovaj drugi brak isto nije srećan, ali bar ne glume poštenjačine. A najbolje je biti u SPS ako mene pitate ako su Vam roditelji bili jaki u istom, možete računati na lagodan život, jednog dana i da budete direktor preduzeća, mada je i tamo sada rasulo. Ili znaš lozinku, ili lepiš plahate i deliš promotivni materijal.

        Inače što se tiče ideologije, da tako gledam, ne bih bio ni u jednoj partiji. Najviše cenim na domaćoj političkoj sceni profesora dr Vladu Pavićevića. Otac svih očeva što se tiče i procedura i političke teorije. Nedostaju mi njegovi časovi u skupštini.

        Plus da dodam, najbolje u politici prolazi sirotinja iz pičkovca, bez obraza gladna svega. To su oni iz nekih zabačenih mesta, uz dužno poštovanje svima, što nauče prvo kako da zvuče kao beograđani a onda gaze preko mrtvih da bi došli do nečega. Pri tom, ja nisam iz Bg da ne bude...

        I da, Balšica je kralj. Bilo je tu anegdota i zajebancije.
        Last edited by Cassius Clay; 27-08-17, 01:21.

        Comment


        • Inače, izvinjavam se na duplom, za ovo mora poseban post. Gde god da se jebeno pojavim, pored mene se uvek pojavi jedan čovek, koji uglavnom dolazi NEPOZVAN.



          Pogodili ste verovatno da se radi o ovoj faci. Znači lik je svuda. Kao što ovaj iskače na TV, ovaj se pojavljuje svuda uživo.

          Comment


          • Znam sta bih Princoniju i Pobedi koji bi avatar nosili da su se kladili sa mnom i ne bi im se to svidelo uopste.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Znam sta bih Princoniju i Pobedi koji bi avatar nosili da su se kladili sa mnom i ne bi im se to svidelo uopste.
              Princovicu prevodioca, Pobedi nesto vezano za Partizan.

              Jesam li blizu?

              Comment


              • Ne, nema veze to sa Partizanom i domacim sportom.Nije to Pobedina najbolnija tacka, iako mu neke stvari tu ne bi prijale.

                Edit:Mada znam da bih razmatrao da stavim nekog iz Zvezde koga on ne voli, a ima takvih licnosti.

                A i za Princonovic postoje osobe koje ga nerviaju vise od Prevodioca.
                Last edited by Ricma; 27-08-17, 02:24.

                Comment


                • Ja mislim da bi Princović najviše voleo da na avataru nosi najboljeg napadača u Arsenalu i Francuskoj reprezentaciji

                  Spoiler
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Povodom zadnjih scena na forumu gdje su pojedini dobro pretjerali, dogovorili smo se da napravimo neke promjene.
                    Ovaj PDF od danas preuzimaju Marić i Mr. Wolf i imaju sva ovlaštenja da reaguju kako misle da je najbolje. Dva neutralna forumaša koji nemaju sukobe iza sebe, tako da ako vam ne budu ni oni valjali i budete se žalili na njih, biće mjesta za sve u Banovićima
                    Svaka vaša konstrukcija da oni drže nečiju stranu biće kažnjavana s njihove ili moje strane.

                    Aki i drugovi dobijaju temu gdje mogu nastaviti o politici, ekonomiji i sličnom, to dogovorite. Pričaonica će ostati mjesto za opuštanje.

                    Uvijek je bio dozvoljen slobodniji način izražavanja, s tim da mora i on biti u granicama elementarne pristojnosti.

                    Izbjegavajte lične sukobe, stavite onog drugog na ignore ako ne možete prećutati.

                    Budite dobri domaćini prema članovima koji su tek došli, jer se očekuje da se polako uključuju u ostale dijelove foruma u zavisnosti ko šta voli.

                    Učinite ovo mjesto boljim i napravite ga takvim da Marić i Mr Wolf nemaju posla.

                    Comment


                    • Dobar izbor, odlicni momci - mislim da je ovo najbolje resenje.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        @Princoni a ovo oko Mustafija,ne znam ne verujem da moze AFC vise da da koliko moze da primi
                        Promaklo mi je ovo sinoc. Opklada je pala pre te price sa Mustafijem. Ali ne brini. Uzmi kokice i gledaj kako Pobeda dobija avatar koji ce obeleziti njegovo bitisanje na forumu .

                        Originally posted by Uroš View Post
                        Najviše cenim na domaćoj političkoj sceni profesora dr Vladu Pavićevića. Otac svih očeva što se tiče i procedura i političke teorije. Nedostaju mi njegovi časovi u skupštini.
                        Mora zbog ovoga reputacija
                        Originally posted by Ricma View Post
                        A i za Princonovic postoje osobe koje ga nerviaju vise od Prevodioca.
                        Ma ko to ?

                        [QUOTE=Lord Gangarić;1689258]Ja mislim da bi Princović najviše voleo da na avataru nosi najboljeg napadača u Arsenalu i Francuskoj reprezentaciji

                        Nemam nista protiv Zirua, odlicna je opcija sa klupe kada se Laka umori

                        Comment


                        • Cestitke Vuku i Maricu!
                          Odlican ste izbor i srecno momci!

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Promene mi se svidjaju..sarkazam Wolfa i nacin bockanja jedan od boljih na forumu sto sam procitao na tenisu,Maric deluje kao normalan videcemo...

                            Sto se mene tice samo pravicno prema svima moze i strogo, nije problem onda ni ban,kazna

                            Comment


                            • Gle gle kako panel nepristrasnih dobismo samo tako, da sam ih ja birao ne bi bolje probrao.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Sto se mene tice, gledajte da odrzavate nivo konverzacije i da postujete sagovornika.Bez niskih udaraca i javnog podsmevanja misljenja sagovornika.Nastavite da se sprdate medjusobno kao i do sada, samo imajte neku granicu.

                                Znamo se duze vreme i necemo se sada gadjati kaznenim poenima i banovima, barem ne u pocetku.

                                Nemojte praviti cirkus kao do sada i da ovo mesto sluzi mesto za obracunavanje sa adminima i moderacijom i da tako pravite na celom forumu anarhiju.Tu smo ja i Wolf da resimo situaciju, a imacemo i pomoc sa strane ukoliko to bude potrebno.Nama je u interese da koliko mozemo sasecemo neke stvari i da izbegnemo neprijatne situacije(banovanje starosedelaca), a i rasprava da se usmeri.

                                Sto se tice novih tema, obratite nam se preko PM-a sa predlogom naziva tema pa cemo se mi medjusobno dogovoriti da li je to prihvatljivo.Posto je forum postao i vise nego aktivan i posecenost je veca od strane gostiju, neki nazivi tema ce da se odbijaju u startu jer mora da se vodi racun o imidzu foruma.Ovo sve sto je otvarano do sada, najverovatnije nece da se menjaju nazivi tema.

                                Neke starije teme ce da budu strpane u arhivu.

                                Comment

                                Working...
                                X