Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marco View Post
    Veoma los Partizan. Ko jos fali pa da se upali masina?
    Bodan, Žo, Jan, Gagi itd

    Comment


    • S druge strane lepo se Jankela razigrava za Fuenlabradu.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Hrpa govana u crno-belim dresovima danas izašla pod svodove Arene. Oprostite na bezobraznom rečniku ali to je bio najblaži epitet koji sam mogao naći.
        Da sam košarkaš Partizana dobrano bi se pogledao u ogledalo i od sramote ne bi izašao pred predstavnike medija, nas navijače ...
        Nikada nisam tražio dlaku u jajetu, zahtevao samo pobede jer sport je nepredvodljiv. Ali, gnušam se pederskog ponašanja i stava LAKO ĆEMO, usraće se oni huka Grobara i tih gluposti. Momci iz Dalmacije udarili su nam takav šamar, za mene lično, u rangu Nolana Smita i trojke sa pola.
        Samo slep ne bi video gde leži gorući problem. Šta je kamen spoticanja za rezultate skladne igračkom potencijalu. A ne moe me niko ubediti da u sadašnjem rosteru nema štofa za bolje igre, barem ima da se sa lakoćom preskoče Krka i Zadar.
        Nenad Čanak, nije zaslužio ime da mu napišem, nije dorastao voditi klub renomea Partizana. Jednostavno tim tihim temperamentom ne ume zapaliti iskru kod igrača, razmrdati ih kada krene po zlu. Peti meč u nizu krećemo smušeno, razigramo rivala, kada kola krenu nizbrdo nema ko ručnu povući.
        Ukoliko dotični sutra bude na treningu smatraću kako nas Ostoja žešće zajebavaa.

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Slazem se, mislim da vam treba jaci centar umesto Lendejla, ocekivao sam vise nakon priprema i Canak je najslabija karika po meni.
          Lendejl je danas odnesen od Zadrovih centara. Čuj Zadrovih [emoji2955]
          Šta će biti kada mu na megdan izađu Omić Omić, Cirbes i Odžo ne bih da zamišljam.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Hrpa govana u crno-belim dresovima danas izašla pod svodove Arene. Oprostite na bezobraznom rečniku ali to je bio najblaži epitet koji sam mogao naći.
            Da sam košarkaš Partizana dobrano bi se pogledao u ogledalo i od sramote ne bi izašao pred predstavnike medija, nas navijače ...
            Nikada nisam tražio dlaku u jajetu, zahtevao samo pobede jer sport je nepredvodljiv. Ali, gnušam se pederskog ponašanja i stava LAKO ĆEMO, usraće se oni huka Grobara i tih gluposti. Momci iz Dalmacije udarili su nam takav šamar, za mene lično, u rangu Nolana Smita i trojke sa pola.
            Samo slep ne bi video gde leži gorući problem. Šta je kamen spoticanja za rezultate skladne igračkom potencijalu. A ne moe me niko ubediti da u sadašnjem rosteru nema štofa za bolje igre, barem ima da se sa lakoćom preskoče Krka i Zadar.
            Nenad Čanak, nije zaslužio ime da mu napišem, nije dorastao voditi klub renomea Partizana. Jednostavno tim tihim temperamentom ne ume zapaliti iskru kod igrača, razmrdati ih kada krene po zlu. Peti meč u nizu krećemo smušeno, razigramo rivala, kada kola krenu nizbrdo nema ko ručnu povući.
            Ukoliko dotični sutra bude na treningu smatraću kako nas Ostoja žešće zajebavaa.
            Ne bih se ja tako izrazavao, bar ne tako ostro. Zadar je imao ogroman motiv, 0-4 je bilo previse za njih, jos su promenili i trenera. Partizan bez Zagorca i Browna i spada u donji dom ABA lige, neko 8. mesto ili tako nesto. Nista igraci i trener nisu krivi nego vasa uprava koja ne zna gde bije svake godine. Pocinju sezonu kao da spremaju tim na duze staze, bez pritiska rezultata, a onda trose kad je vec kasno.

            Pisao sam vec, kakav Partizan i borba za evroligu. Maksimum maksimuma je bilo 3. mesto, sad ako se izgubi od Mege mozete Cedevitu da ganjate. Ali ne moze da se vidi realan post od raznih "ju, sta nam rade" i "KK SNS".

            Evo, na primer, sta ce vam i Jankovic i Novica i Gavrilovic i Pecarski?
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by Marco View Post
              Veoma los Partizan. Ko jos fali pa da se upali masina?
              Saopstenje Covic mr. Nebojse.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • SaOPSTIO je on dosta puta

                Comment


                • Apić je vrhčina.

                  Comment


                  • Ne mogu da se oduzmem utisku da Zvezda ima najslabiji roster u top 4 ekipe, sto je normalmo s obzirom na finansijsku (ne)moc.
                    Tako da bi osvajanje titule bio svojevrstan podvig u ovakvim okolnostima.

                    Comment


                    • U koje TOP 4 ekipe? Sada je izvesno da 4 ekipe koje idu u PO nece biti Zvezda, Buducnost, Cedevita i Partizan, odnosno 95% sansi je da nece i Cedevita i Partizan uci u PO.

                      Po finansijama, racunajuci i FMP, rekao bih da smo tu negde sa Cedevitom, a iza Buducnosti.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Veceras nam odgovara pobeda Cedevite

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Cedevita bez Lime i Magettea.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Ovo što igra Cedevita nisam gledao ni u mlađim kategorijama. Pa oni sada još gore izgledaju nego sa Sitom Aalonsom. Ako ih narednog vikenda ne dobijemo 30 razlike ništa nismo uradili.

                            Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Bezobrazluk klasican, sramota.
                              Edit: pa da besplatno igram ne bih ti dao da me pravis budalom i prolazis ko da ne postojim. Nema izgovora za ovakav ocaj
                              Last edited by Victor BG; 28-10-18, 18:22.

                              Comment


                              • Kakav raspad Cedevite.

                                Comment

                                Working...
                                X