Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post

    Zvezdi treba back up mislim...
    Ovo si sad prvi put rekao, nismo ni pretpostavljali da želiš ovako nešto.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Na stranu stručna[emoji769] analiza tima koji ima 13:0 u regionalnom takmičenju, koš razliku 220, što će reći dobija utakmice prosečnom razlikom od skoro 17 poJena.
      Vrlo alarmantne cifre.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Sir Oliver View Post
        Problem Buducnosti ove godine je katastrofalan skauting , udzbenicki primer sta ne smes da uradis u selekciji tima ako mislis da se boris za trofeje. Dovedeni su za nosioce igre igraci koji su ili u ozbiljnom padu u karijeri ili to nikad nisu bili u iole ozbiljnom timu , tj. tamo gde su bili nosioci su navikli da igraju za sebe , a ne za tim. Negativni utisak veceri je opet Erl Klark , isprazne mu stranu da igra protiv Keselja , on umesto da zida do kosa , mulja loptu par sekundi i sutira preko ruke , onda dobije loptu na niskom postu protiv Reglenda , on sutira neki fade away! , da sam navijac Buducnosti cini mi se da bih iscupao stolicu i gadjao ga u glavu. Disciplina u igri ne postoji ni u odbrani ni u napadu , dva plejmejkera Gordic i Kol veceras uzimaju skoro polovinu suteva iz igre svoje ekipe , pas bas kad moraju. U pozicionoj igri bukvalno nemaju sta da traze protiv ozbiljne ekipe , trci i pucaj pa sta bude , kad te stane sut moli boga da protivnik ne napravi bas preveliku seriju , jer ne igras odbranu koja bi mogla da te izvadi.

        Zvezda daleko , daleko ozbiljnija ekipa , hijerarhijski dobro postavljena , tacno se zna sta ko treba da radi , i sta ne treba da radi i igraci se prilicno dosledno drze plana igre i zadataka. Kritike na racun bek ap pleja su preterane , tacno je da se Nenadic zasad muci sa organizacijom igre , ali otkad je on , ali i Davidovac , dobio minute , Zvezda je apsolutno dominanatna u skoku , jer su obojica stalno prisutni na skoku i kupe mnoge "daleke odbitke". Takodje , daleko je bolja odbrana i generalno cvrstina u igri nego pre. Sto se tice same organizacije igre , mislim da nece biti bas previse problema do kraja sezone, ne samo sto verujem da ce Nenadic s vremenom mnogo bolje odradjivati tu ulogu , vec u petorci u kojoj najcesce igra imamo i Davidovca koji moze da igra sekundarnog plejmejkera , a imamo i mogucnost kreacije sa niskog posta , gde i Davidovac i Perperoglu mogu da daju kvalitetan pas napolje. Ima i Zvezda padova u igri naravno , uglavnom prikazujemo 30-ak minuta kvalitetne igre zasad , ali u ovakvoj ABA konkurenciji to je vise nego dovoljno.
        Sjajno ...nemam šta da dodam osim , možda ovaj Tomićev komentar

        "Ovakav tim je napravljen tako da je hemija zasnovana na ekipi. Crvena zvezda je porodica i tim. Kada igramo zajedno i složno, onda možemo da uradimo nešto",
        Neko shvatio , neko će kasnije

        Comment


        • Nikola Jankovic novo pojacanje Partizana.

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Sad bes zaebancije.
            Tomic ako uzme ovu ABU, slobodno moze bestseler da napise, ovo je nevjerovatno, meni je ovo nevjerovatnije nego Radonjin uspjeh u EL.
            Kako sam uspio da napravim ekipu od par rekreativaca, doveo osvajaca svega zivog od 35 godina da mi igra kao da je debitanska sezona, izvjesnog Fayea koji izgleda kao da nije jeo nista i par momcica tu koji igraju kosarku u lokalnom klubu FMP, kazu da su super, al ono fakat jos nisu nista napravili. Ovo je kao ono uzmes ekipu Sautemptona i sad cu da uzmem BPL. Pa u ovoj ekipi jedino kosarkaski izgledaju Keselj, Perperoglu, Borisa i mali Nenadic, ostalima bih slobodno rekao promasili ste sport. Stvarno cestitke tipu za sve ovo.

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • I iznad svega velikom košarkaškom pregaocu Dr Nebojši Čoviću koji ga je doveo.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Nece Tomic i Covic nista osvojiti tako da dzaba mi ovde pisemo o tome i odajemo im priznanja.

                Comment


                • Cini mi se da je i Pionir bio pun skoro, malo po malo vraca se publika.

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • Lepo od tebe što nas gledaš, imaš šta i da vidiš.[emoji41]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Tomic ako uzme Aba ligu ravno Lesterovom osvajanju premijer lige.

                      Comment


                      • Aba 2 se nastavlja ovog cetvrtka, u Skoplju Mzt docekuje Primoesku, bas derbi drugog i prvog na tabeli, kao i treceg i cetvrtog, Sparsi docekuju Lovcen, koji je kiksnuo proslo kolo u crnogosrkom derbiju protiv Sutjeske uz sjajan mec Radosava Spasojevica.

                        Comment


                        • Comment


                          • Lovcen drugi poraz zaredom, Sutjeska hvata zalet. Gusto je sad za 3. i 4. mjesto, mnogo ekipa u igri, nadam se bar jednoj nasoj na tom f4.

                            Comment


                            • Bruka i sramota u Pioniru, treba imati zeludac za ovu ligu..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • HA HA HA HA, KAKVO SUDJENJE U PIONIRU , jbt.. Ovo nisam odavno video.

                                Comment

                                Working...
                                X