Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moramo se zaliti na kaznu i ne smemo dozvoliti da ovo prodje ... za slican prekrsaj oni su kaznjeni sa 2 reda publike, mi fakticki polu sezona prazna hala , necuvena nepravda, ako prihvatimo ovo ovako za dzabe smo se borili spakovace nam opet otimacinu titule sledece sezone

    Comment


    • Originally posted by Marcus View Post
      Moramo se zaliti na kaznu i ne smemo dozvoliti da ovo prodje ... za slican prekrsaj oni su kaznjeni sa 2 reda publike, mi fakticki polu sezona prazna hala , necuvena nepravda, ako prihvatimo ovo ovako za dzabe smo se borili spakovace nam opet otimacinu titule sledece sezone
      Ne mogu da nam otmu titulu van terena. Ono sto mogu da nam urade je da nam isparazne halu i da igramo pred praznim tribinama, a to smo i zasluzili ako opet dozvolimo da navijaci ulaze u teten i fizicki se obracunavaju sa protivnickim igracima.
      Sto je Covic to video od Bokana pa je resio da im pruzi gostoprimstvo na isti ili jos gori nacin nije nikakvo opravdanje

      Comment


      • Originally posted by hallucinogen12 View Post
        Rekao je da je cuo tu pricu, izgleda zbog ukupne atmosfere.
        Evo cele emisije i moram da priznam da je odlična .Očekivano , Gavrilo Pajović nije vredan pomene . Stav mi smo super oni su krivi , nema veze sa zdravim razumom .I naravno , potpuna podmetačina oko Trinkijerija

        Sa voditeljem i novinarom se slažem u verovatno 90% izrečenog . Jedino gde se baš ne slažemo je olako prelaženje sa priče o prošlosenzoskoj seriji koja i te kako ima veze sa ovogodišnjom .Prosto , mnogi su napravili grešku misleći da je jedini negativac iz te serije Nebojša Čović i da će većina zvezdaša progutatitu tu priču .Ono ...Alimpije , Lesor promašio kucanje .Nije bilo baš tako , što jasno govori neverovatno interesovanje za utakmice u Bg-u.

        Last edited by Samo Zvezda; 26-04-19, 14:40.

        Comment


        • Ja sam rekao i ranije da se kod nas povela ozbiljna i pozitivna prica posle treceg meca. Pozitivna u smislu da se u javnosti i medijima pocelo pricati o tome, da su se ljudi ogradili od pojedinaca i da su sto je najbitnije razocarani stvarima koje su se desile.

          Elem, nisam gledao niti planiram emisiju. Bukvalno ne treba mi niko da mi kaze kako se organizuju utakmice , dovoljno je pogledati druga takmicenja, i ne treba mi niko da mi kaze sta je to crvena linina preko koje se ne smije preci. Mislim da je to u interesu svih nas za rad opstanka kosarke i zajednicke lige.

          Mi ovdje na forumu mislim da cemo se sloziti u 99% stvari vezano za to sta je crvena linija. Nikakva filozofija.

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Ne mogu da nam otmu titulu van terena. Ono sto mogu da nam urade je da nam isparazne halu i da igramo pred praznim tribinama, a to smo i zasluzili ako opet dozvolimo da navijaci ulaze u teten i fizicki se obracunavaju sa protivnickim igracima.
            Sto je Covic to video od Bokana pa je resio da im pruzi gostoprimstvo na isti ili jos gori nacin nije nikakvo opravdanje
            Naravno da indirektno mogu van terena da nam otmu titulu ako nas nateraju da igramo protiv KKP ili Buducnosti pred praznom halom ... Jedna utakmica prazna hala je ok ali nikad nisam cuo da je nekome zatvorena hala za pola sezone , neverovatno , bilo je na ovim prostorima svakakvih incidenata u raznim sportovima ali nikad nisam video nista slicno ovoj kazni, jos plus 35 somica, a ova gospoda sa druge strane jedna tekma prva dva reda, nidje veze , za identican prekrsaj ... ako se vec gleda i analizira situacija i pokusava spreciti ovako nesto u buducnosti, onda mora da se gleda cela serija jer je incidenata bilo na svih 5 utakmica i da se razreze kazna ravnopravno ... ovako se nista ne postize, a nece me iznenaditi ako sad zreb nam udeli da docekujemo i partizan i buducnost i cedevitu u prvom krugu

            Comment


            • Mislim da je Pajović pokvareno iskoristio Trinkijera za obračun sa Zvezdom. Dakle, izmislio je priču. Reagovao je Ostoja i demantovao priču o odlasku.

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Ja sam rekao i ranije da se kod nas povela ozbiljna i pozitivna prica posle treceg meca. Pozitivna u smislu da se u javnosti i medijima pocelo pricati o tome, da su se ljudi ogradili od pojedinaca i da su sto je najbitnije razocarani stvarima koje su se desile.

                Elem, nisam gledao niti planiram emisiju. Bukvalno ne treba mi niko da mi kaze kako se organizuju utakmice , dovoljno je pogledati druga takmicenja, i ne treba mi niko da mi kaze sta je to crvena linina preko koje se ne smije preci. Mislim da je to u interesu svih nas za rad opstanka kosarke i zajednicke lige.

                Mi ovdje na forumu mislim da cemo se sloziti u 99% stvari vezano za to sta je crvena linija. Nikakva filozofija.
                Ne poznajem puno medijsku scenu u CG... Ovdašnje medije sem sportskih, uopšte ne gledam niti čitam.

                Utoliko sam baš prijatno iznenađen ovom emisijom, pogotovo profesionalnošću novinara voditelja.

                I nije samo priča o crvenoj liniji.

                Mnogim mojim prijateljima sam poslao link

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Ako će ova kazna Zvezdi predstavljati u buduće nultu toleranciju prema nepravilnostima koje su krasile finale plej ofa - onda je kazna primerena, cena je mala za benefit ABA lige i košarke na ovim prostorima.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Da su nam zabranili 6 redova, to bi bila duplo veca kazna nego Buducnosti za isti prekrsaj. Al ne, pola sezone bez navijaca i jos suske da se organizuje prevoz za pola lige. Nije realno, nikako. Ako ce neko da me krade, pljuje i ja da budem kaznjen e pa jebes i takvu ligu. Ono u BG se i dogodilo jer je kazna bila blaga, da je u PG bilo praznjenje tribine ja ti garantujem da u BG ne bi niko smjeo na teren da pljune a ne nogom da stane. Al ajd sad, pojescemo i to govno al ako ce svako sledece biti jos strozije kaznjeno

                    Comment


                    • http://kosarka.hotsport.rs/2019/04/2...o-vajld-kardu/

                      Bokan ne staje...

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Nastavlja bezobrazno, kao da N.Č. nije dve utakmice gledao iz hotelske sobe/lobija hotela...Kada se ovako oglase dobijem poriv da napišem i ne moraš, nije samo tebi dozvoljeno da biješ, da muljaš...da sam na mestu borda ABA lige i Budućnost bi mi fasovala istu kaznu nakon ovakve izjave jer očito da ne može da preboli da ga je N.Č. preveslao.
                        P.S. ako neće igrati ABA ligu, ne može kao ABA ligaš da aplicira za EL, to mogu Ceda i Partizan...oni neka traže prohodnost preko CG lige.
                        Kakav moron.
                        Last edited by nebitan; 26-04-19, 19:16.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Daj Boze da odu pa neka igraju f4 sa sutjeskom i lovcenom ... Midzet Dobric Deda i Ojo isprasili mu roster vredan 10 miliona i umesto da cuti i vidi gde su gresili on prica nebuloze , covek obraza nema .... Ali nece oni nigde nego se pravi zavera za sledecu sezonu, prvo su nam zatvorili halu za polusezonu a sad spremaju i razne druge pritiske, koji su prosli prethodne godine ... Ne odgovara im uspesna Zvezda koja ima sistem glavu i rep , moracemo jos jace i organizovanije sledece godine u borbu

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Nastavlja bezobrazno, kao da N.Č. nije dve utakmice gledao iz hotelske sobe/lobija hotela...Kada se ovako oglase dobijem poriv da napišem i ne moraš, nije samo tebi dozvoljeno da biješ, da muljaš...da sam na mestu borda ABA lige i Budućnost bi mi fasovala istu kaznu nakon ovakve izjave jer očito da ne može da preboli da ga je N.Č. preveslao.
                            P.S. ako neće igrati ABA ligu, ne može kao ABA ligaš da aplicira za EL, to mogu Ceda i Partizan...oni neka traže prohodnost preko CG lige.
                            Kakav moron.

                            Upravo to.
                            ABA liga nije obavezna da se igra, tako da ne mora da je igra ni Budućnost VOLI.
                            Glede wild card bilo bi predivno da je dobije Partizan pa da se pošibamo u EL atmosferi.

                            Comment


                            • Ziva istina jos nije postavljena YT. Bokan je tradicionalno gost Zive istine unazad godinama u ovo vreme posle kraja Aba lige.

                              Comment


                              • Pretpostavljam da u vama izaziva ova prica izaziva los osjecaj kao sto je u nama izazivao NC prosle sezone sa svim zavjerama i izjavama koje je ponovio na jedno stotinu emisija i jutjub kanala ( ne gelim ni da se sjecam ssvega pa me ne pitajte za to). Ovo je rezimski novinar i rezimska emisija koja sluzi da razdvaja dva kluba i narod, da dize tenziju, za razliku od pomenute emisije na TV Vijesti koja je sluzila suprotnom cilju i normanoj analizi sve ga sto se desavalo. Da sam na vasem mjestu ne bih puno obracao paznju na to , to jeste ne bih imao potrebu da mi neko izaziva los osjecaj posle zasluzene titule.
                                Last edited by Nemam_ti_kad; 26-04-19, 20:07.

                                Comment

                                Working...
                                X