Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slabo je ovo ... "ovaj nas" gostuje na televiziji koja je duzna par desetina milijardi dinara na ime poreza + pritom dobija drzavne subvencije iako je protivzakonito, i itd

    Mora Mile jos mnogo da uci

    Comment


    • Ne znam gdje da pišem, jer je tamo zaključano.

      Kakva luda utakmica u Marseju, kakav go ljudi poništiše Payetu.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Ko se pravi pametan sa zakljucavanjem teme LS i LE?

        Comment


        • Kakva emisija Masana Lekica, iza resetaka
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Ko se pravi pametan sa zakljucavanjem teme LS i LE?
            Ja nisam.

            Comment


            • Originally posted by Ognjen View Post
              Ja nisam.
              Ti si u startu iskljucen iz price.

              Pretpostavljam ko je, nebitno.

              Comment


              • Crnogorci jeste spremni za nedelju? Jeste spremni za evropsku Crnu Goru?

                Za još jedan (ne zna se tačno koji po redu) mandat generala Mileta?
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Juče došla pozivnica za glasanje, tako slatko sam se ismijaom. Čuj ko da ću zaboravit poći, fino u neđelju prijepodne se oblače pantalone i košuljica i na glasanje.
                  Ne bih to propuštio nema para.

                  Država ti nudi da biraš a ja da sjedim doma, nema šanse!

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • Tako je Bane.

                    I posle kažu kriv Milo, nije Milo kriv, kriv je narod.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Ja sam mojima postom poslao licnu, tako da ce moj glas svakako otici Gospodaru. Jbg ovog puta je, izgleda, nesto manji budzet ili su toliko samouvjereni jer se nisu ponudili da mi plate kartu da dodjem da glasam Naravno, stigao je poziv i od Gospodara i od ovih govnara iz opozicije(lise one gospodje sto je sa Rankom u SDP.. ona je ok, a kako i nece bit kad je sa Ranjom u partiju). Gospodaru sam se uljudno zahvalio i iskazao podrsku uz napomenu da im saljem licnu i da je zdravo trose.

                      Gospodaru, neka crknu dusmani! Da je vjecna!

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Ja sam mojima postom poslao licnu, tako da ce moj glas svakako otici Gospodaru. Jbg ovog puta je, izgleda, nesto manji budzet ili su toliko samouvjereni jer se nisu ponudili da mi plate kartu da dodjem da glasam Naravno, stigao je poziv i od Gospodara i od ovih govnara iz opozicije(lise one gospodje sto je sa Rankom u SDP.. ona je ok, a kako i nece bit kad je sa Ranjom u partiju). Gospodaru sam se uljudno zahvalio i iskazao podrsku uz napomenu da im saljem licnu i da je zdravo trose.

                        Gospodaru, neka crknu dusmani! Da je vjecna!
                        Nisi im siguran cim te ne zovu. Inace sve ukazuje na jedan mirniji izborni proces u Crnoj Gori poslije duzeg vremena.

                        Comment


                        • Originally posted by Overlord View Post
                          Inace sve ukazuje na jedan mirniji izborni proces u Crnoj Gori poslije duzeg vremena.
                          Sa istim rezultatima kao i prethodnih svih izbora.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Pa kako nece biti mirniji... narod se vise ziv ne smije cuti jer je policija pocela da batina i bez razloga A Gospodar po uzoru na Putina sprovodi diktaturu na "demokratski" nacin.

                            Comment


                            • Zbog cega uopste organizuje izbore. Ionako se ishod zna poslednjih 25+ god. Bolje je da te novce potrosi na nesto koristno

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Pa kako nece biti mirniji... narod se vise ziv ne smije cuti jer je policija pocela da batina i bez razloga A Gospodar po uzoru na Putina sprovodi diktaturu na "demokratski" nacin.
                                Lako ti je iz Amerike tako pricat,pobeguljo.Otisao si iz ovoga raja i sad pljujes gospodara,neke kritike mi tu prosipas bolji vi tamo pogledajte onoga ludog Trampa sto radi ne boj se ti za nas i nasu demokratiju.

                                Comment

                                Working...
                                X