Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isao sam kod moje zubarke redovno na preglede, 3 puta godisnje. Penzionisala se pre neke 2 godine, od tad nisam bio kod zubara.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Ja sam kao mali sa 8-9 godina morao da vadim 4 zdrava zuba da bi mi zubi ne bi bili izbaceni, i da se sve poklope jer sam imao neki zub koji je rastao iza zdravog. Izvadio sam 3 bez problema, nisam imao strah, nikad se nisam ni plasio zubara, i kada je trebalo da izvadim 4-ti, ode mi u penziju zubarka, a ja nisam hteo kod druge i onda sam nosio protezu jedno 5-6 godina, gornji zubi su super, ali posto nisam izvadio donju 4-ku, zubi nisu u ravni tako da dzabe sad.
      Redovno idem na kontrole, popravljam zube, imam novu zubarku, zena car, sve radim bez anestezije (na popravku mislim), ali mislim da veci bol nisam osetio nego kada mi je skidala kamenac, nije bila nimalo nezna, a mene je vilica bolela jedno 10 dana, unistila me tu, ali sam se opet navracao kod nje za popravke.

      P.S. Uvek je imala neke studentkinje na praksi
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Kakve to veze ima ? Nisam rekla da biste je ženili



        Auuu, kakva diskriminacija
        Nije ona jadna nejaka nego je tvoj zub ( tj. koren zuba ) jak
        Pri tom ne ide to na snagu nego na tehniku

        Tako je Maro takav stav apsolutno podrzavam.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          P.S. Uvek je imala neke studentkinje na praksi

          Ali pazi deo gde kaze sve bez anestezije.. i onda ide ovo za studentkinje

          Jao Bice... Svalercino..
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Ali pazi deo gde kaze sve bez anestezije.. i onda ide ovo za studentkinje

            Jao Bice... Svalercino..
            Koristile su one mene kao zamorce, ali da vidis sve fino fino, polako, nezno, pa te pita: " Je l' te boli, slobodno reci da stanem", a ja uzivam
            Cak sam jednu sreo u gradu posle, epilog mozes pretpostaviti Sad kad razmislim nisam bio 2 meseca, mogao bih opet da odem na kontrolu
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ne mogu da pretpostavim...

              Hocu kompletan izvestaj u pm
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Ne mogu da pretpostavim...

                Hocu kompletan izvestaj u pm
                Hahaha nema tu nista specijalno da se prica, znas ti kako to ide
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Cini mi se da bi mogla ovo La Pen da uzme ove izbore.

                  Veceras showdown.

                  Mali djecak sa ozbiljnim igrackama vs. Trump i njegova nuklarna armada
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment




                  • Razvojni put bota zvanog Nesa slina.
                    Komentar jednog coveka na YT

                    "Da li ste imali radnog iskustva pre ministarske fotelje ?
                    - Da, da kažem, radio sam jedno vreme kao Nebojša iz Beograda"


                    Ovo treba da se stavi u arhivu muzeja pod "Evolucija bota kroz vreme" od telefona preko uvlacenja i ministarske fotelje, do zagrljaja. A videcemo sta sledi(mozda premijer ko zna?) ili je tu kraj pred pad.
                    Last edited by colchonero; 15-04-17, 00:14.

                    Comment


                    • Ma jok, nece slina biti premijer. Bice sigurno ova Brnabic, da se hvali sendvicar po jevropi kako imamo lgbt premijera.

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Зависи да ли ће премијер бити прозападни или проруски човек..

                        Comment


                        • Na stranu kakva su njena seksualna opredeljenja, ona je jedna od retko sposobnih ljudi i bolje ona da bude premijer nego 99,9 % clanova vladajuce koalicije.Mislim da ce novi premijer da budu ona, Selakovic ili neki treci lik cijeg prezimena ne mogu da se sada setim a on se povezuje sa pozicijom premijera.

                          Comment


                          • Totalno je nebitna činjnica koliko je budući premijer-ka sposoban ili sposobna, odnosno koliko to nisu.
                            Last edited by miloolja; 15-04-17, 00:43.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Zato sto ce predsednik biti glavni.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Zato sto ce predsednik biti glavni.
                                Pitali Cetinjanina ko je premijer, veli Dusko Markovic, subjektivni osjecaj Milo Djukanovic
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X