Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Остао Азар капитен.

    Скроз заборавих да променим..
    На целом свету само Црвена звезда оооо..

    Comment


    • http://www.fantasyseriea.com/en/index.php

      Ajmo malo da zakuvamo i u Serija A fantasy, ima nas 7 u ligi za sad.

      Kod za ligu je: EIbCJiIm3ToH
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Šou odradio posao. U prošlom kolu od 4 odbrambena uzmem ukupno 8 poena, a večeras od prvog 11...

        Miloše, ko zna zašto je to dobro. Možda nas počasti Azar dobrim poenima...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Jebiga morao je da strada brat Luk, ne moze vise od 3 igraca iz Junajteda. Mora da udje BOG umesto Aguera, a Shaw napolje za Azpija

          Comment


          • Ibra 13 bodova, Šou 11...nerealno...

            Ko je imao Ibru kao kapitena, i Šou-a, 37 bodova od 2 igrača, molim lepo...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Plus 6 od Valensije...

              Comment


              • Sledece kolo moram da ubacim Ibru nema mi druge, preveliki zaostatak imam zbog njega bas iako us ispostovali De Gea i Bailly.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ibru i Pogbu ubacis i miran si

                  Comment


                  • Ibro postuje sa za sve pare. A realno je Sou sa CS i asistencijom.

                    Realno bi Pogba mogao biti kradja. Kada vidis da ce igrati bas blizu gola, ako sam dobro skapirao produzeni snimak.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Morao sam izbaciti Soua da zadrzim De Geu, Pogbu i da ubacim Ibrakadabru za Aguera. Jbg, nije ni Azpi los

                      Comment


                      • A ja drzim Mikija i cekam i cekam... Nadam se da cu docekati

                        Comment


                        • Kako je lepo imati i Ibrahimovića i Aguera u timu , a ne staviti ni jednog za kapitena
                          sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Ko ima Ibru i Aguera u ekipi, taj je pobedio.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Kakva je furka ovo s Mandandom ?

                              Nijednom nije bio ni doubtful, a nema ga u prva 2 kola, zna li neko sto nije u protokolu ?

                              Sad u 4 mi igraju : Heaton, Clyne, Firmino, Zaha, Hazard, Gray i Costa, a u pola 7 Morgan i Mahrez. Sutra nemam nikog
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ja sam nešto čitao za prvo kolo da neće braniti jer nije još dovoljno fizički spreman. A za ovo drugo ne znam. Možda još uvek nije srpeman...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X