Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo faul u zadnjoj sekundi hehehehehe...daj nemojte zezati...smesno sta je svirao,odbojka je ok..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Jel nije bio faul?

      Baš preterujete u neobjektivnosti.

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        Jel nije bio faul?

        Baš preterujete u neobjektivnosti.
        Ma ko to proziva zbog nedostatka objektivnosti, veci navijac KKB od samih navijaca KKB. Postoje neki uslovi koji moraju da se ispune da bi se druge prozivalo za neobjektivnost, inace bi i SNS mogao da prica o nasilju koji nad njima vrsi opozicija. To ste vi, SNS, stalno su drugi krivi i stalno vam drugi rade o glavi.

        Posto nisam ni rec rekao na lose sudjenje i nedosudjena bacanja za Lessorta (jer smatram da se to jednostavno ne sudi), itekako imam prava da izrazim svoj stav da je ovde Mornar pokraden. Ti nemas prava ni rec da napises ovde, mesecima se na forumu rugas i smejes postovima koji pominju sudjenje u finalu PO prosle sezone.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Moj je utisak da je utakmica izrezirana od strane Partizana,Mornara i sudija,svi su znali da ce Partizan pobediti samo nisu znali kako,iznenadili su se sto su vodili 7 razlike 30 sekundi do kraja i onda su morali da debilnim odlukama izgube utakmicu.

          Comment


          • Realno je smešno kukanje na sudije.

            Uvek protiv vas i u korist Partizana i Budućnosti.

            Aman više.

            Pustite sudije da rade posao za koji su plaćeni.
            Kao region imamo najbolje sudije u Evropi.

            Comment


            • A da ti kopiram kako si nazivao sudije u prethodnom derbiju...tamo na b92 live temi
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Realno je smešno kukanje na sudije.

                Uvek protiv vas i u korist Partizana i Budućnosti.

                Aman više.

                Pustite sudije da rade posao za koji su plaćeni.
                Kao region imamo najbolje sudije u Evropi.
                Sta ima da pocinjes recenicu sa "realno" a u drugoj da pises to sto pises? Zato ti i kazem, imas pomracenje pa se tamo macuj sa ljudima koji to vole. Nisi u stanju da povezes dve nekontradiktorne recenice, a samo meljes i meljes.

                Oni koji pisu navijacki zato sto mrze "one druge" (a to je posebna bolest u ovom drustvu) nema sta da pisu objektivne postove u kojima kao analiziraju sudjenje sa visine. I obrnuto, ako hoces da se predstavljas kao objektivan onda nema ovog "uvek protiv vas".

                Mislis da si mnogo duhovit, inteligentan i smesan, a samo si dokon pojedinac koji pokusava samog sebe da zabavi.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Ogromna pobeda Partizana. To pokazuje i onolika radost, skakanje, ulazak u teren, odusevljenje. Neko bi pomislio osvojen je neki trofej. Ipak ne pibedjen je MORAR IZ BARA

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Ogromna pobeda Partizana. To pokazuje i onolika radost, skakanje, ulazak u teren, odusevljenje. Neko bi pomislio osvojen je neki trofej. Ipak ne pibedjen je MORAR IZ BARA

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                    Ja se nadam da su horski zapevali Jebo vas Covic posto je koliko sam upoznati KKP kaznjen praznim tribinama. Pa ako su prazne tribine onda su prazne a ne 1000 ljudi u sektorima odakle su i pogodjeni igraci Cedevite.

                    I da li je Rebic zasluzio da mu "ispraznjena" hala pionir vredja jer je igrao za Fmp a ne za KKCZ jer je tada KKCZ bila u zamrzivacu.
                    I opet ako je ono bio faul kao sto tvrde uvek objektivni navijaci KKP , koliko bi trajala utakmica tj koliko bi igraca zavrsilo utakmicu ako bi svaki onakav kontakt igraca sa podignutim rukama uvis svirali tokom utakmice.
                    A odlukuje doneo deklarisani zvezdas Belosevic kao i namernu licnu koja je gle cuda se sudi posto je igracu valjda zabranjeno da izbije igracu loptu sa ledja?

                    Da pohvalim najnovije pojacanje Nikolu Jankovica. Imao je dobru rolu i nadam se da ce opravdati ulozeni novac.

                    Otvoren im je put ka PO ovom pobedom mada i da su izgubili nista se ne bi promenilo. Da vidimo samo koliko ce ko od rivala zeleti na 4 mesto jer koliko sam ispratio svi zele na KKCZ jer nas smatraju najslabijim od svih u top 4.

                    Comment


                    • Vraća se Mega.

                      Za koga navijamo?

                      Comment


                      • Za Zvezdu.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Posle 14 kola pohvalio bih Tomica ciji tim vodi skoro u svim kategorijama sem u skoku gde je bolja samo Mega i to ce pasti i u napadu gde je bolja Cedevita samo. Sa neverovatnih 60% za dva i gde skoro 70% napada zavrsava poenima. 14-0 je impresivno sa tim da nije nemoguce da se zavrsi na kraju sa nulom. Posle njega mi ide sigurno Mega koja sa stvarno relativno losim timom,posebno bez Goge igra dobro i to se mora skinuti kapa Miloju,naravno nedostatak ambicija i tim da su menadzerski klub stavlja prasinu u oci ali ne oze se osporiti dobar rad Miloja. Treci je tu Rimac koji je uspeo da sredi Cedevitu i napravi od njih odlican tim koji je vezao dosta pobeda, oni takodje izlaze na trziste i traze centra, sto znam da su bili zainteresovani za Miku iz Brese ali mislim da ga nece dovesti.

                          Sto se tice Buducnosti oni su napadacki bili uzasni, sad ce se to popraviti ali 9to mesto u skoku je mizerno i zbog toga su opet na trzistu i traze centra, zapeli su za jednim centrom nama dobro poznatim koji ima ponudu ali videcemo da li ce je prihvatiti posto je veliki zvezdas...

                          KKP igra ispod ocekivanja, poprilicno limitiran tim sa osrednjim igracima, ocekivao sam bolja resenja od Trinkijerija ali sta je tu je za njih, mislim da im treba defanzivna petica, takodje mislim da su Velickovic i izgleda Jankovic visak..

                          Ostali timovi ce se menje vise boriti za opstanak, opet slab kvalitet ABA, biraju se losi stranci, FMP je doveo 2 izrazito losa amerikanca koja zauzimaju srpskoj decimesto u timu,to je neverovatno los potez FMP-a i poprilicno nejasan...Apica su izbacili ako nista, srpski Felipe Rejes zasluzuje sansu a nije da nisam pricao i pisao da je bolji od JJ dvojca prosle godine ali dobar stav uprave KKCZ da mu se oslobodi prostor u FMPu, dobio je samopuzdanje,samo bih ga ja guran mesto 4/5 ili 5/4 nebitno...

                          Cibona i Zadar jako los izbor amerikanaca, ni domaci nisu nista bolji, tu su u iscekivanju nekih boljih vremena, Olimpija stvara mlad nukleus tima i sa nekim pojacanjima na mestu stranca moze se ocekivati u narednim godinama borba za F4...Krka jadna nema nikog, favoriti su za ispadanje, ali se bore do kraja,fer i sportski sto se ne moze reci za ostatak lige. Mornar je sala zabva tim, nisu bili za EC ali videli su sta i kako ide tu, steta za juce, imaju presikusne trenere da bi ispali iz lige...Igokea je tim koji ima dobre kontakte sa menadzerskim agencijama i prezivece sigurno ali su se ocekivali bolji rezultati, menjaju trenere kao na vrtesci...

                          Sve u svemu ABA liga nije jaca nego proslih godina, sta vise...ocekivao sam vise, bice zanimljiva zavrsnica PO ali se generalno nista nije promenilo i ne vide se ulaganja sem u prva 3-4 tima sto je u principu lose, kad bi bilo vise kvalitetnijih timova, bilo bi vise gledalaca, mada ce borba za opstanak biti interesantna i na kraju cemo videti ko sa kim se tali,a bice i toga sigurno..za sad je samo jasno da Mega ne zeli u PO..a sa 1-2 dodata igraca su mogli nesto da urade,ali...
                          Last edited by LosmiSK; 06-01-19, 09:13.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Sto se tice Buducnosti oni su napadacki bili uzasni, sad ce se to popraviti ali 9to mesto u skoku je mizerno i zbog toga su opet na trzistu i traze centra, zapeli su za jednim centrom nama dobro poznatim koji ima ponudu ali videcemo da li ce je prihvatiti posto je veliki zvezdas...
                            O kome se radi?



                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by StefanPG View Post
                              O kome se radi?



                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                              I mene zanima, uzgred čestitke na volji da prihvatiš moderisanje, želim ti dovoljno hrabrosti i strpljenja i "hladnu glavu".
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                I mene zanima, uzgred čestitke na volji da prihvatiš moderisanje, želim ti dovoljno hrabrosti i strpljenja i "hladnu glavu".
                                Ooo nisam znao za StefanaPG, hvala i nek je sa srecom!

                                Comment

                                Working...
                                X