Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman View Post
    Pa dobro, ne tako los rezultat, haos od poluvremena, ali je problem sad sto smo zavrsili sto se tice lakih tekmi. Do kraja sezone super tezak raspored i ne nadam se top4.
    Iskreno da ti kazem boli me uvo za rezultat. Pristup ovakvom mecu je bio los, igras protiv umorne ekipe i ti njima prepustas posed i povlacis se pri rezultatu 1:0 sramota. Nije los rezultat naravno, nije sramota ni izgubiti protiv Sitija. Ali opet kazem s obzirom na okolnosti u kakvim se igra mec, ovo je katastrofa rezultat.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Mislim to je jos Everton, koji smatram derbijem i teskom utakmicom. Ovo ostalo treba da bude lako, ali u nasem slucaju nije.

      Comment


      • Liverpul je igrao preko kurca realno, potpuno nevjerovatan pristup, uopste nisu eksploatisali desnu stranu sa Menom i Klajnom i to je najveci Klopov propust. Dzan napokon licio na profesionalnog veznog fudbalera, Vajnaldum je tanak bas i to jeste bio problem za Liverpul, Klavan dosta nesiguran.

        S druge strane Siti fino izgledao na momente, 20 minuta potpunog crnila kad je De Brujne bio vezista, cim ga je prebacio desno, i posebno posle kad je uveo Fernanda izgledalo je to bolje. Remi na kraju pravedan rezultat, Siti ima strasnu ekipu kad je Pep ne bi sputavao suludim odlukama. Kabaljero je u formi, dobro brani, dobro distribuira loptu. Odbrana je haos i dalje, previse je visoko, pa se onda desi situacija da Mane kao brzi voz prolazi pored Otamendija. Ali i to je na treneru, opet kazem kad mogu Hut i Morgan svi mogu.
        sigpic

        Comment


        • Napisah malopre, nazadovali smo u našem najačem oružju, kontrama. Pre je to bilo tako tečno, sa puno pametne kretnje i pasova. Sad to izgleda prilično mučno. Pasovi su očajni a kretnja je srednje žalosna. Imali smo i na prošlim tekmama mnogo prilike za kontru ali smo tu utanjili načisto...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment




          • Trener Sautemptona, Bil Dodžin, daje instrukcije svojim igračima u svlačionici. Mart 1949. godine.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment




            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Haha, ovo je bila i moja reakcija. Samo sam prvo skočio i rekao "EVO GA!"...

                Mnogo skup promašaj...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Što se mene lično tiče, nek ostane još dugo dugo...

                    Uplašio sam se da će se Arsenal možda uozbiljiti ali ovo je sad laganica...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ako mene pitas malo mu je dvogodisnji, dajte mu dozivotni
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ako mene pitas malo mu je dvogodisnji, dajte mu dozivotni
                        Bez ljutnje drugari, ali kada se spomene "dozivotni" I Arsen jednostavno ne mogu da odolim iako post vec postoji u Arsenalovoj temi.

                        Moje misljenje je da treba covek da ode, ali casno, nikako kao sisa jer nije zasluzio to posle 20 godina.

                        Dali Wengeru dozivotan ugovor, vec vidim scenu 2039 godine, Arsen iz starackog doma posle partija domina stavlja digitalni potpis na izgradnju novog Highbury-a I to ne zato sto im treba novi stadion nego da bi se podsmevali Totenhemu.
                        Uvece trening preko video kamere, postavlja djedove na improvizovanu tablu I objasnjava osnove taktike I kako iskoristiti igrace kao sto su Kokelan.

                        Ozil propo, radi kao cistac u starackom domu, svakog Septembera bude radnik meseca, ostatak godine juri babe I pije u kantini.

                        Walcott I dalje igra u prvoj postavi a Cechara ima svoju liniju kapa I kacketa.

                        Ramsey dao gol sinoc za veterane ceo dom u strahu.

                        Gangara propo, bivsi vlasnik desetak pubova sirom Srbije, poznatiji kao bludni sin SK foruma svojoj sedamnestoj zeni ostavio poslednji dinar. Vidjen je sa limarom koji se vratio sa robije posle napada na Kerika nakon sto je ovaj dobio 9 produzenje ugovora. Dane provode u gradskoj kafani druzeci se sa vinjakom.

                        Princara osnovao stranku I pobedio na lokalnim izborima, mesto preimenovao u Arsenalovac, ima ambicije da nasledi Vucica.

                        Ajnstajn vlasnik mega korporacije, pominje se kao novi vlasnik Arsenala, kupio kriogenu komoru za Arsena, cerka mu izlazi sa Ziruom.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Ja nekako kontam da bi on čovek i otišao posle ovakvog pljuvanja ali da mu uprava pruža veliku podršku i da će to biti presudni faktor oko potpisa novog ugovora. Ja sam iskreno malo skeptičan ali opet da ponovim neću ga pljuvati i debilisati se kao ovi debili sa AFTV-a , prosto dok je tu treba mu pružiti punu podršku a posle sravnati račune i pričati kakav je bio .
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Za Wengera samo jedna recenica vrijedi:

                            Najveci menadzer u historiji Arsenala.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Jeste Wenger najveci menadzer u istoriji Arsenala ali to malo govori i o Arsenalu zar ne. U svakom slucaju nije zasluzio ovakav tretman, treba da ode ali ne da ga razapinju na ovakav nacin.

                              Tapatalk
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X