Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jigsaw92 View Post
    Znaci ipak nije tako los zavrsni turnir kao sto smo svi mislili??? Nadam se da Azarenka ovo uzima, Kvitova ima lepu igru al mi je iritantna, pogotovo sa onim zvukom koji pravi posle svakog dobijenog poena, ne znam ni sta kaze "Come on" valjda!
    ih,smeta ti kad Kvitova jednom vrisne,a Azarenka vrišti neprestano..

    odlična Kvitova,šteta što igra sa Stosur jer su mi obe drage..
    Originally posted by gokara
    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

    Comment


    • Ajde Vika ,valjda će dobiti ovaj meč .Nego Bartoli me mnogo iritira ,ali zna jako dobro da odigra.Kvitova mi je jedna od drazih ima jako finu igru i očekujem puno u buducnosti od nje ,nadam se da će ispuniti moja očekivanja,ne smeta mi ni kad vriste to je barem nacin da Kvitova pokaze da je zadovoljna sa onim sto je uradila u tom poenu,a Azarenka ne moze bez toga.
      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

      Comment


      • Da ali Kvitova ima posle gotovo svakog poena ta mala radovanja i vjerujem da mnoge iritira
        Bartoli servirala za set ali je naravno Azarenka uspjela da je brejkne,a nadam se da ce i sad na 6:5,na dva poena je od seta

        Od 0:4 do 7:5,bravo
        sigpic

        Comment


        • Bravo Azarenka ,kako se uspjela vratit ,Bartoli je pala ne znam iz kojeg razloga,a Azarenka je to iskoristila i još bolje pocela igrati.
          Azarenka ima 78% ubacenog servisa ,Bartoli 54%.
          Last edited by Adin; 28-10-11, 19:46.
          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

          Comment


          • Uze sto bi rekao Vujcin fighter drugi set Azarenka krati mec sto je jasno vidljivo
            sigpic

            Comment


            • Samo mi jedno nije jasno, zasto nije tankovala mec od samog pocetka, nego je gubila 4:0, pa se vratila i uzela set?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • To i mene zanima,ali ovo sto sad igra je cisto da odradi do kraja
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Samo mi jedno nije jasno, zasto nije tankovala mec od samog pocetka, nego je gubila 4:0, pa se vratila i uzela set?
                  To nikome nije jasno osim ako neko nije odigrao over gemova...sve shvatam,ali ne shtavam zashto organizacija ne preduzme neshto protiv ovakvog ochiglednog namjeshtanja ili ne smiju na imena a na Savica i ludog Danija slomishe koplja ???
                  SignaturE se cheka ...sigpic

                  Comment


                  • Krecu polufinala

                    Prvo Kvitova i Stosur, a zatim Vika i Vera. Ocekujem lagane pobede Petre i Vike
                    sigpic

                    Comment


                    • Stosur se vodi onom ko ceka taj i dokceka ,igrala je bila koncentrisan Paetra je sada pala i dozvoilal protivnici na svoj servis na rezultatu 5:6 ,15:40 što je Stosur rado prihvatila i uzela prvi set.
                      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                      Comment


                      • Adine, da nisi poslao poruku ja ne bih ni znala da je poceo mec, ja sam bila ubedjena da pocinju u 16h
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Samo mi jedno nije jasno, zasto nije tankovala mec od samog pocetka, nego je gubila 4:0, pa se vratila i uzela set?
                          Dobro je igrala Bartoli ali Azarenka je to lako mogla da dobije..kad je neko na metar od lopte a nece da je udari..onaj treci set je smesan bio..i trebalo bi kazniti Azarenku zbog takve igre...

                          Comment


                          • Stavili su je u petak zadnji meč, a u subotu za manje od 24h treba igrati polufinale, da sam na njenom mjestu ne bi uzeo ni gem. Da li će Kvitova i Azarenka uspjeti spasiti bar ovaj turnir, ili će i on otići u propast

                            Comment


                            • Kvitova je ponovo ušla u svoj ritam ,odlično se krece jako dobro udara i nararvno to se vidi u rezultatu.
                              Nego Kvitova vodi 5:0 i mislim da je ovo već kraj .
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Kvitova je nametnula snazan ritam na pocetku ali je nekako Stosur uspjela da ostane uz nju,medjutim kad je vec uzela prvi set naljutila je zvijer
                                Kvitova do titule!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X