Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    hahaahha, limun u fazonu: pa ovo moze samo sa celerom i tahinijem
    Ma grasak i pasulj i to je to.

    Originally posted by Uroš View Post
    Pa dobro on je malo masniji, nije baš ovako, ali na taj fazon. Moždaa sam malo definisaniji i mišići oblikovaniji ali nikako prepumpan.

    Da ne šaljem kao homo tebi u pp.
    Neka zlatna sredina.

    [ATTACH=CONFIG]15641[/ATTACH]
    Imas siroka ramena, velika ledja, samo po mom misljenju moglo bi jos definisanije.
    Ali lagano to sve sa biljkama.

    Comment


    • Ubaciću dva dana gde će biti samo za ručak meso, to je najviše što mogu za početak, a ti mi pošalji neki zeleniš da spremam, ali samo zeleno, krompir i to to ne mogu da se prejedam.

      Comment


      • Pošto je palo prozivanje, Kronos neka sam napiše, ja sam 180/110...u mladosti dok sam nešto trenirao (amaterski) i išao u čkole bio sam 180/72...jbg uništi me najgore vrste hrane "da se ne baci" i "sad i ko zna kad"....
        Trebao bih da spustim na 90 ali to je trenutno nemoguća misija.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Telesne ispovesti, kažete..
          186/105 _ razvijen k'o seoski turizam!

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Pošto je palo prozivanje, Kronos neka sam napiše, ja sam 180/110...u mladosti dok sam nešto trenirao (amaterski) i išao u čkole bio sam 180/72...jbg uništi me najgore vrste hrane "da se ne baci" i "sad i ko zna kad"....
            Trebao bih da spustim na 90 ali to je trenutno nemoguća misija.
            Nikada dileme bilo nije ko je od vas dvojice transparentni moderator [emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Guram jakih 74kg na 1.8. Za moju vitku liniju mogu se zahvaliti brzoj hrani.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Ja sam radio sve stvari iz tvoje poslednje recenice sem bodenja.
                  I eto, stiglo me je, mogao sam ili da flipnem ili da promenim zivot za 180 stepeni.

                  Pa si otišao u drugu krajnost.
                  Ali to sve objašnjava


                  Neko je pisao pre neki dan recept za Plazmu.

                  Evo i mog

                  1.puter-250gr
                  2.margarin 250gr.
                  3.plazma mlevena-1,2kg
                  4.orasi mleveni-300gr.
                  5.žele bombone-300gr.
                  6.suvo grožđe-300gr.
                  7.fanta ili drugi gazirani sok sa ukusum narandže-po potrebi (oko 200ml.)
                  8.šećer u prahu-100gr.
                  9.šlag-500gr.


                  I na kraju to izgleda ovako

                  DSC_0173.jpg
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Nema ni covjeka, a ni praseta ispod sto kila
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Pa postoje restorani po svetu koji kao insipraciju za posluživanje imaju gola ženska tela, možda Uroš pretendira na nešto slično, neku novotariju u Bg da otvori, samo muška (polu)naga tela.. kao pladnji ili ti poslužavnici
                      Ne, nego planiram da napravim YT kanal i lažem pomode, da se malo još uobličim a Limun da priča kao moj guru kako i šta, gostovaće i Maja Volk, Pepe Imaz, Nolo.. Ima da nabijemo 200k sub za 10 dana tipičnih pomoda.

                      Moram samo smisliti parolu, budi muškarčina-jedi alge, i onda kao ja jedem sa ženskog tela neke NN lepotice, a Limun objašnjava kako njena energija kroz alge uvećava moju seksualnu potenciju.

                      Feštu ćemo napraviti, ima da €$€$$$$$ na sve strane

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Nema ni covjeka, a ni praseta ispod sto kila
                        Vaistinu, Vladane - to ni za sta nije.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • More batalite te vase hvalospeve i ego tra-la-la price..fotke na videlo da procenimo

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              More batalite te vase hvalospeve i ego tra-la-la price..fotke na videlo da procenimo

                              tt
                              Ja moram da ukljucim panoramu na kameri, tako da od fotke mojih plocica (a i izolacije preko istih ) nema nista.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                More batalite te vase hvalospeve i ego tra-la-la price..fotke na videlo da procenimo

                                tt
                                Hahahha Izbor za najlepseg forumasa.
                                -To define is to limit.

                                Comment

                                Working...
                                X