Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne znam ali ako imas priliku prosetaj do parfuerije neke cisto da ga spricnes da vidis kakva je to perverzija.

    Comment


    • Pihh nista ne znate..svaki drugi seta taj R Loren... treba se izdvojiti iz gomile...TO zene vole

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nedaj se Uroše i uzmi pravu robu.

        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Kad se dovati dezodoransa.
          Ovaj nije loš



          A može i zeleni Brut

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Pihh nista ne znate..svaki drugi seta taj R Loren... treba se izdvojiti iz gomile...TO zene vole

            tt
            Kao kad je pre par godina ceo grad vonjao na one milion(koji je, btw, u Americi bio zastitni znak muskog dela lgbt zajednice ).
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Kazem ja Burberry Weekend ili Issey Miyake. Znas li kakav to efekat izaziva kod zena, u mom slucaju Ja ne znam zbog cega, ali uvijek iznenadjeno prokometarisu kako lijepo mirisem... E sad, mislim da vjerovatno izgledam kao neko ko bi trebao da smrdi Efekat iznenadjenja, izgledam kao viking a mirisem kao dusa

              Comment


              • https://www.fragrantica.com/perfume/...hrome-788.html

                Bicijev je pobedio zbog opisa. Razmišljao sam da li da javim naljutićete se svi, kao što smo pisali haha, ali on deluje najblaže.Mrkela me potpalio za ovaj, dodje mi da ga uzmem sutra, ali za koji mesec, ne mogu krcati pare na parfeme tek tako.

                Nisam znao da ljudi furaju Ralph Lauren a One Milion, to mi je nešto najretardiranije, ja čim čujem da svi nešto koriste, izbegavam u širokom luku.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  https://www.fragrantica.com/perfume/...hrome-788.html

                  Bicijev je pobedio zbog opisa. Razmišljao sam da li da javim naljutićete se svi, kao što smo pisali haha, ali on deluje najblaže.Mrkela me potpalio za ovaj, dodje mi da ga uzmem sutra, ali za koji mesec, ne mogu krcati pare na parfeme tek tako.

                  Nisam znao da ljudi furaju Ralph Lauren a One Milion, to mi je nešto najretardiranije, ja čim čujem da svi nešto koriste, izbegavam u širokom luku.
                  Duckajte ga svi, ja sam pobedio.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Urose nezahvalna kurwo. Podelim sa tobom licne informacije i zanimljivosti i ti to krajnje podlo iskoristis. Mućki provokator!
                    Ma za sve je kriv ovaj namcor od zene pored mene, znam.

                    Comment


                    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      Urose nezahvalna kurwo. Podelim sa tobom licne informacije i zanimljivosti i ti to krajnje podlo iskoristis. Mućki provokator!
                      Ma za sve je kriv ovaj namcor od zene pored mene, znam.
                      Bitanga mala - iskoristio te. Jos brat Zvezdas - gde ide ovaj svet?
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Gobline, kako ide nastavak? Je l’ ono, kad ne budem član sk foruma, prebiću te kao mačku..i koga ja prokunem, a tebe proklinjem, ne može dobro zavrišit, proklet Uroše bio na Božiić dveiljadeosamneste.

                        Je l’ to dobri moj gobline?

                        Ta žena te upropastila, nisi ti ništa kriv. Sve ti je oprošteno. To je kao da imaš djavola na ramenu koji ti šapuće glupotarije non stop.

                        Pravda za Goblina!!!!

                        A Kronos mučki i podlo zabada noževe u ledja i uvrće ih.

                        Kronose gde ćeš da ti dostavim novogodišnji paketić? Zvezdine pesme, najbolji golovi, moja kompilacija, staromodno za tebe na CD-u. Da možeš da uživaš u novogodišnjoj noći

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Gobline, kako ide nastavak? Je l’ ono, kad ne budem član sk foruma, prebiću te kao mačku..i koga ja prokunem, a tebe proklinjem, ne može dobro zavrišit, proklet Uroše bio na Božiić dveiljadeosamneste.

                          Je l’ to dobri moj gobline?

                          Ta žena te upropastila, nisi ti ništa kriv. Sve ti je oprošteno. To je kao da imaš djavola na ramenu koji ti šapuće glupotarije non stop.

                          Pravda za Goblina!!!!

                          A Kronos mučki i podlo zabada noževe u ledja i uvrće ih.

                          Kronose gde ćeš da ti dostavim novogodišnji paketić? Zvezdine pesme, najbolji golovi, moja kompilacija, staromodno za tebe na CD-u. Da možeš da uživaš u novogodišnjoj noći

                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Urose nezahvalna kurwo. Podelim sa tobom licne informacije i zanimljivosti i ti to krajnje podlo iskoristis. Mućki provokator!
                            Ma za sve je kriv ovaj namcor od zene pored mene, znam.
                            Originally posted by Uroš View Post
                            Gobline, kako ide nastavak? Je l’ ono, kad ne budem član sk foruma, prebiću te kao mačku..i koga ja prokunem, a tebe proklinjem, ne može dobro zavrišit, proklet Uroše bio na Božiić dveiljadeosamneste.

                            Je l’ to dobri moj gobline?

                            Ta žena te upropastila, nisi ti ništa kriv. Sve ti je oprošteno. To je kao da imaš djavola na ramenu koji ti šapuće glupotarije non stop.

                            Pravda za Goblina!!!!

                            A Kronos mučki i podlo zabada noževe u ledja i uvrće ih.

                            Kronose gde ćeš da ti dostavim novogodišnji paketić? Zvezdine pesme, najbolji golovi, moja kompilacija, staromodno za tebe na CD-u. Da možeš da uživaš u novogodišnjoj noći
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Bitanga mala - iskoristio te. Jos brat Zvezdas - gde ide ovaj svet?
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                ....
                                Brate, komso
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X