Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Komso, kod nas to Kosava oduva nizbrdo prema "Beogradu". Ono sto ostane, e, to su pravi Avalci, Zrnovljani...Spartanci za ove nizbrdo.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ne kapiram ovo sa Indigom, kako je van konkurencije?

      Comment


      • Ma, komso, ovi "travari" bi poljubili onu poljsku kuhinju JNA ispred "Carapicevog Bresta" kad bi probali nesto skuvano u istoj.
        Vocna kocka iz SDO je "torta" za njih.
        Last edited by kronostime; 08-01-18, 19:00.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Uros je krenuo, ajmo dalje pa da ocenjujemo
          Bilo je ovde nekoliko muskinja koji su svoju sliku stavljali kao profilnu (ne kao avatar nego profilnu): Mislim na Limara, Papija, cak sam i ja jedno duze vreme drzao .... mozda jos neko ne mogu da se setim.
          Tako da ste imali prilike da gledate .... a secam se i onog DC meca u Novom Sadu, kada se nekoliko forumasa slikalo i objavljena je slika na forumu: Seoski, Dusan, Legenda Banjalucka i nekoliko zenskinja? Jesam li nekog zaboravio?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Bilo je ovde nekoliko muskinja koji su svoju sliku stavljali kao profilnu (ne kao avatar nego profilnu): Mislim na Limara, Papija, cak sam i ja jedno duze vreme drzao .... mozda jos neko ne mogu da se setim.
            Tako da ste imali prilike da gledate .... a secam se i onog DC meca u Novom Sadu, kada se nekoliko forumasa slikalo i objavljena je slika na forumu: Seoski, Dusan, Legenda Banjalucka i nekoliko zenskinja? Jesam li nekog zaboravio?
            Ih, ja ne gledam profilne slike

            Sharda i ja smo jos bile na toj slici
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Eh cuj profilne slike...svasta.
              Ti misici, bicepsi, salce ako ga ima...to da ocenimo

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Hahahahaha sto se radiiiii

                Urose, sto sam ja brate mislio da si ti celav?

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Eh cuj profilne slike...svasta.
                  Ti misici, bicepsi, salce ako ga ima...to da ocenimo

                  tt
                  Musko bez salceta ti je ko "pitralon prase" - sama krtina i bezukusno. Nista bez Jorksira, veruj mi, a i mis nikad nije crk`o pod plastom sena, nego na otvorenom u zamci.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Covek bez stomaka k'o mercedes bez znaka! Tako se bar kaze u pomoravlju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Musko bez salceta ti je ko "pitralon prase" - sama krtina i bezukusno. Nista bez Jorksira, veruj mi, a i mis nikad nije crk`o pod plastom sena, nego na otvorenom u zamci.
                      De, de...nisam rekla nista protiv

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Hahahahaha sto se radiiiii

                        Urose, sto sam ja brate mislio da si ti celav?
                        Gde ćelav haha, nikad. Taman ten kao oni cigani iz Španije, Asensio..

                        Comment


                        • Jes bgm, ne ide da si celav na takav ten

                          Nisam ja tim mislio nista lose Ja brijem glavu redovno jer mi se tako svidja. Pa i ako u dalekoj buducnosti ocelavim prirodnim putem nista strasno, taman da ne moram ja da radim oko toga

                          Comment


                          • Svakoga zamišljam ovde na odredjen način čak ne bih voleo da vidim da rušim sebi iluzije.

                            Ali Kronos je najveći dasa 100%

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Svakoga zamišljam ovde na odredjen način čak ne bih voleo da vidim da rušim sebi iluzije.

                              Ali Kronos je najveći dasa 100%
                              Kronos je Bad Spenser
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Kronos je Bad Spenser
                                Kronos je hedonista: u se, na se i poda se. Ziveti svaki dan kao da je poslednji - jedan ce sigurno biti.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X