Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne nicu .brisel je osvojila izvinjavam se

    Comment


    • pa da je faca osvojila bi ovo ,gdje joj je ta konstantnost ,pa i u briselu je bila sljaka

      Comment


      • Originally posted by goodboy View Post
        mislis na nicu ? jakog li turnira,pa skoro sve ozbiljnije igracice namjerno poispadale nebil se odmorile za rg ,dok je ovoj to bila jedinstvena prilika da nesto osvoji.kazem ti sticajem okolnosti je broj 1 i nista vise
        Ona rijetko osvaja turnire ali je pretežno uvijek polu finale finale četvrt finale.Uostalom ja nju ne branim mrzim njen stil igre ali ruzno je reći za nekog da je bruka za tenis jer ona ostvarje ipak neke rezultate.
        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

        Comment


        • ma rekao sam da je bruka sto se ne ponasa kao pravi broj 1 i sto na vecim turnirima ne pokazuje sto bi trebala pokazivat

          Comment


          • zavrsavam sa ovom temom,laku noc i nemoj sta zamjerit

            Comment


            • Originally posted by goodboy View Post
              zavrsavam sa ovom temom,laku noc i nemoj sta zamjerit
              Ma ne zamjerim ja volim da malo raspravljam ,fino je uglavnom bilo ,laku noć.
              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

              Comment


              • Serena comeback!!!

                Comment


                • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                  Serena comeback!!!
                  Uh jedva čekam da konačno gledam pravi tenis....
                  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                  Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                  Comment


                  • Takodje!! Ajde vise da je vidimo na Wimbledonu!!!

                    Comment


                    • “I’m gonna be back as a better player when you see me next time,” Wozniacki said. “When I was younger, people told me, you’ll never be a top player. You’re from Denmark. We don’t have the mentality. Blah, blah, blah. For me I know what I’m capable of. I know I’m a great player. I’m doing well, and I had a loss today. I’ll be back even better. I’m definitely gonna try to do better in Wimbledon, and we just have to see.

                      Comment


                      • Hmmm zanimljivo.. Ajde videcemo sta ce biti na Wimbledonu..
                        Slazem se jeste ona dobra teniserka naravno, al nema tu igru kakvu treba da ima jedan pravi no. 1 poput Serene, Kim, Sharapove itd..

                        Comment


                        • Originally posted by Mare_92 View Post
                          Hmmm zanimljivo.. Ajde videcemo sta ce biti na Wimbledonu..
                          Slazem se jeste ona dobra teniserka naravno, al nema tu igru kakvu treba da ima jedan pravi no. 1 poput Serene, Kim, Sharapove itd..
                          A Ana u najboljim danima?

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            A Ana u najboljim danima?
                            Naravno i ona takodje 2008, forma zivota.. To su bili dani..
                            Ovo sada sto Ana prikazuje nije ni 10% od toga..
                            A i nema sanse vise da se ona vrati u tu formu, nazalost..

                            Comment


                            • Originally posted by Mare_92 View Post
                              Naravno i ona takodje 2008, forma zivota.. To su bili dani..
                              Ovo sada sto Ana prikazuje nije ni 10% od toga..
                              A i nema sanse vise da se ona vrati u tu formu, nazalost..
                              Cuti, ne govori, ne zelim to da slusam, ti mene lazes, ti nisi pri sebi, mora da si jeo neke pecurke ludaje kad tako govoris...

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Cuti, ne govori, ne zelim to da slusam, ti mene lazes, ti nisi pri sebi, mora da si jeo neke pecurke ludaje kad tako govoris...
                                Hahahaha veruj mi ni ja ne zelim da verujem u to ali to je realna situacija.
                                Ako za 2 godine nije proigrala kako zna i ume nece nikad. To je sve stvar u glavi a Ana je trenutno mentalno u outu..
                                Nazalost

                                Comment

                                Working...
                                X