Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 18 bodova

    Comment


    • Odjednom od lošeg kola postade dobro. Opet trojka iz WBA pokupila clean sheet, još i Evans dobija 2 bonusa. 20 samo od njih.

      Agero i Stouns ostali, pokupiće se i tu malo bodova.
      sigpic

      Comment


      • 41 poen, Ispostovali De Hea, Bailly i Azar, ostali ocaj, najverovatnije cu da izgubim u obe lige...
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Svako kolo masim sa golmanom pa tako i ovo, stim da sam u ovom kolu promasio i sa kapitenom. Verovatno cu imati polovican ucinak u ligama. Za sad 44 boda uz Stonsa i Aguera koji tek trebaju da igraju.

          Tapatalk
          sigpic

          Comment


          • Pregazih ovo kolo.


            Jos da je Stones CS imao
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • 50% fantazija sad kuka na Ibru i Aguera...

              Prešao sam 60 bodova, ja prezadovoljan...

              Si video Aki da je Stones izmenjen u 59om, falio mu minut za dodatan bod...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Zola, čestitke za pobjedu u maloj ligi. Za malo i da te stignem, ali Agero ništa nije napravio.
                sigpic

                Comment


                • Hvala...

                  Zabrinuo sam se kad sam video da ti je trio iz WBA izdominirao, al Aguero prodaja...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Izgleda da sam dobio u obe lige..

                    A zaboravio da promenim 3 igraca
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Sanchez, Sterling, Walcott, Valencia i Vardy kapiten. 70 boba.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                        18 bodova
                        Znaci protiv tebe igram u jednoj od liga, ja cu na kraju ovog kola imati 45 poena, dovoljno za pobede u obe lige.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Znači očajno kolo... Kakve igrače imam pomislim da sam ih birao iz championship-a

                          M2 Note

                          Comment


                          • Ocajno kolo da nije sterlinga i kazorle bilo bi katastrofa. Nikako odbranu da sastavim. A i mnogi jos nisu spremni pa ulaze i izlaze i nisu standardni sad pred pocetak sledeceg kola kontam da uzmem wd

                            Comment


                            • Najjace kolo kod nas sam imao. 73 bobe. 5 bodova od vrha.

                              Idemo
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Si video Aki da je Stones izmenjen u 59om, falio mu minut za dodatan bod...
                                Haha jbt, a već pre njega mi je Martial zamenjen jedno 10 sekundi pre 60og minuta, tačno bih popizdeo da sam zbog te dve stvari izgubio. Sreća pa me i dalje kenja, 3 pobede uz ubedljivo najgoru "gol razliku"

                                Comment

                                Working...
                                X