Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Zato nosis hoklicu sa sobom?
    Ne,bre,dragi je oko 190,tako da je taman
    Zavese kačim bez problema
    Jeste Ivane ako je muškarac 2 metra...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Znači ako unesem 5 ćevapa, predoziraću se. Ali jedanput heroin, nije strašno.

      Uživaj ti u celeru, ja završio pljeskavicu s kajmakom
      Nisam izneo tvrdnju po kojoj bi mogao da zakljucis tako nesto.
      Uzivaj i ti, svako ima izbor naravno, pa i kada je zdravlje u pitanju.

      Originally posted by bici View Post
      Mislim da si u celoj ovoj diskusiji jedino ti nezdrav, if you know what i mean. Mozda i nisi, mada bi morao da mi das valjane razloge zasto radis to sto radis ne bi li ukinuo prvobitnu presudu
      Veganstvo je kod mene samo doslo. Ranije sam bio hejter, prozivao sve sto se moglo prozivati, podrzavao sve sto je "kul". Kao klinac sam psihicki maltretirao vrsnjake iz svog razreda, cak je jednom decak sa srcanim manama umalo prosao sa vecim komplikacijama jer nisam bio svestan sta cinim.

      Sada svi mene prozivaju i ismevaju, kao da je to karma. Samo, razlika izmedju mene i tog decaka je sto mene nista ne dotice.

      Meditacijom sam se oslobodio predrasuda, ranijih stavova, obrasca razmisljanja itd. Samim tim, stvorio sam podlogu za nove ideje koje su proistekle iz otvorenog uma. To znaci da moje ranije predrasude nisu uticale na formiranje mojih novih misli.

      To ovako izgleda u praksi:
      Naidjem negde na neki clanak o veganstvu, da je meso nezdravo itd. Moje proslo Ja (ono sa predrasudama), ne bi ni zavrsilo prvi pasus, odmah bi ga preskocilo jer naravno zna da je to najgora glupost i da su svi vegani najveci idioti.
      Moje novo Ja bi reklo "ajde da vidim, sto da ne, mozda sam ceo zivot ziveo u lazima".

      Tako i bi.
      Ceo zivot sam ziveo u lazima, to sam otkrio i postao vegan. Vrlo je jednostavno.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post

        Veganstvo je kod mene samo doslo. Ranije sam bio hejter, prozivao sve sto se moglo prozivati, podrzavao sve sto je "kul". Kao klinac sam psihicki maltretirao vrsnjake iz svog razreda, cak je jednom decak sa srcanim manama umalo prosao sa vecim komplikacijama jer nisam bio svestan sta cinim.

        Sada svi mene prozivaju i ismevaju, kao da je to karma. Samo, razlika izmedju mene i tog decaka je sto mene nista ne dotice.

        Meditacijom sam se oslobodio predrasuda, ranijih stavova, obrasca razmisljanja itd. Samim tim, stvorio sam podlogu za nove ideje koje su proistekle iz otvorenog uma. To znaci da moje ranije predrasude nisu uticale na formiranje mojih novih misli.

        To ovako izgleda u praksi:
        Naidjem negde na neki clanak o veganstvu, da je meso nezdravo itd. Moje proslo Ja (ono sa predrasudama), ne bi ni zavrsilo prvi pasus, odmah bi ga preskocilo jer naravno zna da je to najgora glupost i da su svi vegani najveci idioti.
        Moje novo Ja bi reklo "ajde da vidim, sto da ne, mozda sam ceo zivot ziveo u lazima".

        Tako i bi.
        Ceo zivot sam ziveo u lazima, to sam otkrio i postao vegan. Vrlo je jednostavno.
        Zasto si, pobogu, ispisao sve ovo, ne odgovorivsi mi na pitanje?
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Zasto si, pobogu, ispisao sve ovo, ne odgovorivsi mi na pitanje?
          Pa pitao si me zasto to radim - jedem tu hranu i to?

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Pa pitao si me zasto to radim - jedem tu hranu i to?
            Jesam. I nisi mi odgovorio zasto ne pipas nista sto na internetima kazu da je nezdravo.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Jesam. I nisi mi odgovorio zasto ne pipas nista sto na internetima kazu da je nezdravo.
              Ne pipam ono za sta postoje naucni dokazi da je nezdravo.

              A nezdravo ne pipam jer ne uzivam u malim i primitivnim zadovoljstvima kao sto su zadovoljstvo od ukusa.
              Uzivanje mi je da sam uvek pun energije, dobro raspolozen, da nemam nikakvih zdravstvenih problema. Mala zadovoljstva samo odvlace od toga.

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Nisam izneo tvrdnju po kojoj bi mogao da zakljucis tako nesto.
                Uzivaj i ti, svako ima izbor naravno, pa i kada je zdravlje u pitanju.



                Veganstvo je kod mene samo doslo. Ranije sam bio hejter, prozivao sve sto se moglo prozivati, podrzavao sve sto je "kul". Kao klinac sam psihicki maltretirao vrsnjake iz svog razreda, cak je jednom decak sa srcanim manama umalo prosao sa vecim komplikacijama jer nisam bio svestan sta cinim.

                Sada svi mene prozivaju i ismevaju, kao da je to karma. Samo, razlika izmedju mene i tog decaka je sto mene nista ne dotice.

                Meditacijom sam se oslobodio predrasuda, ranijih stavova, obrasca razmisljanja itd. Samim tim, stvorio sam podlogu za nove ideje koje su proistekle iz otvorenog uma. To znaci da moje ranije predrasude nisu uticale na formiranje mojih novih misli.

                To ovako izgleda u praksi:
                Naidjem negde na neki clanak o veganstvu, da je meso nezdravo itd. Moje proslo Ja (ono sa predrasudama), ne bi ni zavrsilo prvi pasus, odmah bi ga preskocilo jer naravno zna da je to najgora glupost i da su svi vegani najveci idioti.
                Moje novo Ja bi reklo "ajde da vidim, sto da ne, mozda sam ceo zivot ziveo u lazima".

                Tako i bi.
                Ceo zivot sam ziveo u lazima, to sam otkrio i postao vegan. Vrlo je jednostavno.
                Je l` sad gajis travu u plasteniku ili si nabavio plast jesenas?

                Mislim, ono zbog unosa vlakana u organizam?
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Limunov covek sa avatara bas u skladu sa Limunovim pisanjem....

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Ne pipam ono za sta postoje naucni dokazi da je nezdravo.

                    A nezdravo ne pipam jer ne uzivam u malim i primitivnim zadovoljstvima kao sto su zadovoljstvo od ukusa.
                    Uzivanje mi je da sam uvek pun energije, dobro raspolozen, da nemam nikakvih zdravstvenih problema. Mala zadovoljstva samo odvlace od toga.
                    Uzivas li u seksu? I to zadovoljstvo je primitivno. Sta radis na sportskom forumu? Nema primitivnije stvari od sporta. Volis adrenalin dok gledas fudbal? Primitivno. Uzasno si kontradiktoran.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Al ubijate covjeka jer je vegetarijanac sto niko ne pita Novaka sto to radi, Nolence je faca ima para pa je kul sto je vegan, kad je vegan neki obicni covjek odma devlje i kamenje.

                      Comment


                      • Meni takodje nije jasno sta zelite da postignete time sto ga svaka dva dana na istu foru napadaju 14 ljudi.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Ne pipam ono za sta postoje naucni dokazi da je nezdravo.

                          A nezdravo ne pipam jer ne uzivam u malim i primitivnim zadovoljstvima kao sto su zadovoljstvo od ukusa.
                          Uzivanje mi je da sam uvek pun energije, dobro raspolozen, da nemam nikakvih zdravstvenih problema. Mala zadovoljstva samo odvlace od toga.
                          Interesantno je kada dolazi od tebe koji zagovaraš da je zemlja ravna ploča, tj. nije ravna nego onakva kakvu je Uroš postavio. Znači ti zagovaraš da iz Azije možemo teleskopom videti celu Australiju he he

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Al ubijate covjeka jer je vegetarijanac sto niko ne pita Novaka sto to radi, Nolence je faca ima para pa je kul sto je vegan, kad je vegan neki obicni covjek odma devlje i kamenje.
                            Kada bude Novak pisao na forumu, pitaću ga ja sigurno. Svakako da ima pravo na svoj izbor i Limun i Novak i bilo koji vegan ali nema pravo da svoje viđenje stavlja kao jedino ispravno. U tom kontekstu najviše zameram ako Novak ne daje sinu da proba sve i odluku donese sam, takođe Limun uživa u tom veganstvu ali čim krene da pametuje izlazi iz okvira normalne komunikacije i onda dobija bujicu sprdačine.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ni meni nije jasno sto ga napadate, zadrti ste ko komunjare, ono sto vi/mi radite je dobro, a drugi je lose. Mislim na stranu zajebancija i to, ali da govorite da je to sto je vegan lose...

                              Comment


                              • Ja u sustini ovo sto limun jede pitanje dal sam u zivotu probao, totalna suprotnost od njega, ali me realno zabole na kraju krajeva sta on jede i kakav zivot zivi.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X