Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To bi bilo to. Prišla Cedevita na -3 a onda očajne reakcije u odbrani i +10.

    Comment


    • Originally posted by Stojanče View Post
      To bi bilo to. Prišla Cedevita na -3 a onda očajne reakcije u odbrani i +10.
      Ipak igraju sa EL klubom.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Pazi ovog debelog za monitorom kako auče [emoji23]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Ipak igraju sa EL klubom.
          Šteta što im to neko ne reče prošle nedelje.[emoji41]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Nema Cedevita materijal da dobije majstoricu. Dobiće ih Budućnost.

            Comment


            • Ceda odlučila da proslave prolazak u finale među svojima, na gospodski način.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Lagano ih ugaziše bez Ivanovića.

                Comment


                • Cobbs je sramota za košarku
                  Ovo što on igra može samo kod trenera bez autoriteta, možda ga pikira Milan Tomić za narednu sezonu

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Gorda u prošlogodišnjoj formi kada je bio najzaslužniji za ABA trofej.
                    Gordić aka Monika, zastenje i očekuje faul...nego agente, ti si dobro obavešten...šta se to sinoć desilo posle utakmice? Kako igrači i stručni štab nisu mogli da izađu iz Pionira do iza 11 sati?
                    Ti obično kao dobro obavešten prvi postaviš vest ali ti se u ovom slučaju malo omaklo....zanimljivo da i što se tiče štampe vlada omerta, niko da prenese.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ceda odlučila da proslave prolazak u finale među svojima, na gospodski način.
                      Red bi bio da odes na utakmicu.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Lagano ih ugaziše bez Ivanovića.
                        Kad je potpisao već za drugi klub.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Jedna od najboljih utakmica Budućnosti u sezoni. Odlična energija, tokom cele utakmice su bili agresivni.

                          Comment


                          • Kao što i pretpostavih. Očekivano ubedljiva pobeda favorita.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Gordić aka Monika, zastenje i očekuje faul...nego agente, ti si dobro obavešten...šta se to sinoć desilo posle utakmice? Kako igrači i stručni štab nisu mogli da izađu iz Pionira do iza 11 sati?
                              Ti obično kao dobro obavešten prvi postaviš vest ali ti se u ovom slučaju malo omaklo....zanimljivo da i što se tiče štampe vlada omerta, niko da prenese.
                              Pojasnice to Covic sr. sutra na Pinku ili na Prvoj.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Kada ih krene šut kao sada u 4/4 nema ekipe koja ih može dobiti (bar u ABA ligi), zaslužena pobeda i kao što rekoh na temi Budućnosti sudije dobro odradile posao.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X