Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Jel mozemo mi da proberemo nesto od tih gore katovanih za nasu kucu, moze li taj Lima na playa ?
    Hahaha uvek je igrao pleja[emoji23]
    Tudji skart necemo

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Odlaze Mageti, Cook, Benite, Agilar, Lima


      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Dolazi Pulen i navodno Parahovski i Braun ex Efes
      Na koju foru oni otpustaju sve ove igrace ako imaju validne ugovore ? Po iskustvima nasih klubova ta otpustanja stranaca su kanali samo takvi sto se tice finansija , i trazi se uvek neki klub da preuzme ugovor ili bar deo ugovora da se amortizuje gubitak (ili ostvari finansijska pozitiva )

      Comment


      • Ovo je sa njihovog foruma . Videcemo jel istina

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Hahaha uvek je igrao pleja[emoji23]
          Tudji skart necemo

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
          [U[/U]

          Meni ta egzoticna imena asociraju na playeve, a u pravi si necemo tudje skartove, imamo i domacih dovoljno.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            [U[/U]

            Meni ta egzoticna imena asociraju na playeve, a u pravi si necemo tudje skartove, imamo i domacih dovoljno.
            Nismo mi ko neki da skupljamo skartove[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Ovo je sa njihovog foruma . Videcemo jel istina

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
              Ne verujem da je istina, osim ako Tadeski nije tolko lud da tolike milione baca tek tako ko na igrici

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Jel mozemo mi da proberemo nesto od tih gore katovanih za nasu kucu, moze li taj Lima na playa ?
                Ne može. On je bek šuter i već imamo nekoliko njih na pleju. Nije nam potreban još jedan.

                Comment


                • Mageti taman proradio [emoji3]

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Jel pobednik ABA lige ove godine sigurno ide u EL? Do kad traje taj ugovor izmedju ABA i EL?

                    Comment


                    • Da pobednik Aba lige ide u Evroligu sledece godine . Ugovor izmedju Aba lige i Evrolige traje jos ove sezone. Mislm da moze da se produzi .

                      Comment


                      • Uvek promena trenera ima pozitivan šok po ekipu, tako da večeras očekujem dobro izdanje zadrana, a ukoliko se ukaže prilika i prve bodove u ovoj sezoni regionalnog takmičenja.

                        Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Veceras ce tesko Zadar do bodova,ne znam dal si pratio ali igraju protiv bas jakog protivnika,koji se ovih dana i dodatno pojacao sa dva izuzetna igraca od kojih je jedan cak i enbea kalibar.Tako da zadranima ne gine blamaza,mozda im je bolje i da se ne pojave pa da se zavrsi sluzbenim rezultatom.

                          Comment


                          • Ne bih ja baš rekao da je Zadar mačji kašalj, mora da su respektabilan tim, čim se igra u Areni.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Da se naši nenapale Arenom pa da krene blokada od prevelike želje.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Delija86 View Post
                                Veceras ce tesko Zadar do bodova,ne znam dal si pratio ali igraju protiv bas jakog protivnika,koji se ovih dana i dodatno pojacao sa dva izuzetna igraca od kojih je jedan cak i enbea kalibar.Tako da zadranima ne gine blamaza,mozda im je bolje i da se ne pojave pa da se zavrsi sluzbenim rezultatom.
                                Gledao sam ih protiv Mornara u prošlom kolu, dosta su loše izgledali tada. Kkp se pojačao i veliki je favorit u ovom meču, ali su čini mi se iz kluba dodatno nabili protisak igračima kao da je ovo neki meč evrolige. Došlo nba pojačanje, Ostoja daje neke izjave sa silnim ciframa, arena i ceo taj hajp....od utakmice koja treba lagano da se dobije 20 razlike su napravili meč biti il ne biti.

                                Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X