Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vika Azarenka <3 Samo sam zbog nje pratio WTA , ali poslednje 2 godine malerozne povrede su je sprecila da zaustavi Serenu od osvajanje silnih titula , sad Serena nema strasan servis recimo kao 2012 kad je Azarenku dobijala sa dosta asova , Azarenka je bila jedina ta koja je parira Sereni sa osnovne linije.

    Comment


    • Moze li neko pronaci neku pozitivnu rec za igru Ane I. ?
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Bravo Belinda, idemo po titulu
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by AIRBORNE View Post
          Moze li neko pronaci neku pozitivnu rec za igru Ane I. ?
          Ja vise ne mogu!!! Trpeo sam je onako u sebi jer je puno gotivim godinama ali sam digao ruke nakon otkaza Konticu i katastrofalne igre nakon toga!

          Comment


          • Ove ''veteranke'' iz Italije mi polako postaju opasan trn u oku
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Bravo za Vinci, profesorska igra
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Bravo matora, prva titula od 2013. Nećeš ti još da se povlačiš

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nista Rafaelica (@Noto tm) nije mogla protiv mocnog Robertinog slicea

                  Stil igre iako arhaican za danasnje vreme na WTA je pravo osvezenje.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Serena otkazala i Dohu, Kerberova zagubila pehar AO, Ana pobedila Dašu... šta je sa ovim ženama?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Prijatno je gledati da Jelena u razmenama potpuno parira brzoj igri i jakim udarcima Belinde, oseca se njena resenost da se vrati u top 1o
                      Velika pobeda Jelene
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Bravo JJ!
                        Belinda dušo usredsredi se na skidanje viška kg, napori tek slede.

                        Poslato sa htc
                        Last edited by miloolja; 16-02-16, 17:44.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Takooo je Jecooo Kraljice. Stara garda je stara...

                          Comment


                          • Hoće li SK prenositi WTA turnir, Rio Open?

                            Comment


                            • Kakvo ponasanje svajcarkinje

                              Jelinin BH jedan od najlepsih i dalje
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Jeca održa dobro predavanje mlađanoj a većma neotesanoj Belindi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X