Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Jasno je da Azarenka mora sto vise da je trci,mada riternira izuzetno u ovim momentima,sve smo blizi trecem setu(ne kosta me nista da probam)
    Nije bilo iskreno, i onda ne fercera
    Posteno je da se pobjednica odluci u trecem setu...Viki je od onih 0-5 bolja...postotak prvog servisa visok...odlicno reternira...i treci set je svakako zasluzila

    Comment


    • ne može prestići Karo,ona je već dobila nagradu za No1 igračicu ove godine..
      mogu samo da kažem bravo za tatu koji je dobro planirao turnire i kalendar,uzimajući u obzir Karolinine mogućnosti..
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • Evo tri break lopte , hajde uzmi ovo Victoria , vazno je dobro otvoriti set ..

        Svaka cast Kvitovoj kako se izvukla , ali ovo sto ona uzvikuje poslije skoro svakog poena je vjerovatno najodvratniji uzvik koji sam ikad cuo , strasno .
        Last edited by Dale; 30-10-11, 17:03.
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Predobar tenis igra Kvitova ali ono urlikanje posle dobijenog poena je iritirajuce od Bartolinog skakutanja! Cak ni ne izgovori lepo "come one" nego nesto izmedju Ajde Azarenka!

          Comment


          • Azarenka je do ovog gema imala realizaciju brejk lopti 80% sad nije iskoristila ni jednu,imala je 4 prilike,od toga 3 vezane.Kvitovoj svaka cast za hrabrost,ima veliko srce!
            sigpic

            Comment


            • Kao da je siluje neko tako zvuci!

              Comment


              • Au kakva greska Azarenke,mada bice ovdje jos brejkova
                sigpic

                Comment


                • Too bre! 3-0, jos samo 3 gema.

                  Comment


                  • Evo i ja upalih da gledam zene.
                    Pa gore je ovo urlanje Azarenke tokom poena, neko krici Kvitove nakon poena. Mada, ne znam sta je gore.
                    Petra ima 3-0 i nadam se da ce osvojiti ovo, ako ne osvoji - Vladan je kriv, kao i za ovu dvojicu danas...

                    Comment


                    • Pored onakvog urlikanja Vikini udarci su popraceni uzdasima
                      A upravo to je najgori dio sto nista ne kaze nego se samo dere...a nije se derala samo nakon dva osvojena poena u ovom trecem setu...
                      Jako je blizu pobjede...

                      Comment


                      • Ako Kvitova osvoji onda se zna da si ti kriva za tu dvojicu kao što i jesi, a ako izgubi onda si opet ti kriva. Stvarno mi nije jasno kako ne smeta Azarenka sa ovim zavijanjem pri svakom udarcu, zabranio bi joj da to radi, Kvitova bar zakrešti http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%...B0%D0%B2%D0%BE kad završi poen.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Ako Kvitova osvoji onda se zna da si ti kriva za tu dvojicu kao što i jesi, a ako izgubi onda si opet ti kriva. Stvarno mi nije jasno kako ne smeta Azarenka sa ovim zavijanjem pri svakom udarcu, zabranio bi joj da to radi, Kvitova bar zakrešti http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%...B0%D0%B2%D0%BE kad završi poen.
                          Azarenka me manje iritira onim dranjem! Ali ovo sto Kvitova radi jos nisam video! Meni dok je gledam dodje mi da je raspalim reketom posle toga ne znam kako je njenim protivnicama!

                          Comment


                          • Pa i ja navijam za Kvitovu, tako da ne mozes dokazati da sam kriva ja, a ne Vladan...
                            A ove 2 kao da se takmice u vristanju...

                            Comment


                            • Molim vas,pa kad sam ja izbaksuziraoMaja je za sve kriva,slazem se sa kolegom

                              Igra Kvitova bas dobro,naravno pomaze sto i servis sluzi!Azarenka izuzetno agresivno riternira na drugi servis
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma ti si sad izbaksuzirao jadnoj Viktoriji, cim si napisao da ce biti jos brejkova... Pokusaj cesce da baksuziras protivnicima i bice super...
                                Sluze ih servisi sada fino... a i ne vidi se da igraju preko 2h... ;)

                                Comment

                                Working...
                                X