Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gore nego u novom mjestu..jos bez pobjede u gostima protiv "ozbiljnog" kluba

    Comment


    • Koliko vi ljudi ne razlikujete plej of od regularnog dela...ok videcete vec Buducnost u polufinalu.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Stvarno je ovaj Partizan jedan zdrav kolektiv,od sad navijam za njih.
        Od nas nema posla,bas smo smijesni.
        Od septembra cu ponovo bit varvar,kad se ocisti tim malo.
        [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
        Problem mnogih navijaca Partizana i Buducnosti ove sezone. Za koga navijati?

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
          Problem mnogih navijaca Partizana i Buducnosti ove sezone. Za koga navijati?

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
          Mnogo manji problem nego navijati za sve protivnike ova dva tima + za tatino mezimce kod kuce.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
            Problem mnogih navijaca Partizana i Buducnosti ove sezone. Za koga navijati?

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Ja sam se sad jasno opredijelio,vise nema kolebanja.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              Ja sam se sad jasno opredijelio,vise nema kolebanja.
              Već prošlo 6 meseci? Kad pre, majku mu?[emoji23]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Izuzetna energija igraca Partizana, igrali su na ivici faula i uspostavili kriterijum kakav im odgovara.
                Nasuprot njima igraci Buducnosti su pobedu uknjizili u svojim glavama jos i Golubovcima i dok su se osvestili kraj utakmice. Oba pleja su igrali kao da su ih juce pokupili na ulici. Sudije nisu presudne, imale su gresaka na obe strane.
                Bice zanimljiv kup.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Već prošlo 6 meseci? Kad pre, majku mu?[emoji23]
                  Ovo je privremeno,na 24 sata.
                  Vracem sjutra stari avatar po dogovoru do 15 marta.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Ja sam se sad jasno opredijelio,vise nema kolebanja.
                    Ti si se davno opredelio, sada si samo u trenucima euforije pokleko i riznao.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Koji je to mazohistički odnos, navijači preletavčevići čim se pojave prvi problemi odmah ne u drugi vagon, nego u drugi voz. [emoji23]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Ti si se davno opredelio, sada si samo u trenucima euforije pokleko i riznao.
                        Blondi me je jos davno provalio.

                        Ako cemo realno Zvezda je apsolutni favorit,ja ne vidim kako njih neko moze eliminisat,gledano po partijama u ABA.
                        Ne racunam evrokup,tamo su imali nekih smijesnih partija ali sam imao osjecaj da su procjenili da su sanse za osvajanje toga takmicenja gotovo nikakve i da sve treba baciti na Aba ligu.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Koliko vi ljudi ne razlikujete plej of od regularnog dela...ok videcete vec Buducnost u polufinalu.
                          Biće sigurno Budućnost bolja u PO, večeras Bitadze skoro da nije igrao pa se Landale poigravao u reketu. Pri tome protiv nas im sve ulazi, pogotovo sporednim igračima tipa Ivanović, Šehović, Nikolić. Zato su nam veće šanse na 2 dobijene, pogotovo kad odrede 2 utakmice u 2 dana i onda moraš dobit obje kući što je teško, jer tamo ih dobit nećemo. Protiv ostalih nam odgovara na 3 i poželjno je da se propusti Partizan naredno kolo

                          Comment


                          • Kvalitetna tekma #nemašta
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Mozdabi najgore sutersko vece Buducnosti ove sezone, racunajuci i Dzikica, tako da ovaj mec nista o njima ne govori. Mnogo bolje ce oni izgledati od ovoga.
                              3/25 sut za 3

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Blondi me je jos davno provalio.

                                Ako cemo realno Zvezda je apsolutni favorit,ja ne vidim kako njih neko moze eliminisat,gledano po partijama u ABA.
                                Ne racunam evrokup,tamo su imali nekih smijesnih partija ali sam imao osjecaj da su procjenili da su sanse za osvajanje toga takmicenja gotovo nikakve i da sve treba baciti na Aba ligu.
                                Nisi ti grobar, samo ti ovo mesto sluzi za sprdanje, ne za pisanje o kosarci. Jednostavno, bez uvrede, ali pisanje ti je kao kada bih ja komentarisao americki fudbal ili tenis, sportove koje slabo pratim.

                                Sto se tice meca, Repesa je tezak nemac pojma, Partizan jadan i bedan, bez dva bitna igraca, a ovima na 5 igra Earl Clark, krsten blok ne prave ceo mec i petorica se dodaju na liniji za 3 poena i sutiraju. Bukvalno verzija njegovog Armanija za malo siromasnije, takve timove je i Alimpije rasrafljivao.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X