Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by retro View Post
    Sam odlicno odigrala turnir, servis je ide strasno i nece bas biti tako lako Sereni.
    Iako je veliki favorit i ja ocekujem pobjedu, moze Sam napraviti probleme.
    I Azarenka je gubila po 2, 3 gema u mecu pa nije mogla nista sinoc!

    Comment


    • Originally posted by Jigsaw92 View Post
      I Azarenka je gubila po 2, 3 gema u mecu pa nije mogla nista sinoc!
      Serena je jako nezgodan protivnik ,ona može da bude dobra i u odbrani a voli da napada skoro iz svake pozicije i jednostavno taj servis ,koji se komotno može mjeriti sa većinom muškaraca joj daje finu prednost ,povrh tih jakih udaraca ,ona je baš težak protivnik i valje se izboriti sa snagom,talentom,taktikom a to je jako teško,a sve ovo što sam nabrojo su sastavne komponente Serene.
      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

      Comment


      • Ajde Serena, mozes ti to!

        Comment


        • Fenomenalno parira Stosur sa osnovne linije,prvo umrtvi igru,posalje par slajseva,a onda raspali po lopti

          edit:Au kakva tri riterna Serena-e,brejk u pravom trenutku
          Last edited by Vladan; 14-08-11, 18:45.
          sigpic

          Comment


          • 1 set za Serenu! Smesno mi kako ce osvojiti 2 turnira za redom a igra sa 70% svoje igre!

            Comment


            • Samo je trebala da je nacne,sad je ovo gotovo.Odlicno za tebe Jigsaw,taman da zavrsi da gledas Novaka
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Samo je trebala da je nacne,sad je ovo gotovo.Odlicno za tebe Jigsaw,taman da zavrsi da gledas Novaka
                Mozda prebacim kad bude uzimao pehar!

                Comment


                • Pobeda!!!! Toliko je falila tenisu!
                  Sad ce verovatno da odigra 2 kola u Cincinatiu i da namerno izgubi da bi se odmorila pred USO!

                  Comment


                  • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                    Pobeda!!!! Toliko je falila tenisu!
                    Sad ce verovatno da odigra 2 kola u Cincinatiu i da namerno izgubi da bi se odmorila pred USO!
                    Ili će da osvoji još jedan masters.
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Ne verujem! Namerno ce izgubiti da bi se odmorila do USO! ;)

                      Comment


                      • Impresivna igra, a opet nije na 100% svoji mogucnosti.
                        Prva favoritkinja za Us Open, mislim da bi bilo pametno propustiti Cinci, ili odigrati samo koji mec.
                        Genius, outrageous, the best ever! RF!

                        Comment


                        • Originally posted by retro View Post
                          Impresivna igra, a opet nije na 100% svoji mogucnosti.
                          Prva favoritkinja za Us Open, mislim da bi bilo pametno propustiti Cinci, ili odigrati samo koji mec.
                          Pa odigrace 2, 3 sigurno ne verujem da ce hteti da ide do kraja!

                          Comment


                          • Idemo Serena bas mi je drago sto je osvojila presrecan sam!! Eto odma osvaja Sranford i sad Montreal..
                            Odlicne partija, na Us Openu ce da sija punim sjajem, mora da osvoji i US!

                            Comment


                            • Originally posted by Mare_92 View Post
                              Idemo Serena bas mi je drago sto je osvojila presrecan sam!! Eto odma osvaja Sranford i sad Montreal..
                              Odlicne partija, na Us Openu ce da sija punim sjajem, mora da osvoji i US!
                              Osvojit će ona njega i zaslužila je a za Kim mislim da neće moći da se nosi ove godine sa teniserkama koje su puno više radile od nje i koje imaju više mečeva u nogama.
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Originally posted by Adin View Post
                                Osvojit će ona njega i zaslužila je a za Kim mislim da neće moći da se nosi ove godine sa teniserkama koje su puno više radile od nje i koje imaju više mečeva u nogama.
                                To je tacno a i muci je ona povreda cele godine maltene.. Nece moci ona nista do kraja sezone stvarno tesko..

                                Comment

                                Working...
                                X