Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sami smo sebi pritisak natukli. Prevashodno serijom poraza onda i pričom oko novih lica i Arenom.
    Ja nikako ne očekujem lak meč, šta više neka me jeza hvata da stvari ne krenu željenim tokom.
    Zadrani sigurno totalno rasterećeni i napaljeni da pokvare karnevalsku atmosferu i pokušaju bodove odneti za Dalmaciju.
    Raduje početak Pejdža, možda ovo bude njegova zvezdana noć.

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Sami smo sebi pritisak natukli. Prevashodno serijom poraza onda i pričom oko novih lica i Arenom.
      Ja nikako ne očekujem lak meč, šta više neka me jeza hvata da stvari ne krenu željenim tokom.
      Zadrani sigurno totalno rasterećeni i napaljeni da pokvare karnevalsku atmosferu i pokušaju bodove odneti za Dalmaciju.
      Raduje početak Pejdža, možda ovo bude njegova zvezdana noć.
      Jaci ste za klasu, nego kako komentarise trenutni roster sa Braunom i Jankovicem, bas me zanima tvoje misljenje.

      Comment


      • Marko Ramljak, mvp pete runde druge lige 35 poena, 5 asistencija i dve ukradene, u pobedi Zrinjskog nad Mzt om, 93-87, inace u derbiju zacelja Lovcen pobedio Borac, duel dva Aba veterana Alekse Popovica i Maline Marinovica.

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Jaci ste za klasu, nego kako komentarise trenutni roster sa Braunom i Jankovicem, bas me zanima tvoje misljenje.
            Još je raqno za sud, pogotovo jer ne poznajem Brauna, šta mogu očekivati od njega. Samo sam čuo lepo mišljenje. Moram ga videti na delu.
            Janković će svakako mnogo značiti. Očekujem kako vreme odmiče njegov nemerljiv doprinos.
            Druge stvari meni bodu oči. Mislim da nismo adekvatni pod košem, treba nam jedna mišićna masa da razgrće. Gagić, pogotovo Lendejl nisu ti momci što mogu uraditi pod oba koša.
            A prevashodno smo tanki na klupi. Nenad Čanak nije kalibar za Partizan i to treba jasno i glasno reći.

            Comment


            • Šime Špralja
              Krv ti *ebem

              Comment


              • Nenade, da se ne ljubimo...

                Comment


                • Jbg lik koji ima ovako ružnu frizuru kao Marinković jednostavno ne može da bude vrhunski košarkaš.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • To bi bilo to od Canka za ovu sezonu. Sad smislit ok trenera, pa da proba da se juri top4, zajebi EC.

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Koja budala će prihvatiti da dođe i radi sa određenim idiotima koji su zalutali u ovu igru.

                      Comment


                      • Trifunovic

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Alex Pato View Post
                          Uvek promena trenera ima pozitivan šok po ekipu, tako da večeras očekujem dobro izdanje zadrana, a ukoliko se ukaže prilika i prve bodove u ovoj sezoni regionalnog takmičenja.

                          Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
                          Da ostavim ovde.

                          Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Još je raqno za sud, pogotovo jer ne poznajem Brauna, šta mogu očekivati od njega. Samo sam čuo lepo mišljenje. Moram ga videti na delu.
                            Janković će svakako mnogo značiti. Očekujem kako vreme odmiče njegov nemerljiv doprinos.
                            Druge stvari meni bodu oči. Mislim da nismo adekvatni pod košem, treba nam jedna mišićna masa da razgrće. Gagić, pogotovo Lendejl nisu ti momci što mogu uraditi pod oba koša.
                            A prevashodno smo tanki na klupi. Nenad Čanak nije kalibar za Partizan i to treba jasno i glasno reći.
                            Slazem se, mislim da vam treba jaci centar umesto Lendejla, ocekivao sam vise nakon priprema i Canak je najslabija karika po meni.

                            Comment


                            • Trifa je veliki cigan i mislim da drži do sebe.
                              Čitam razne gluposti i pominja nje Saleta Đorđevića što je takva nebuloza da to nisam video.
                              Biće neko tipa Gagi Nikolića ili sličnih šarlatana koji će se učiti na Partizanu.
                              Ako uopšte Čanak i ode. Čisto sumnjam. Baciće nam demagogije razne i mi ćemo naravno da progutamo.

                              Comment


                              • Veoma los Partizan. Ko jos fali pa da se upali masina?
                                Сутра брзо долази - треба човек постати
                                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                                Победе су порази, а исходи су потресни!

                                Comment

                                Working...
                                X