Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Pa normalno da ce da podnese, nece valjda da trpi budalu

    Neka neka, saslušao bih ja i druga strana što ima za reć..
    Često pevaljke dobijaju batina, smrdi meni tu nešto.

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • Originally posted by Klaymen View Post
      Greska. Ne za dve godine vec za 2 meseca. Ide sezona pa ce da deru nas "paradajz turiste" ... a kako mi vec bolje zivimo, prosecne plate su 500 eurica, eto radosti&kesha i za juznu bracu

      A da, 'utro
      Ko je planirao da troši manje od 100e dnevno, slobodno nek nam ne dolazi.

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Originally posted by Bane je View Post
        Neka neka, saslušao bih ja i druga strana što ima za reć..
        Često pevaljke dobijaju batina, smrdi meni tu nešto.
        Sta god da se desilo, on je udario zenu i tu je kraj...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Sta god da se desilo, on je udario zenu i tu je kraj...
          Kraj haha..
          Ma nek joj kupi dobar parfem...

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • A moze jednostavno da ode...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Nista gore nema nego kada muskarac (po pravilu) trazi opravdanje za batine, makar bio i samar ili "samo" pshicko maltretiranje, ali i nista gore kada neko treci izmedju redova pravda takav gnusan cin. Cuj pevaljka!

              Sramota!

              Taman bila i najgori olos. Ne odgovara ti? Siroko ti polje...
              Ruke im se osusile ili jos bolje...ona stvar!

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Meni su te žene gore od muškaraca.

                  Ček bre, ti dozvoljavaš da tebe neko bije? Ne postoji razlog zbog kojeg to treba da trpe. Čujem često, eto zbog dece ostala. Kakve crne dece bre, pa šta će tek od njih da ispadne kad gledaju kako tata batina mamu.

                  Ustaneš jedan dan, opališ ga tiganjem po glavi na spavanju i pravac vrata.

                  Još gore su mi guske(izvinjavam se na pogrdnom izrazu, ali zaslužuju) koje pravdaju momke/muževe. "Nije on takav, omaklo mu se", Ili "ali tako je dobar prema meni"...

                  Imaš jedan život, i dozvolićeš da ti ga jedna budala pokvari. Pa bolje nisi ni zaslužio.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Zene nazalost nemaju nikakvu zastitu u drustvu, uglavnom i nemaju gde da odu, nemaju ni opciju da se vrate kod roditelja, a da ne pricam koliko puta moze da se procita kao iz prethodnog tvita: strasno je sto je on tukao, ali...
                    Onog trenutka kad neko kaze ALI, taj opravdava prebijanje.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ma aloo ljudi niste u njihovim kozama. Pa vidite li vi koliko ubistava ima i to samo zbog neuzvracene ljubavi, a da ne pricam zbog siledzijstva kao urodjenog u nekom mamlazu, jer mu je to u krvi, koliko pretnji, koje su i te kako ostvaruju. I ko ce da je zastiti? Ko??? Niko, nikada! To samo nek joj je bog u pomoci i da ima neku ludu srecu, pa izvuce zivu glavu.

                      A taj mali postotak mazohista sigurno da ima...ali mizerno....i te sirotice po pravilu i ne znaju da zive drugacije jer su cesto tako zivele od rodjenja (otac nasilnik)...tako ne donosite zakljucke na osnovu tekstova na portalima.

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Moraš da se boriš za sebe. Neće niko drugi to da uradi umesto tebe. Takva nam je država.

                        Ne mogu da prihvatim da se neko pomiri sa tim. Jednostavno, moj mozak to ne prihvata. Boriš se za svoj život, grebeš noktima i čime god stigneš. Najgore što možeš da uradiš je da ostaneš i da trpiš. To je gore nego da si mrtav.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ima istine u tome sto pises Zola...ali svaki slucaj je za sebe i ne mozemo da znamo kakav pakao prezivljavaju svakodnevno, sta mogu ZAISTA da urade i koliko su ostecene i dusevno i psihicki. To su opasne stvari.

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Naravno. Zamisli da te neko psihički i fizički ugnjetava 20-30 godina. Šta se dešava u mozgu te osobe. Koliko je trajnih posledica ostalo i koliko ima uopšte volje za bilo čime.

                            Zato to treba seći na početku.

                            Ne samo što su opasne situacije, već su po meni uz neku bolest i najgore koje mogu da te zadese.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Zola bi sve to resio tiganjem u glavu .

                              Ima mnogo razloga zasto trpe. Od sopstvene finansijske nesamostalnosti, preko primitivnih sredina gde se nasilje muza nad zenom smatra normalnim ponasenjem, pa sve do stokholmskog sindroma. Uglavnom su to zene finansijski nesamostlne sa decom, koje nemaju nikakvu zaledjinu oko sebe. Nije to jednostavno napustiti sve, a ne znas ni gde ces, ni sta ces sutra jesti. Posebno donosenje takve odluke otezavaju pretnje koje zrtva moze da dobija od nasilnika. Cesto zataje u takvim slucajevima i drzavne institucije i onda procitas u novinama kako je muz ubio zenu. Daleko od toga da se sve te situacije mogu resiti tako sto ces jednog dana odluciti da odes i uzmes tiganj.

                              Comment


                              • Originally posted by Bane je View Post
                                Ko je planirao da troši manje od 100e dnevno, slobodno nek nam ne dolazi.
                                Ja (+ zena i sitna deca ) 100e potrosim za 10 dana, i to kada sam raspolozen, a uglavnom nisam

                                Nema opravdanja za nasilje, posebno za nasilje nad zenama i decom. Nata je javna licnost i zbog toga ova medijska pompa. Da li ste se zapitali koliko svakodnevnom ima istih slucajeva u ovoj jebenoj i zaostaloj srbiji??

                                Comment

                                Working...
                                X