Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ja i dalje ne znam sta da radim, jer nikak oda ukombinujem 3-5-2, a ni 3-4-3 nema sanse. Za sada ovako:

    De Hea
    Fonte, Alderweireled, Bailly
    Azar, Marez, Cabaye, Payet, Tadic
    Gray, Kane

    Hennesey, Fry, Gamboa, Graban

    Ne svidja mi se tim, a ne znam sta da ocekujem od Tadica, Cabaye i Payeta. Pre bih Silvu tu nekako ubacio, ali ne znam hoce li zablistati Payet kao prosle sezone.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #62
      Vase misljenje, jel Staridž u prvoj postavi ovo kolo?
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • #63
        Hoce li se igrati ona manja liga kao prosle sezone?
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #64
          Staridz je povređen. Neće on uopšte biti u postavi za ovo kolo...

          Ja još nisam izabrao tim, a vremena polako nestaje...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • #65
            E pa jebo mi pas mater.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • #66
              Originally posted by bice View Post
              Hoce li se igrati ona manja liga kao prosle sezone?
              Naravno da hoce.

              Samo odabrani. #firstnewerfolow

              Imam Šoa i Simpsona Deni. Imao sam i Mikija i Marsijala. Razmišljam se još hocu Ibru i Vardija ali je coravo.
              Last edited by l1m4r; 09-08-16, 14:09.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • #67
                Ja bi dao jedan predlog za H2H, da se napravi manja liga od 20 ucesnika, pa da se igra upravo svako sa svakim dva puta kao i u PL, mislim da bi ta forma bila najzanimljivija.
                E sad ko ulazi u tu manju ligu a ko ne i po kojim uslovima to stvarno ne znam.

                EDIT:
                A u buduce se upravo tako mogla praviti H2H liga, prvih 20 iz ove sezone ulaze u Premier Ligu odnosno prvu H2H ligu, dok drugih 20 ulaze u Cenpionsip(drugu H2H ligu) i ako bude jos zainteresovanih pravi se treca, cetvrta itd, i onda standardno rotiraju se poslednja trojica iz jace lige sa prvom trojicom iz slabije lige.
                Last edited by srdjan_sl; 09-08-16, 14:37.
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Vrhunski prijedlog, ali mislim da je neizvodivo, jedino dvije takve lige, 2x20, pa da se jedni ovamo bore, drugi tamo

                  Jer bas je nemoguce odrediti samo 20 ljud :/
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • #69
                    Veoma je jednostavno, flasa Vinjaka je ufur u malu ligu.

                    Naravno, nije bitan pobednik jer sav Vinjak ide meni.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by l1m4r View Post
                      Veoma je jednostavno, flasa Vinjaka je ufur u malu ligu.

                      Naravno, nije bitan pobednik jer sav Vinjak ide meni.
                      jest da slabo pijem alkohol, al jbt vinjak pored domace rakije. Eto onako cisto edukativno da ti se obratim, da znas za ubuduce

                      Comment


                      • #71
                        Jel moze neko meni da posalje kodove za te lige, danas cu da pravim tim, mrzelo me do sada
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Dale View Post
                          Vrhunski prijedlog, ali mislim da je neizvodivo, jedino dvije takve lige, 2x20, pa da se jedni ovamo bore, drugi tamo

                          Jer bas je nemoguce odrediti samo 20 ljud :/
                          Pa zasto da ne, napravimo odmah ove godine dve manje H2H lige po 20 igraca i svi zadovoljni.
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Dale View Post
                            Vrhunski prijedlog, ali mislim da je neizvodivo, jedino dvije takve lige, 2x20, pa da se jedni ovamo bore, drugi tamo

                            Jer bas je nemoguce odrediti samo 20 ljud :/
                            Naravno da je neizvodivo kada sve zivo pustas u ligu

                            Comment


                            • #74
                              Pa koji je osnov da nekoga s 2000 postova pustim, a nekoga ne ? :/

                              Ok onda, iduci put je ti pravi, pa pustaj koga hoces .
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • #75
                                Prosto, sad ostavi kako je i onda sledeće godine pravi dve lige, prvih 20 od ove sezone stiču pravo učešća ostale sve guraj u drugu ligu, samo što je malo to 3 mesta, neka bude 5 minimum

                                Gde ćeš sad ponovo da šalješ kodove, zajebancija je to
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X