Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Limeni, vidiš li ti koliko nemamo sreće..

    Samo 4 čoveka imaju više bodova od nas i mi naletimo na 2 u ovoj maloj sk ligi...


    Inače, očekujem da Bolasie ima dobru minutažu u Evertonu. Za 6 miliona vredi ga probati. Čeka se i Benteke da pređe konačno, on može imati 15+ golova za sezonu komotno...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • 39 poena, ocajno sam prosao. Ispostovali Azar i Marez i to golovima iz penala...
      Standardno lose pocnem svaki fantasy, borim se za zacelje i onda se izvucem do sredine tabele, ali ocekivao sam bolje izdanje pjedinih igraca.

      Sledece kolo derbi u maloj h2h ligi protiv limara.
      Last edited by bice; 16-08-16, 11:31.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Već sam napravio prvu izmenu. Bolasie IN, Freguli OUT. Ne znam da li će cena Bolasie-a porasti zbog prelaska u novi klub(na fantaziju još uvek stoji da je u CP-u), ali za 6, vredi ga probati u Evertonu. Ako ništa, biće neka jeftina rotacija sa klupe.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • 69 поена и победа у Х2Х. За прво коло, с обзиром да увек лоше стартујем ово је одлично.
          На целом свету само Црвена звезда оооо..

          Comment


          • Nema vise zezanja

            Comment


            • Дивља карта?
              На целом свету само Црвена звезда оооо..

              Comment


              • Igra li Mane sutra ?
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Igra li Mane sutra ?
                  Mislim da propusta Barnli, tek posle toga je spreman.

                  Comment


                  • Nista onda idemo -4

                    Zaha umjesto Gradela ( jbg Gradel je vrh igrac, ali ako ce klupa biti nema svrhe da ga ostavljam ) i Firmino umjesto Manea, nece poslije biti problem vratiti Senegalca .

                    Hvala ti
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Veceras nadam se da Pogba startuje, zasto tesko od Cana mogu da ocekujem poene

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Mislim da propusta Barnli, tek posle toga je spreman.
                        Najverovatnije da propušta. Ne verujem da će ga Klopp rizikovati.

                        Nego, Gagi, šta misliš kad bi mogao Miktarijan da startuje?(Jel to ono, kad Murinjo stavi Runija na klupu) Već je počela da mu opada cena.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Rekao je da misli da su bolji Lingard i Mata za ekipu u te dve utakmice. (Bornmut i Lester). Danas na intervju Zoze je rekao da ce njegov znacaj biti velik ove sezone. Trebalo bi za brzo da pocne utakmice, mozda i veceras, jer ko sto znam Lingard nije spreman ali je opet tu Mata
                          Stvarno je cudna situacija oko Henrikha

                          Comment


                          • Ibra pokidao naravno. Nijesam ga ubacio u prvo kolo, ne znam ni sam zbog čega, ali ispravio sam grešku odmah. Ne vjerujem da ima jačeg igrača od njega za fantazi. On završava sve akcije, a brzo će i asistencije doći.

                            Tadića neće ova prva dva kola, uništavaju mu akcije ovi raspadi, ali vrijedi ga sačekati.
                            sigpic

                            Comment


                            • Moj brat princara ce Marsijala prodat u novine ko ona mu zena.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ibra kapiten!
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X