Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pulen ce izgleda prvo kroz probu da se nametne Alonsu, ako on bude na svom nivou, Cedevita ce se vratiti, uz Buducnost i Partizan Zvezda, Mornar, Olimpija jure cetvrto mesto, Mega ce pasti po mojoj proceni.

    Comment


    • Mega po meni nema sta da trazi medju prvih 5-6 ekipa ...mislim da ni Mornar nece biti medju 4 ...

      Comment


      • Boga mi kako je krenulo Zvezda moze i da izvisi za playoff

        Comment


        • Originally posted by Delija86 View Post
          Boga mi kako je krenulo Zvezda moze i da izvisi za playoff
          Kamo lepo srece,5-6 i sa svojim kadrom , zdrava sredina,500 do hiljadu dusa vise u sali.Nema lazi,prevara,bezveznih i laznih konferencija za stampu,bespotrebnih olupina od igraca,laznih moralista koji seku vene za zvezdu,koji igraju za dzabe jer je vise vole od Stipa i Kavadarca i sl. koji tipkaju porukice ceo mec negde pored starletica i kubanskih revolucionara.
          I onako je sve ovo bila sarena laza dok se ne ocisti mulj i skloni onaj sto spominje razne kanale i batove,a drugi zaposedne kljucnu stolicu u kss.
          Zar da se boris sa nekim ko izgubi ,od nikad jaceg Vitesea ili Sarloaa i u ,nikad jacoj ligi sampiona ima skor 1- 9,i bude finansijski nagradjen za podvig i plus okupira sve medije u zemlji,a neko ko pobedi Real,Fener kao da je dobio mucnu Krku u Novom Mestu.
          Posto gospoda iz uprave,citaj Covic,kazu citaju ove nase prepiske,porucio bih im i zamolio da se ne cimaju mnogo i uvaljuju klub u mulj i blato.Verujem da bi vecina"cigana"bila srecnija sa svojom decom u klubu ,da ispadnu nece sigurno,a borbe ce biti i za to nagradjeni nasiom podrskom.
          Last edited by L a z a r; 23-10-18, 13:07.

          Comment


          • Naravno Lazare to uvek i pricam, sa tim sto imamo i boricemo se, imali smo i sezonu sa Lukom Drcom na pleju, i Suboticem itd pa smo preziveli, smetaju samo licemeri poput Tegeltije i slicnih ovde kso ovsj Cooper, sa onim aparhejd fazonima, razumemo da je cilj da i grobarsko glasacko telo da podrsku ali onda pricajmo otvoreno.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Naravno Lazare to uvek i pricam, sa tim sto imamo i boricemo se, imali smo i sezonu sa Lukom Drcom na pleju, i Suboticem itd pa smo preziveli, smetaju samo licemeri poput Tegeltije i slicnih ovde kso ovsj Cooper, sa onim aparhejd fazonima, razumemo da je cilj da i grobarsko glasacko telo da podrsku ali onda pricajmo otvoreno.
              Bilo bi dobro da prestanes da proganjas Coopera po svim temama i da malo smanjis produkciju postova na temu Partizana i SNS po svim temama.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ales Pipan nije vise trener Zadra. Klub je potrazi za novim trenerom .

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Bilo bi dobro da prestanes da proganjas Coopera po svim temama i da malo smanjis produkciju postova na temu Partizana i SNS po svim temama.
                  A taj isti je k'o seoska snajka.
                  Ko god prođe pored plota on ga pljucne.

                  Elem, da ima i ovako.
                  Sa zvaničnog IG ABA lige.

                  Comment


                  • Originally posted by Delija Zabalj View Post
                    Ales Pipan nije vise trener Zadra. Klub je potrazi za novim trenerom .
                    Očekivano. Videcemo ko ce biti novi,ali mislim da uz malo znanja i kvaliteta,lagano ovaj tim ostaje u ligi

                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Nazor novi trener Zadra.

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Цедевита отпустила Алонса, Римац (водио други тим у Хрватском првенству) је замена (не знам да ли трајна или привремена).

                        Comment


                        • Trajni,msm bar do kraja sezone,za sada ako bude rezultata.
                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • Odlaze Mageti, Cook, Benite, Agilar, Lima


                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                            Dolazi Pulen i navodno Parahovski i Braun ex Efes
                            Last edited by Laza Kacanski; 25-10-18, 15:41.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Odlaze Mageti, Cook, Benite, Agilar, Lima


                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Dolazi Pulen i navodno Parahovski i Braun ex Efes
                              Jel mozemo mi da proberemo nesto od tih gore katovanih za nasu kucu, moze li taj Lima na playa ?

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Jel mozemo mi da proberemo nesto od tih gore katovanih za nasu kucu, moze li taj Lima na playa ?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X