Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 4 seta po 6-2 , samo tako naprijed .

    Polufinale je tu .
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Kakav cast tenisa,kakvo izivljavanje
      Ne znam moze li joj iko ista sem mozda Kvitove.Samo tri prva nije ubacila u prvom setu,pa to je nevjerovatno nesto
      sigpic

      Comment


      • Na startu ju je Kvitova bas unistavala i razbijala vinerima ali je nekako Wozniacki posle toga uspjela da parira,nije ipak mogla vise od respektabilnog gubitka prvog seta.

        Sad trazi MTO,a nista joj nije
        sigpic

        Comment


        • To je tako uobicajeno za nju , to radi skoro uvijek , ali protiv Kvitove joj to sigurno nece pomoci .

          Ne kazem da ne moze do preokreta , ali ovaj MTO sigurno nece biti prekretnica .
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Samo ju je jos vise naljutila,3:0 za Kvitovu uz dva brejka prednosti,kakav ce to mec da bude izmedju nje i Vike
            sigpic

            Comment


            • Kvitova odlicna... nema Karolina sta da trazi protiv nje danas... Mada i Karolina ima dobrih poteza, kao ova paralela maloprije... Samo ne znam zasto stalno ne igra tako...

              Comment


              • Ne moze da napada u kontinuitetu,nije jedina.Cekamo da se komentator vrati sa pauze da probba nekako Dankinju da provuce u polufinale
                sigpic

                Comment


                • Haha , sta cura pocini prvoj teniserki svijeta , Wozniacki ispala iz ove grupe , to je definitivno , vidjet cemo ko ce proci uz Petru , Radwanska ili Zvonareva .

                  Kvitova od 1. januara do 27. oktobra 2011. nema poraz ni na jednom indoor turniru ,fascinantno .

                  Edit : Wozniacki ima sansu da prodje , neku malu , ali sumnjam da hoce .
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post

                    Kvitova od 1. januara do 27. oktobra 2011. nema poraz ni na jednom indoor turniru ,fascinantno .
                    Protiv onakvih udaraca,pogotovo u dvorani, tesko da ce neka od djevojaka ubuduce i imati ikakve sanse...BH od 140 km/h...FH jos jaci...servis na prednost stranu fenomenalan...ugao koji nadje ne nalaze ni neki muskarci koji igraju lijevom rukom...kada svi ti udarci ulaze...nepobjediva je...

                    Comment


                    • I Zvonareva ce lako protiv Radvanske, ide joj za sad...

                      Comment


                      • Vrlo autoritativno Zvonareva za sad!
                        Kvitova ima sve predispozicije da vlada dugi niz godina ali sa takvom igrom ce biti masu gresaka i to je problem,a Serena i Azarenka mogu da je dobiju njenom igrom,kao i Sharapova
                        sigpic

                        Comment


                        • Ali pitanje je jos koliko ce Serena igrati, ipak je ona 9 godina starija od Kvitove. Tako da i po meni, a mislim da sam napisala to vec, Kvitova ima sve predispozicije da bude no.1 i to duze vreme.
                          Nazalost nisam stigla da gledam mec, a zao mi je, posto je uvek lepo videti kad neko objasni Carolini sta znaci igrati tenis
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Osvjezenje je nema sta,a i dobro izgleda sto joj je samo plus

                            Sta radi Zvonareva,odakle je izvukla ovakvu igru
                            sigpic

                            Comment


                            • Mogu se pohvaliti da sam jedan od prvih koji je Kvitovu video kao GS sampionku i drago mi je zbog toga, jeste da sam promasio turnir (predpostavio sam Pariz)a dosao je Wimbledon, eto malo sam potrcao pred rudo ali nije mi zao devojka ima sve ofanzivne udarce koji su potrebni za GS titulu i sigurno nece ostati na jednoj ali ima odredjenih drugih problema koji nisu vezani za sam tenis sto je sputava u konstantnosti ali ako zeli biti u samom vrhu morace da poradi na tome ,dali ce uspeti zavisi samo od nje.

                              Comment


                              • Ali ovaj Pesikan je opterecen novcem stalno govori koliko je to novca, da se za "samo" pojavljivanje dobija toliko i toliko para
                                i ono od cega ludim je sto govori stalno u 2. licu mnozine: morate traziti celendz, morate ovo, morate ono...
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X