Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • "Mali je pod kontrolom imao najmanje 45 računa u različitim bankama u Srbiji, u trenutku kada je Uprava sastavila izveštaj. 17 računa imao je na svoje ime, najmanje jedan se vodio na njegovu konsultansku firmu, 21 račun imala je njegova bivša supruga..."


      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Da, da, tako se to radi...

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sta je tu cudno?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Da, da, tako se to radi...
            Odavno se nisam ovako lepo ismejao.
            Jos ova muzika u pozadini - fenomenalno!

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Ako imate ugovor u Mtsu sigurno ce vas cimati Sns bagra.
              Jana Ljubicic, podobni kadar naprednjaka je izvrsni direktor za privatne korisnike. Stoga ne cudi dostupnost I curenje licnih informacija

              Ledeni talas u Novom Sadu, tri centimetra snega, -4, Dunav nije zaledio, svi putevi prohodni.
              Izdrzite braco ovu nepogodu I hladnocu koja nas je iznenadila.
              Lako je tebi da se sprdaš,kod nas danas u Obrenovcu nije bilo grejanja ceo dan.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Lako je tebi da se sprdaš,kod nas danas u Obrenovcu nije bilo grejanja ceo dan.
                Ja celu zimu kod kuće u majici kratkih rukava, moram prozore da otvaram koliko je vruće.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment




                • Vredi odgledati.

                  Inace putari jos jednom ocajno reaguj na sneg, kod nas nista cisceno nije....
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Da, da, tako se to radi...

                    Ko bi ta Tatjana Macura? Cerka Nade Macure?


                    Preduzetnica koja je usla u politiku ... zanimljivo.
                    Last edited by Sandugp; 26-02-18, 19:22.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • A sada sam video da se doticna bavi i "kreiranjem mapa uma".
                      Limune, covece ovo neka tvoja srodna dusa.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Lako je tebi da se sprdaš,kod nas danas u Obrenovcu nije bilo grejanja ceo dan.
                        Ček, ček, zar vi nemate iz TE toplu vodu za grejanje? Kako to da ste bili bez grejanja na -8?
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Ček, ček, zar vi nemate iz TE toplu vodu za grejanje? Kako to da ste bili bez grejanja na -8?
                          Cuckovic i dalje Presjednik Opstine - sta ti nije jasno?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            A sada sam video da se doticna bavi i "kreiranjem mapa uma".
                            Limune, covece ovo neka tvoja srodna dusa.
                            Ma tesko, cim je uclanjena u DJB...

                            Comment


                            • Hahahahah

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Ko bi ta Tatjana Macura? Cerka Nade Macure?


                                Preduzetnica koja je usla u politiku ... zanimljivo.
                                Nada nema dece... valjda.
                                Ne znam ko je ni sta je...i nebitno.

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X