Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Odje su ljudi zivjeli bez drzave 500 godina,ovdje ljudi nemaju osjecaj za drzavu,nemaju osjecaj za opste dobro,zajednistvo.Svi zive kao prasad i gledaju samo sebe,nema gradjanske svijesti.Nema patriotizma,samo sovinizma i mrznje prema drugom.Lopovsko drustvo,svi gledaju kako ce da zajebu sistem i da se okoriste.Recimo ljudi u CG su 500 godina zivjeli od pljacke turskih karavana i varosi.To nam je bila glavna privredna grana.Kad smo dobili svoju drzavu sve se nastavilo,kleptomani na sve strane.Iz takvog drustva ne moze da se formira drugacija politicka elita,vlast je ogledalo naroda uvijek bilo i ostalo.
    +1000
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Pa za koga da glasam na kraju?
      Sta znam, ovaj Vucic ima dobre veze sa gej lobijem, jaki su oni, ne bi valjalo da se okrenu protiv nas.
      Merkelova ga izgleda gotivi, ocigledno je veoma poslusan. Ne smemo mnogo da se busamo, moramo da se uvlacimo jacima i trpimo teror, da vagamo u sendvicu jakih sila, inace ce nam nasilnicki nametnuti "demokratiju".

      Vecina ljudi misli da je stanje u drzavi ovakvo zbog politicara. Ocigledno postoji nerazumevanje o brutalnosti jakih zemalja, lobija i organizacija, pa sve svaljujemo na sitne igrace koje vidimo na domacim kanalima.
      Glasaj za kriminalce, z aljude koji su pogazili svaku svoju rec izrecenu. Bitno tebi kako ga primila Merkelova ili da li ga podrzava Gej lobi...mislim stvarno..trolujes ili sta?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Glasaj za kriminalce, z aljude koji su pogazili svaku svoju rec izrecenu. Bitno tebi kako ga primila Merkelova ili da li ga podrzava Gej lobi...mislim stvarno..trolujes ili sta?
        Ti bi voleo da vlast preuzme posten covek bez ikakvih afera iza sebe, bez ikakvog "dosijea" o umesanosti sa stranim sluzbama, da odjebe sve koji nam zapovedaju sa zapada (politicare, lobije, organizacije) i da stvori jaku drzavu od Srbije?

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Sta mislite, kada bi recimo na vlast dosao neko ko je skroz cist i kome je jedini cilj poboljsanje zivota u Srbiji, da li bi to bilo dobro za Srbiju ili ne?
          Je l' se zezaš? Naravno da bi bilo bolje samo sa jedne strane.Imali bismo vlast koja ne pljačka narod.
          Sa druge strane ( a to je isto ko god je na vlasti) su pritisci spolja.
          I takav bi dao nadu da će biti bolje.

          Originally posted by miha92 View Post
          "Sinko" da li si ti svestan da bi isto bilo ko god od sadašnjih političara da je na vlasti? Ako nisi onda ok. Sad stvarno više neću da pišem..ući ćemo dublje u pitanja Kosovo, Republika Srpska, a moje mišljenje o tome kako je to trebalo da se reši nije za forum. Pozdrav.
          Pa ne bi bilo isto. Bilo je bolje dok je bio Đilas ili onih par meseci Živković. Uzmi malo prostudiraj brojke. Broj zaposlenih, odnos prosečne plate i vrednosti potrošačke korpe pa uporedi sa sadašnjicom.
          Iskreno u ovom trenutku me boli briga i za Republiku Srpsku i za Kosovo ,bitna mi je ekonomija.
          Kosovo je ionako već izgubljen samo niko nema petlju to da kaže.RS ionako nikada nije bila naša. I neću se vraćati na ovo.
          Last edited by Marija81; 28-02-18, 19:58.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Tako ces sutra reci briga me za Sandzak, pa briga me za Vojvodinu... u nekom trenutku mozda te i bude briga ali neces imati za cim. Glasaj ti ipak za Vucica ili LDP ako tako mislis

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Ti bi voleo da vlast preuzme posten covek bez ikakvih afera iza sebe, bez ikakvog "dosijea" o umesanosti sa stranim sluzbama, da odjebe sve koji nam zapovedaju sa zapada (politicare, lobije, organizacije) i da stvori jaku drzavu od Srbije?
              Lik je kriminalac, svi oko njega su kriminalci ili jednostavno primitivci, ljudi koji su tu samo zbog interesa. Siguran sam da imamo dosta ljudi koji to nisu. Nasli su tacku da spoznaju nas napaceni narod koji u zandjim godinama ne briljira bas sto se tice skole, para i ostalih stvari...Nikad nista gore nije zadesilo Srbiju. Bukvalno 80% ljudi radi ono sto ne zna sto se tice lokalne i drzavne uprave..nerealno koliko sam video jednostavno receno debila a neke od njih i znam....

              Ljudi koji van tog posla ne bi znali gde je levo, u principu ne doprinose nicim, on ih vodi, imaju razradjen sistem... ako treba da navodim svu tu ''elitu'' onda do moga..Od njih je svaka partija principijalnija i bolja.. sve sami otpadak, ds, g17, radikala, dss itd..nema koga nema u toj mogu reci ogrezloj o korupciji stranci..samo interes, i to licni..pisao bih jos ali nema poente
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                Tako ces sutra reci briga me za Sandzak, pa briga me za Vojvodinu... u nekom trenutku mozda te i bude briga ali neces imati za cim. Glasaj ti ipak za Vucica ili LDP ako tako mislis
                Auuu kako si ovo površno protumačio.
                Ja i AV ili satelit Čeda?! Pa ti onda nisi nikada pratio šta sam do sada pisala o ovoj temi.
                Zašto da me bude briga? Za deo teritorije preko koje vlast pere pare, i koja isisava novac odavde i koja zapravo i nije naša godinama? Ako tvrdiš da jeste -po čemu jeste? A ako pak misliš da ju je moguće vratiti reci nam kako,prosvetli nas.O RS neću ni da pričam,to je tek druga tema. Mada verovatno ne bi trebali ovde o ovome više, bojim se da ćemo otići predaleko....
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • To sto pricas za Kosovo pricaju Ceda i AV tako da ne znam zasto neces da glasas za njih ako to podrzavas. AV upravo govori sto i ti, kad priznamo Kosovo plate i penzije ce nam porasti i ekonomija procvetati. To sto ti Kosovo ne dozivljavas kao deo Srbije je zalosno ali ima nas svakavih.

                  Comment


                  • Milica Zavetnica dominira na rts2 ., za nju Limune da glasas . Lagano i Belog zvali . Nesto se uozbiljio sa pricom

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      To sto pricas za Kosovo pricaju Ceda i AV tako da ne znam zasto neces da glasas za njih ako to podrzavas. AV upravo govori sto i ti, kad priznamo Kosovo plate i penzije ce nam porasti i ekonomija procvetati. To sto ti Kosovo ne dozivljavas kao deo Srbije je zalosno ali ima nas svakavih.
                      To što on priča je njegova stvar,ja ovo govorim već 15 godina.Pride ja ne govorim da ćemo ekonomski procvetati ako se odreknemo dela teritorije. I nećemo da se vređamo.Da li sam svakakva ili ne moja stvar.
                      P.S. I dalje samo kritikuješ nas koji mislimo suprotno od tebe ali nigde ni jedne ideje ili predloga ili čak argumenta da pobiješ ovo što sam iznela. Još čekam ,a verovatno neću doboti odgovor na pitanje -ako misliš da je moguće vratiti Kosovo da kažeš kako.Koja je tvoja ideja, način, šta god. Ja trenutno nemam ideju i ne vidim način. I odmah da se razumemo mislim na miran diplomatski način.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Jel ti znas sta je Ustav uopste? Jel ti znas sta je to postovanje instutucije sistema i vladavina prava? Kosovo je deo Srbije bar po Ustavu ako ga licno ne dozivljavas koji je najvazniji zakonski i pravni akt u svakoj drzavi. I ovo sto ti pricas ako bi sprovela u delo se Ustavom klasifikuje kao izdaja i za to se ide na dugogodisnju robiju da smo mi neka pravna drzava.

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Pa ne bi bilo isto. Bilo je bolje dok je bio Đilas ili onih par meseci Živković. Uzmi malo prostudiraj brojke. Broj zaposlenih, odnos prosečne plate i vrednosti potrošačke korpe pa uporedi sa sadašnjicom.
                          Pusti statistiku i brojke, evo ti jedan primer samo, da li misliš da je stvarna prosečna plata u Srbiji tolika kolikom je predstavljaju? Meni je po zdravoj logici naduvana samim tim što se tu uzimaju i plate poslanika i drugih državnih funkcionera, tako da to ne smatram relevantnim, i nemoj da se trudiš da me razuveris, nema poente, odmah da ti kazem.. Pogledaj kako si živela tada a kako sada, ja sam i tada bio nezadovoljan a i sada sam, što će reći da je isto, dok se ne pojavi neko nov u politici ne glasam, moje pravo i odluka.
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Politika je mozda i najzanimljivija stvar, najvise ubedjeni u svoje misljenje i najmanje promenjenih misljenja.

                            Comment


                            • Samo jedna molba, slobodno pricajte o politici, ali par puta procitajte post pre nego sto kliknete na reply, cisto da ne moramo da reagujemo
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Postavite anketu , za koga mislite glasati

                                Comment

                                Working...
                                X