Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fala, fala. Tablete za smirenje su spremne, neogranicena kolicina kafe i sablja koja mi je predata. Nadamo se da cete mi pomoci da sto manje koristim sablju [emoji16]

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

    Comment


    • O Kuzmicu, tao idu price
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Zar on nije zavrsio sezonu?
        Bravo, toe prosla sezona, al znam da je opet nesto nagrdjen bio. Kakvo je stanje s njim? Ja ga ne vidim da igra?

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
        Last edited by StefanPG; 06-01-19, 12:39.

        Comment


        • Originally posted by StefanPG View Post
          Zar on nije zavrsio sezonu?
          Bravo, toe prosla sezona, al znam da je opet nesto nagrdjen bio. Kakvo je stanje s njim? Ja ga ne vidim da igra?

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
          Valjda sada ima distorziju zgloba, moguće je da ste interesenti za njega jer je on nakon godinu dana pauze ispao iz rutine,rotacije i pitanje da li imaju vremena da istrpe njega kroz utakmice.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Valjda sada ima distorziju zgloba, moguće je da ste interesenti za njega jer je on nakon godinu dana pauze ispao iz rutine,rotacije i pitanje da li imaju vremena da istrpe njega kroz utakmice.
            Ma mogu i Embiida da dovedu, nije problem u jednom igraču.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Bas lose izgleda Buducnost. Ubedjen sqm da bi Suad Sehovic imao 5 puta veci znacaj za igru Buducnosti od Dzeksona.
              Suvise divljastine.Po meni najveci problem je odbrana.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Ne gledam, ali vidim da ste konacno nekog rutinirali. Sta je sa Clarkeom, zasto nije dobio ni minut?
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by blond View Post
                  Ne gledam, ali vidim da ste konacno nekog rutinirali. Sta je sa Clarkeom, zasto nije dobio ni minut?
                  Izgleda ide iz Buducnosti,tako kazu.

                  Comment


                  • Da, izgleda da je on visak odje, i ako bih ja volio da to bude Dzeksonja.

                    Comment


                    • E. CLARK bi meni bio prvi za otkaz.

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Ja sam i ocekivao da on prvi bude out. Na toj poziciji su i Bell i Sehovic, domaceg igraca tesko da bi izbacili, Bell je tek stigao pa se zakljucak sam namece.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Ja sam i ocekivao da on prvi bude out. Na toj poziciji su i Bell i Sehovic, domaceg igraca tesko da bi izbacili, Bell je tek stigao pa se zakljucak sam namece.
                          Pa da, nije ni ocekivano da ode Jackson, ostali bi na 3 igraca na 1 i 2 i 3 igraca na poziciji 3. Druga je stvar sto je ovo neozbiljno sto rade, kakav je motiv tom igracu da nesto igra ako zna da ide?

                          Po meni, previse je tu sutera koji traze dosta lopti a premalo asistenata za te sutere. Clarke je bio jedan od takvih igraca, nije uzimao dosta suteva a znao je da podeli pas iz reketa. Samo protiv CSKA im je podelio nekoliko dobrih lopti. Bell je suprotnost, cosak, nije nikakav igrac sa loptom u rukama, trazi dosta suteva spolja. Bukvalno nepotrebno pojacanje kad vec imas Sehovica za tu ulogu.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Nista mi ne znamo sto cinimo,totalno smo pogubljeni.
                            Neka nam je bog u pomoc.

                            Comment


                            • Repesa kaze ipak ovako:

                              Koti Klark je čitav meč presjedio na klupi, a Repeša je objasnio i razlog. Uz to je pohvalio i Erla Klarka za igru u odbrani u drugom dijelu meča.

                              - Koliko mi je bilo bitno da dobijemo, toliko mi je bilo bitno da poštedim Kotija, mogao je da igra, znajući da je možda teži put do pobjede. On u velikom broju utakmica, u velikom broju putovanja, ušao je u problem fizičke pripremljenosti. Bilo je jako važno da preskoći ovu utakmicu, kako bi mogao da ga vratimo. Važno mi je bilo i da u trećoj čevrtini vidim Erla u stavu, gdje u trećoj četvrtini nije dozvolio Tomisalvu Zubčiću nijedan slobodan šut i da shvati da, iako je prva napadačka opcija, da radi i one stvari koje rade ostali igrači, a to je odbrana i trčanje. Ovo je tek početak, ima još puno da radimo, ali se nadam da iz treninga u trening, iz dana u dan biti sve bolji - zaključio je Repeša.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Sofranac pominje Bukera iz Bajerna kao moguce pojacanje.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X