Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa naravno da treba ici u minus evo ja drugo kolo zaredom. Isplati se na kraju sam imao 68. Prosto nije dovoljno jedna izmena po kolu.

    Comment


    • Ja sam gledao koga da ubacim iz WH-a, ali imam samo 6.1, nedovoljno. Lanzini dosta učestvuje u napadima, ima solidan šut...al opet košta 6.4...

      p.s. To što igraju protiv Liverpula nije nikakav minus. Pajet je na sim prekidima, a zna se kako Liverpul brani prekide...
      Last edited by z0La; 07-12-16, 12:48.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Kod meneje laksa situacija- Redmond + 3,3mil u Banci = 9,2mil, a Payet je na 9,1 i neće mu rasti cena

        Poslato sa LG G4
        FC AMATERI FROM ANFIELD

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          I ja ću Pajea ubaciti sljedeće kolo, samo moram da se odlučim koji od dvojca Mane-Firmino treba da ide napolje, teška odluka. Vjerovatno će Firmino ostati, ipak je od starta u timu. Isto se razmišljam i Miraljasa da ubacim, sad kad nema Bolasija, nema ko Evertonu da daje golove osim njega i Lukakua.

          Znaš kako, Origi sa ovom formom ostaje na špicu do daljneg. Firmino neće igrati lažnu 9, mislim da će igrati krilo sve dok se ne oporavi Koutinjo. A mnogo slabije donosi bodove na krilu...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ja sam već ubacio de Brujnea za ovo kolo, dovoljna će biti ta jedna izmjena za ovo kolo. On će mi biti kapiten naredna 3-4 kola.

            Dosta je opasan i sa krila Firmino, a i ne ide ga u zadnja tri kola, pa će po običaju da uvali dva nekome.
            Last edited by Reise; 07-12-16, 12:53.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Zocha View Post
              Kod meneje laksa situacija- Redmond + 3,3mil u Banci = 9,2mil, a Payet je na 9,1 i neće mu rasti cena

              Poslato sa LG G4
              Šta se onda razmišljaš, ja mislio moraš da odeš u minus da bi skupio pare...

              p.s. Jedino ako mora i Aguero da se prodaje...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Agica je prodat onog momenta kad je dobio crveni i kupljen Kane( tako da tu nisam ništa izgubio od para).. Premišljam se , ne znam ni ja zbog čega..sačekaću do subote ujutro da vidim da li su svi zdravi i orni za GW15..svakako ni Redmondu ni Payetu neće rasti cena

                Poslato sa LG G4
                FC AMATERI FROM ANFIELD

                Comment


                • Ja se ubih tražeći nekoga sa sredine do 6 miliona, ali je toliko slab izbor da je to neverovatno. Verovatno ću da probam da nađem nekoga u lošoj formi ko bi mogao da eksplodira. Ali baš mršavo...

                  Uzeo bih Snodgrada, ali ono što sam gledao, Hal se baš raspada. Veze nemaju...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Kod mene ulazi Diego Costa umesto Aguera, a imam prostora da uglavim i Hazarda umesto Sona koji je maximalno ispostovao kao kapiten u proslom kolu.

                    Ja se nadam da ce Willian vise igrati posle dobre partije protiv Sitija.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Eh ja samo cekam da Costa dobije zuti pa da pauzira.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Ja se ubih tražeći nekoga sa sredine do 6 miliona, ali je toliko slab izbor da je to neverovatno. Verovatno ću da probam da nađem nekoga u lošoj formi ko bi mogao da eksplodira. Ali baš mršavo...

                        Uzeo bih Snodgrada, ali ono što sam gledao, Hal se baš raspada. Veze nemaju...
                        Phillips, Fer, Zaha..neće ti donositi po 20 bodova, ali možeš očekivati da budu opasni po gol protivnika...

                        Poslato sa LG G4
                        FC AMATERI FROM ANFIELD

                        Comment


                        • Hahahahahaha, znači Jax, ti si jedan od tih...

                          Gledao ja pre one stručnjake na oficijalnoj FPL stranici. Rekli na početku sezone, Costa dobar igrač, al se ne isplati zbog kartona. Posle kao kažu, ok, dao je golove ali ima već 4 kartona i preti mu suspenzija. Evo već 8 kola ja čekam taj peti žuti i suspenziju...

                          A pazi, i da dobije jednu utakmicu, isplatio mi se višestruko. Uzeo ga na početku sezone za 9.5, a sad košta 10.8....nerealno...

                          p.s. Isto tako su lupetali da neće donositi bonus bodove zbog kartona...evo 16 bonus poena do sad...
                          Last edited by z0La; 07-12-16, 13:11.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by Zocha View Post
                            Phillips, Fer, Zaha..neće ti donositi po 20 bodova, ali možeš očekivati da budu opasni po gol protivnika...

                            Poslato sa LG G4

                            Fera imam. Što se tiče CP-a, uzeo bih nekoga od njih na prvu, ali nije im baš raspored lagan u narednih par kola. A stvarno deluju da konačno podižu formu. Razmisliću još...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • I meni je u ekipi od prvog dana, ovako bacim kukavicu da me pripazi sreca jos koje kolo.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Valjda će izdržati još 4 kola u pm. Ako se izvuče iz bunkera WBA bez žutog, mislim da će ostale lagano da prođe..

                                Samo mu i dalje stoji 75%. Sećam se da je izašao 5 min pred kraj zbog neke mini povrede...valjda nije ništa...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X