Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I da, RS je bastijon Srpstva i tamo živi određen broj Srba. Ja isto to shvatam kao da si rekla da te Vojvodina ne interesuje ili neko s druge opštine u Beogradu.

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Napisao si najvažniji zakonski akt.

      Vala Fiksni trebaće ti kada nastane pobuna na teniskom PDF-u...
      Ma lako cemo za tenis ,trebace on meni ko zna za sta sve....
      Last edited by 61563; 28-02-18, 22:15.

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Napisao si najvažniji zakonski akt.:
        Netacno. Napisao sam da je najvazniji zakonski i pravni akt.

        Originally posted by Princip View Post
        Napisao si da je najvazniji zakonski i pravni akt, a nije zakonski akt. Nije ti ispravno ni ovo najvazniji, ali hajde sad da ne cepidlacim
        Od viska glava ne boli. Ipak sam ja samo dipl.ing. ellektrotehnike ali to ne menja sustinu mog posta u vezi Ustava i njenog krsenja.

        Comment


        • Originally posted by Princip View Post
          Milica Zavetnica dominira na rts2 ., za nju Limune da glasas . Lagano i Belog zvali . Nesto se uozbiljio sa pricom
          Sta mi je pricao kandidat? Nisam mogao da ispratim.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Netacno. Napisao sam da je najvazniji zakonski i pravni akt.


            Od viska glava ne boli. Ipak sam ja samo dipl.ing. ellektrotehnike ali to ne menja sustinu mog posta u vezi Ustava i njenog krsenja.
            Kolega, trebalo bi da znate da su gubitci na mrezi neminovni, bez obzira na projekat i da na to uticu i faktori koji se ne nalaze u projektu.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Comment


              • I drugi put.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Usavrsavajte se ucite jezike i bezite odavde, to vam je moj predlog. Sacuvajte svoj zivot i svoju decu, nemojte se plasiti promena.
                  Ovde nikada nece biti bolje, ni zapadu ni nasim politicarima ni nasim mafijasima i tajkunima to nije u interesu.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Netacno. Napisao sam da je najvazniji zakonski i pravni akt.


                    Od viska glava ne boli. Ipak sam ja samo dipl.ing. ellektrotehnike ali to ne menja sustinu mog posta u vezi Ustava i njenog krsenja.
                    Pa nije to visak, vise je neznanje . Ne moze ustav da bude zakonski akt, jer je on kategorija iznad zakona i na hijararhiskoj lestvici opstih pravnih akata nalazi se na vrhu lestvice kao najvisi opsti pravni akt sa najvecom pravnom snagom, dok se zakoni naleze ispod njega sa nizom pravnom snagom i obavezom da budu u saglasnosti sa ustavom. To je kao da si rekao da je Ana Brnabic ministarka, a ona predsednica Vlade RS. I nebitno ko je sta zavrsio, ovo je pitanje iz opste kulture. A da nije, ne bih ti nista ni rekao.

                    Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Sta mi je pricao kandidat? Nisam mogao da ispratim.
                    Bolje sto nisi . Trudio se da bude ozbiljan i da iznese neke svoje ideje, mada mu je falila ozbiljnija terminologija ako je vec ozbiljno usao u celu pricu.

                    Comment


                    • sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Nadam se da je poslao onog udbaša u političku istoriju i ispod cenzusa, a sada se nadam da će sutra raskrinkati (ako se bude održao duel) političkog sina udbaša.

                        I bojim se da ne bude opet neka kora od banane. Samo hrabro.

                        Comment


                        • Originally posted by Princip View Post
                          Pa nije to visak, vise je neznanje . Ne moze ustav da bude zakonski akt, jer je on kategorija iznad zakona i na hijararhiskoj lestvici opstih pravnih akata nalazi se na vrhu lestvice kao najvisi opsti pravni akt sa najvecom pravnom snagom, dok se zakoni naleze ispod njega sa nizom pravnom snagom i obavezom da budu u saglasnosti sa ustavom. To je kao da si rekao da je Ana Brnabic ministarka, a ona predsednica Vlade RS. I nebitno ko je sta zavrsio, ovo je pitanje iz opste kulture. A da nije, ne bih ti nista ni rekao.
                          Da imas znanje iz opste kulture na sto se pozivas znao bi da premijer vodi poreklo od reci prvi ministar.

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Nadam se da je poslao onog udbaša u političku istoriju i ispod cenzusa, a sada se nadam da će sutra raskrinkati (ako se bude održao duel) političkog sina udbaša.

                            I bojim se da ne bude opet neka kora od banane. Samo hrabro.
                            http://informer.rs/vesti/politika/37...ica-1519856984

                            Hahahahahah, pa ovo je neverovatno.
                            Last edited by mark !t zer0; 28-02-18, 23:10.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              politika/371678/fasisticki-bosko-obradovic-planira-upad-na-tv-hepi-i-napad-na-aleksandra-vucica-1519856984

                              Hahahahahah, pa ovo je neverovatno.
                              Dobar plan da diskredituju Boška, ovakva brza reakcija pojedinih ljudi i medija je dokaz da je namešteno. Biće zanimljivo.

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                Da imas znanje iz opste kulture na sto se pozivas znao bi da premijer vodi poreklo od reci prvi ministar.
                                Ja sam ti dao praktican primer o mesanju baba i zaba, nisam se bavio etimologijom. Ali shvati kako zelis.

                                Comment

                                Working...
                                X