Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miko, sta ovo znaci?
    sigpic

    Comment


    • Svako ko ima staz u teretani duzi od 2 god. zna da nijedna devojka ne moze imati ovakvu kombinaciju misicne mase i niskog procenta masti bez rokanja testosterona u vise ciklusa.
      Last edited by bojanaBG; 08-03-16, 19:01. Reason: bez vredjanja teniserki
      "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

      Comment


      • Originally posted by Fića View Post
        Nemaju Maju Volk ali imaju Cern i sve one futuristicke tehnologije. Vavac, 2 slema sa punih 30 godina, covek sa onakvom gradjom.. sigurno su ga bombardovali necim u onom svemirskom akceleratoru
        A kako je to gradjen Vavrinka?
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by dJOLEX View Post
          Svako ko ima staz u teretani duzi od 2 god. zna da nijedna devojka ne moze imati ovakvu kombinaciju misicne mase i niskog procenta masti bez rokanja testosterona u vise ciklusa.
          Pogledaj Sem Stosur, npr.

          Ljudi čitam postove i ceo dan mi bode oči "doping". Pa da probam još jednom da pojasnim...


          Ako hoćete da kažete da neko koristi razne supstance i načine kako bi ubrzao oporavak nakon mečeva, popravljanje performansi, i slično, recite to, ali bez termina "doping".

          O takvim stvarima je jako lepo pisala Monika Seleš, i vrlo lepo objasnila kako je sve počelo... Sa raznim "čokoladicama" i energetskim napicima, a ona je pak htela samo vodu da pije tokom mečeva.
          Pokušaću jako neutralno (iako navijam za Novaka) da napišem neke stvari...
          Svi sportisti imaju svoje načine za oporavak i kombinaciju raznih stvari.
          Kod Rafe je to bio svojevremeno PRP koji je bio zabranjen 2010. pa vraćen 2011.
          Novak ima bezgluteinsku dijetu, razne semenčice i orašaste plodove prepune testosterona i hiperbaričnu komoru.
          Pomenuta dvojica su jako otvoreni kada pričaju o tome...
          Rodžer sigurno ima neki svoj način, ali on je možda najpametniji, uz Mareja- ćuti i radi, te ne ostavlja prostora za spekulacije. Ili možda ostavlja previše prostora?
          Last edited by Marija81; 08-03-16, 21:08.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Ako ti veruješ da Novak može da trči 5 sati na 40 stepeni pri tome hraneći se kao veverica onda si stvarno u velikoj zabludi.
            Dobru on hemiju konzumira. Naravno ne samo on nego i svi ostali.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Nisam to rekla, pročitaj malo bolje moj post.
              Popravljanje performansi je moguće i na biljnoj bazi, ne mora biti "sintetika".
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Jako teško. Praktično neizvodljivo je danas bez hemije biti dobar u bilo kom sportu.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Šejkici Maje Volk, cuda cine
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Napiše li još neko ime Maje Volk ili pomene li je još jednom... ide na odmor!

                    Da je povezana sa Novakom Đokovićem, ofc.. i ovo je WTA!
                    Last edited by miloolja; 08-03-16, 21:21.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • bas me zanima koliko ce da dobije

                      DavidLaw ‏@DavidLawTennis
                      Dan Kaplan of Sports Business Journal reporting Sharapova lawyer as saying they are seeking a suspension of between nothing and one year.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Kao što već rekoh u pređašnjim postovima dobi će 6 meseci, jer je eto sarađivala.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Ma da se sutra vrati za mene je zavrsila, vec sam obrisao njen broj iz mob-a.

                          Ja da sam teniserka koja je 10. godina gubla po jedan mec godisnje od Sarapove... sada bi tuzila SVEEEEE


                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Znači čvrsto veruješ da niko ništa ne uzima, od ovih vrhunskih ili patiš zapravo što su je uhvatili?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Dobice tri mjeseca. Veca je od Gaskea sto puta, a manje je droge uzimala.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Znači čvrsto veruješ da niko ništa ne uzima, od ovih vrhunskih ili patiš zapravo što su je uhvatili?
                                Olja nemam ja sta da verujem/ne verujem!
                                Postulati sporta (zivota) se moraju znati. Znaci napolje iz tenisa Marija.
                                Mrzim muskarce,zene koji posle prevare zeni/muzu kazu "Nista mi nije znaci(o)la" ili tako te budalestine, kada si bi(la)o faca pa radili to, lepo se tornjaj...
                                Ako neko misli da ja sad` iz neke visine pisem NE, ja sam gresniji od svih... zato se i tornjam, tacno znam kada je za nesto mesto i vreme, svestan sam svojih mogucnosti i dometa al` zato ne zaradjujem milione i ne sponzorisu me sponzori.

                                PS.
                                Neka se svi rokaju, koga provale, napolje, tuzbe , odstete - mirna Backa.
                                Last edited by AIRBORNE; 08-03-16, 22:42.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X