Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisi jedina

    Sharapovu sam prije gotivio poprilicno , sad nimalo .

    Ici ce ovo u 3 seta vjerovatno
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Nista od tri seta nazalost,Li je na kraju uspjela na 5:4 da uzme servis,vratila je Masa jedan brejk ali vise od toga nije mogla iako je imala dvije brejk sanse ako se ne varam
      sigpic

      Comment


      • Uvek mi je interesantno kako se komentatori na ES mole da mec ne ode u treci set
        in another life
        I will love you again, RF.

        Comment


        • Ala kida Vera, 5-1 protiv "prve" teniserke sveta

          Ovo je ona proslogodisnja Vera
          sigpic

          Comment


          • Ma fenomenalno. Svi komplimenti na igru Zvonareve. Sa ovakvom igrom ne bi mogao niko da joj primirise. Ali to je zenski tenis, niko ne moze da zadrzi najvisi nivo i veze takva 2-3 dana, pa verujem da nece ni ona
            sigpic

            Comment


            • Nekako parira Dankinja u drugom setu iako Zvonareva i dalje igra sjajno,zaista ju je danas uzivanje gledati
              sigpic

              Comment


              • Završni turnir za zene odvija se kao i cela sezona,bez izrazitog favorita gde svaka može dobiti svaku,nema sigurnog tipa,nema mogućnosti procene ni na osnovu trenutne forme..
                ne pamtim da sam gledala dosadniji završni turnir..ostaje mi samo da gledam modne detalje..što Vera ima lepu mašnicu na kačketiću..
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Tacno sam znala da ce Wozniacki naci nacina da nekako osvoji 2. set, a u 3. je sve moguce
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ihhhh, opet u 3. set Igrala je Vera dobro i u drugom setu medjutim onako perfektan set kao sto je bio prvi se ne ponavlja.

                    Nije mi jasno kako je opet uspela da izvuce ovaj set Karolina. Mnogo mi je to dete dosadno, ali mnogo
                    sigpic

                    Comment


                    • Bravo Verkaaaaa!!! Sjajan tenis, zaista me je odusevila i osvojila od samog starta meca. Jaki i precizni udarci, odlicna kretnja, dobar servis. Prvi set perfektan, drugi dobar ali ga je nekako izgubila, a u trecem ponovo uspostavlja kontrolu.

                      Karolini sad visi plasman u polufinale jer joj preostaje duel sa Kvitovom, a ako Petra bude igrala kao sa Verom, Karolina nece imati nikakve sanse da uradi nesto vise.

                      Vera sa Agnjeskom, protivnik slican kao Karolina, dakle samo ovako snazno da igra i nema za sta da se brine.

                      Vika favorit protiv Li.

                      Inace sjajan tenis je bio veceras i ne znam zasto pojedini kritikuju da je toliko ocajan? U redu znam da ovde malo ko voli zenski tenis, i ja licno vise pratim muskarce, ali mec izmedju Vere i Karoline je bio za uzivanje. Meni je ovaj zavrsni mnogo bolji nego prosle sezone kada mi je sve nekako bilo mrtvo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja sam uhvatila 1. set u gradu, Vera je igrala fenomenalno.
                        Sta li je Karolina uradila u drugom ne znam, ali mi je bas drago sto je Vera pobijedila.

                        Comment


                        • Znaci za Mashu kraj???! Azarenka ili Li nek osvoje i bicu zadovoljan! Nadam se da cu bar finale moci da odgledam kad ove meceve ne mogu!

                          Comment


                          • Iako je dosta ljudi osporava i govori da nije pravi no.1, ona skuplja nedelje na tom mestu i povlacenjem Sarapove sa turnira, zavrsava kao no.1 drugu godinu zaredom.

                            Wozniacki Takes Home Year-End No.1 Again

                            Wozniacki joins seven legends - Chris Evert, Martina Navratilova, Steffi Graf, Monica Seles, Lindsay Davenport, Justine Henin and Martina Hingis - who have concluded consecutive WTA seasons ranked No.1.
                            po meni je strasno sto se ona sad nalazi u drustvu ovih legendi

                            I danasnji OOP:
                            Sinan Erdem Dome (from 17.00hrs)
                            1. Victoria Azarenka vs. Li Na
                            2. Caroline Wozniacki vs. Petra Kvitova
                            3. Vera Zvonareva vs. Agnieszka Radwanska
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • pa stvarno nema smisla da je woz na broju 1,da je hoce danas kvitova poderat uh

                              Comment


                              • Kvitova mora da pogadja,ako bude tako pobijedice
                                Azarenka odma na startu do brejka,to nije nista cudno kad su zene u pitanju ali i Li igra dosta dobro,fine uglove nalazi i pocetak obecava da ce biti dobar mec

                                edit:Kako igra Azarenka
                                Last edited by Vladan; 27-10-11, 15:40.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X