Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Interesantno je kada dolazi od tebe koji zagovaraš da je zemlja ravna ploča, tj. nije ravna nego onakva kakvu je Uroš postavio. Znači ti zagovaraš da iz Azije možemo teleskopom videti celu Australiju he he
    Ne zagovaram. Ja sam samo diskutovao o ravnoj zemlji iz ugla ravnozemljasa. Cak sam i jasno napomenuo da ja ne verujem u ravnu zemlju. Nazalost, doneo si zakljucak a da nisi procitao diskusiju.

    Originally posted by bici View Post
    Uzivas li u seksu? I to zadovoljstvo je primitivno. Sta radis na sportskom forumu? Nema primitivnije stvari od sporta. Volis adrenalin dok gledas fudbal? Primitivno. Uzasno si kontradiktoran.
    Seks nije nezdrav. Forum za mene nije nezdrav. Sport takodje nije nezdrav. Mucni glavom pre no sto napises nesto.

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Ja u sustini ovo sto limun jede pitanje dal sam u zivotu probao, totalna suprotnost od njega, ali me realno zabole na kraju krajeva sta on jede i kakav zivot zivi.
      Kad kaci 2 celera ispunjena tahimijem i smara ljude da meso nije zdravo, ja to vidim kao provokaciju sto i jeste. Ili je covek jednostavno egocentrik zeljan virtuelne paznje.
      Last edited by Победа; 11-01-18, 18:19.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Kad kaci 2 celera ispunjena tahimijem i smara ljude da meso nije nezdravo, ja to vidim kao provokaciju sto i jeste. Ili je covek jednostavno egocentrik zeljan virtuelne paznje.
        Nemoj da te emotivno pogadja to sto pisem. Ja samo iskazujem svoja misljenja.
        Kako moze nekog da smara slika celera? Jednostavno je zatvori i uzivaj.

        Ne smaram ljude da je meso nezdravo. Ljudi postavljaju pitanja i ja odgovaram.

        Comment


        • Originally posted by limun View Post

          Seks nije nezdrav. Forum za mene nije nezdrav. Sport takodje nije nezdrav. Mucni glavom pre no sto napises nesto.
          Kakve veze bavljenje sportom ima sa tim sto ti gledas fudbal i diskutujes o istom? Adrenalin moze opasno da te sjebe. Isto vazi i za seks.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Kakve veze bavljenje sportom ima sa tim sto ti gledas fudbal i diskutujes o istom? Adrenalin moze opasno da te sjebe. Isto vazi i za seks.
            Napisao si da nema primitivnije stvari od sporta. Ok, to je tvoje misljenje, ne bih trenutno o tome da diskutujem.

            Moze sve na svetu da te sjebe: vrabac, kvaka, hodanje, vetar.
            Izvrces teze da bi ispao mudriji. I neka, ispadni.

            Evo jedan savet od mene: Zamisljaj dobro taj osecaj koji donosi pobeda u raspravi, to zadovoljstvo koje svi ovde prizeljkuju i zbog koga se raspravljaju, fokusiraj se na njega i ne gubi ga ni na trenutak. Cini to do 5 minuta, potpuno skoncentrisano.
            Neverovatno je sta ce se desiti. Oziveces tu emociju i delovace kao da je prava. Iako se nista nije desilo.

            To mozes da ucinis bilo kad kada osetis potrebu za time, umesto da ulazis u nepotrebnu diskusiju, odvoji 5 minuta za ovo sto sam napisao i mozda ce ti to postati rutina nekad.
            Bez sale, to je jako dobra vezba.

            Comment


            • Sta ste napravili od ove teme
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Al ubijate covjeka jer je vegetarijanac sto niko ne pita Novaka sto to radi, Nolence je faca ima para pa je kul sto je vegan, kad je vegan neki obicni covjek odma devlje i kamenje.
                Originally posted by Scouser View Post
                Ni meni nije jasno sto ga napadate, zadrti ste ko komunjare, ono sto vi/mi radite je dobro, a drugi je lose. Mislim na stranu zajebancija i to, ali da govorite da je to sto je vegan lose...
                Pa ni ja ne jedem meso...Dobro prekršim ponekad (jer sarma) Ali ne smaram ljude sa tim...
                Mene izluđuje kontradiktornost sa kojom čovek piše o ovome...I ta priča o duhovnosti i td...Odnos duha-tela...Ste vi čitali šta je pisao?
                A i zabavno mi pošto kapiram da uglavnom troluje...tako da nema problema...

                Originally posted by limun View Post
                Ne zagovaram. Ja sam samo diskutovao o ravnoj zemlji iz ugla ravnozemljasa. Cak sam i jasno napomenuo da ja ne verujem u ravnu zemlju. Nazalost, doneo si zakljucak a da nisi procitao diskusiju.
                Seks nije nezdrav. Forum za mene nije nezdrav. Sport takodje nije nezdrav. Mucni glavom pre no sto napises nesto.
                Gde bre nije nezdrav...A kada se potroše kalorije,pa se ručka posle,čisto da se nadoknadi...?
                Ili još gore,moj komšija skoro umro dok je bio sa švalerkom...
                Pa ti reci da nije nezdrav...Ne samo da je nezdrav nego ubija...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • @Marija81,
                  Ni ja ne smaram. Ja samo postavim sliku, a svi ostali se nakace na temu i odgovaraju.

                  Ti trolujes. Ja sam tebi lepo pisao, trudio sam se, a ti me podsmevala.


                  U pravu je Indigo, previse smo otisli u off.
                  Prijatna vecera.

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Napisao si da nema primitivnije stvari od sporta. Ok, to je tvoje misljenje, ne bih trenutno o tome da diskutujem.

                    Moze sve na svetu da te sjebe: vrabac, kvaka, hodanje, vetar.
                    Izvrces teze da bi ispao mudriji. I neka, ispadni.

                    Evo jedan savet od mene: Zamisljaj dobro taj osecaj koji donosi pobeda u raspravi, to zadovoljstvo koje svi ovde prizeljkuju i zbog koga se raspravljaju, fokusiraj se na njega i ne gubi ga ni na trenutak. Cini to do 5 minuta, potpuno skoncentrisano.
                    Neverovatno je sta ce se desiti. Oziveces tu emociju i delovace kao da je prava. Iako se nista nije desilo.

                    To mozes da ucinis bilo kad kada osetis potrebu za time, umesto da ulazis u nepotrebnu diskusiju, odvoji 5 minuta za ovo sto sam napisao i mozda ce ti to postati rutina nekad.
                    Bez sale, to je jako dobra vezba.
                    Sta ti bi ahahahhaha Kazes da sam zamenio tezu i onda u sledecoj recenici si upravo to uradio. Ne vodimo mi nikakvu raspravu, da je vodimo do sad bi je zavrsili. Diskutujemo, a tu nema pobednika. Ja samo pokusavam da te razumem. Pricas mi o meditaciji, mirnom duhu i slicnom, a na EPL pdfu cesto iz cista mira provociras. Pricas o zdravom zivotu, govoris kako je zadovoljstvo ukusa primitivno, a vamo pricas kako pojes pivo. I dalje ni nisi odgovorio zasto jedes iskljucivo zdravu hranu, sa te teme si odavno skrenuo i nabacao neko smece o energiji i dobrom raspolozenju, sto naravno nema veze sa tim sto se hranis iskljucivo travom. Ali ne sporim da jesi pun energije i dobro raspolozen, ali sam i ja hraneci se mesom.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Sta ti bi ahahahhaha Kazes da sam zamenio tezu i onda u sledecoj recenici si upravo to uradio. Ne vodimo mi nikakvu raspravu, da je vodimo do sad bi je zavrsili. Diskutujemo, a tu nema pobednika. Ja samo pokusavam da te razumem. Pricas mi o meditaciji, mirnom duhu i slicnom, a na EPL pdfu cesto iz cista mira provociras. Pricas o zdravom zivotu, govoris kako je zadovoljstvo ukusa primitivno, a vamo pricas kako pojes pivo. I dalje ni nisi odgovorio zasto jedes iskljucivo zdravu hranu, sa te teme si odavno skrenuo i nabacao neko smece o energiji i dobrom raspolozenju, sto naravno nema veze sa tim sto se hranis iskljucivo travom. Ali ne sporim da jesi pun energije i dobro raspolozen, ali sam i ja hraneci se mesom.
                      Ja sam ti samo ponudio savet. Nista se posebno nije dogodilo.

                      Ne provociram u PL, jednostavno pokazujem svoju nenaklonost prema fudbalskom klubu. Ako nekoga to stvarno vredja, to je vec njegov problem.
                      Napomenuo sam vec da bi trebalo da smanjim pivo. Trenutno se borim protiv toga. Bitno je videti pravi put. Nisam stigao jos do cilja.

                      Ja sam ti lepo, obimno, odgovorio zasto jedem zdravu hranu, ne znam kakav jos odgovor ocekujes?
                      Hranio sam se mesom i daleko sam se gore osecao no sada. To je kod mene slucaj. Ako se ti dobro osecas za sada, to je odlicno. Ne menjaj nista dok je sve u redu.

                      Comment


                      • A šta te briga...ionako ne piješ pivo ti nego tvoje telo
                        BTW jel' ima neko proveren recept za ledene kocke?
                        Ja moj izgubila 2014e.
                        Hvala,divni ste
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          A šta te briga...ionako ne piješ pivo ti nego tvoje telo
                          BTW jel' ima neko proveren recept za ledene kocke?
                          Ja moj izgubila 2014e.
                          Hvala,divni ste
                          Pa tako je, stavise, pijenje se samo desava, a ja ga posmatram.

                          Laku noc.

                          Comment


                          • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Ja sam ti samo ponudio savet. Nista se posebno nije dogodilo.

                              Ne provociram u PL, jednostavno pokazujem svoju nenaklonost prema fudbalskom klubu. Ako nekoga to stvarno vredja, to je vec njegov problem.
                              Napomenuo sam vec da bi trebalo da smanjim pivo. Trenutno se borim protiv toga. Bitno je videti pravi put. Nisam stigao jos do cilja.

                              Ja sam ti lepo, obimno, odgovorio zasto jedem zdravu hranu, ne znam kakav jos odgovor ocekujes?
                              Hranio sam se mesom i daleko sam se gore osecao no sada. To je kod mene slucaj. Ako se ti dobro osecas za sada, to je odlicno. Ne menjaj nista dok je sve u redu.
                              Daj bre limunko, pa sam si rekao da volis da bockas, kosi ti se to sa idealima. Ako si se zbog mesa uzasno osecao, sto ne ode kod doktora prvo, nego se odma prikljuci sekti? Neozbiljan si mnogo, kad budes hteo ozbiljnije da prodiskutujemo, slobodno mi se javi.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Spavas li mirno Novace Dokovicu?


                                Last edited by Mrkela; 11-01-18, 20:02.

                                Comment

                                Working...
                                X