Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krdželić je negde izjavio kako pravog Novicu i Pecarskog vidi posle "novaka".

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • http://smotretsport.tv/14-arena-sport1.html
      Ako neko hoce da gleda Crnogorski derbi

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Ide i na Areni 5

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • E ovaj sut Gordica preko ruke na 14sec napada je razlog zbog koga je Dzile dao ostavku. Buducnost bez ikakve ideje al dadose 30 komada.
          Mornar ne znam cemu se nada kada im ovako 1vs1 ubace 32.

          Comment


          • Neverovatno.
            Odigraše utakmicu od 200 poena.
            To je bezmalo 50 poena više nego što se viđa na
            utakmicama u kojima je involvirana Futura.

            Comment


            • Dzikic ovakvom igrom nece dobiti Partizan. Bukvalno jedino sto je posteno dobio u sezoni su ekipe sa dna tabele ABA lige, koje ne pripadaju ni EC (FMP, Krka, Igokea, Olimpija). Vec sa Mornarom opet ta 4. cetvrtina i samo ih je zaliha spasla. Upitno je koga je spasla jer pojedini igraci igraju meceve revijalno.

              Posteno je od njega da pred vazan mec podnese ostavku i trgne ekipu. Jasno je da ne ume da igra sa ovim igracima i za Futuru je najbolje da se razidju i sa Clarkovima i sa njim.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Da li je mec FMP - Krka oborio rekord po broju izvedenih slobodnih bacanja? Oba tima po 44 bacanja, ukupno 88.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Moram da cestitam Zvijezdi na igrama koje pruza. Znam da ima puno srdzbe na Juniora ali ekipa gura odlicno a sto je jos bolje nije da gura na misice nego igrom odvaljuje protivnike. Nisam gledao mec u Ljubljani ali sam ocekivao jaci otpor Olimpije.

                  Comment


                  • Oliver Lafajet novo pojacanje Igokee.

                    Comment


                    • Originally posted by Delija Zabalj View Post
                      Oliver Lafajet novo pojacanje Igokee.
                      I Anđušić

                      http://basketballsphere.com/andusic-...ra-sa-igokeom/
                      Last edited by Samo Zvezda; 13-11-18, 13:20.

                      Comment


                      • Jel neko gledao mornar-buducnost? Kako je odigrao braun?

                        Comment


                        • BB odlična kontrola lote, par puta je lomio skočne zglobove čuvarima i koristio ulaz (to sam video u prvom njegovom bivstvovanju na parketu) tada je Mornar mislim i vodio jer nisu imali rešenje za Bobija. U drugom poluvremenu ne znam, neko reče da je "carinik" a opet neko da je sasvim dobro odigrao.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • U prvom je carinio loptu maksimalno, valjda da se dokaze domacoj publici. Odbranu nije igrao puno tokom citavog meca. Vide se potezi i klasa.

                            Comment


                            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                              U prvom je carinio loptu maksimalno, valjda da se dokaze domacoj publici. Odbranu nije igrao puno tokom citavog meca. Vide se potezi i klasa.
                              Biće "zabavno" u Pioniru ...ko će i kako da pohapsi ludu četu prangijaša

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X