Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bartoli je izgledala umorno, nije nista specijalno radila u mecu! ;)

    Comment


    • Nisam znao da je zabranjen kaps lok Dacho.. Hm zanimljivo veoma..
      Ok, kako god.. Sad znam da je Stanford 5. slem hvala ti na informaciji.
      Dovidjenja.

      Comment


      • Originally posted by Jigsaw92 View Post
        Bartoli je izgledala umorno, nije nista specijalno radila u mecu! ;)
        Pa eto sustigao je umor al opet brate 1. kolo stvarno iznenadjujuc poraz.. ;)

        Comment


        • Dacho nemoj da ljutis korisnike!

          Comment


          • Comment


            • U buduce izbegavaj postove bez teksta,odnosno samo sa ovim smajlicima osim u of topik temama.
              Inace,Stanford ce se vratiti kao slam do 2020.potvrdili su organizatori tog turnira
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Treba docekati 2020 auuuu... ;)

                Comment


                • Goerges pobijedila Jelenu, 6:1, 6:3

                  Današnji OOP http://www.wtatennis.com/page/OrderO...,12781,00.html

                  Ana igra 2. meč na centralnom terenu, odmah poslije Andree Petković i Eugenie Bouchard, takođe Ana i Andrea danas igraju i dubl protiv Gajdosove i Petrove, a Bojana sa Jelenom Dokić igra četvrti meč na terenu broj 1.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vidim Jelena je sinoc zasijala punim sjajem

                    Zasto mi se cini da ona polako dize ruke od tenisa, tj. da ima sd druge prioritete u zivotu?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ona je nedavno, čini mi se, i izjavila da joj tenis više nije prioritet, ali ne znam zašto se onda ne povuče skroz, nego da se ovako muči.

                      Evo šta je rekla

                      “Očigledno je da sam se teško snalazila u svom prvom nastupu od juna. Nisam igrala svoju igru pa se nadam da ću biti bolja na narednim turnirima”, rekla je Jankovićeva.
                      Priznajući da je očekivala daleko bolji rezultat, ona je dodala da joj je “previše razmišljanja” pravilo probleme u susretu sa nemačkom teniserkom.
                      “Imala sam mnogo opcija u mojoj glavi i uvek sam birala pogrešnu. Jednostavno, previše sam razmišljala. To me je na neki način zbunjivalo i nisam odigrala dobro. Zato sam i pravila mnogo grešaka. Volim da igram u Torontu i imala sam određene uspehe na ovom turniru. Zato sam se nadala da ću i ove godine ostvariti dobre rezultate. Ali, ne možete uvek da uradite sve što očekujete od sebe”, rekla je Jelena Janković.
                      http://sport.blic.rs/Tenis/201351/Je...irala-pogresnu
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Vidim Jelena je sinoc zasijala punim sjajem

                        Zasto mi se cini da ona polako dize ruke od tenisa, tj. da ima sd druge prioritete u zivotu?
                        Da to je tacno kazem ja vam Jelena je sve gora i gora ocigledno da je tenis vise ne zanima..

                        Comment


                        • трајаће Јелена још дуго...
                          sigpic

                          Comment


                          • Kakva iznenadjenja, ispadose Bartoli, Kuznetsova i Jankoviceva

                            Comment


                            • Sto se tice Bartoli, tu se slazem, ali ispadanje Kuznetsove, a posebno Jelene i nije neko iznenadjenje vise. A jos kad se vidi protiv koga je igrala JJ, protiv igracice koja je ove godine 2 puta dobila Wozniacki, onda tek to nije iznenadjenje.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Svaki komentar vezan za zenski tenis trenutno je suvisan. Kad je Henin otisla, Ana je bljesnula i to je bilo to, potom je Jelena zamennila na neko vreme, pa ih je bilo jos poneka, S. Williams je tu po meni bila najzasluzenije. Mada, Woznicki se drzi na tom prvom mestu i to pristojnih 2000 poena prednosti ima, tako da to vec nije slucajno, GS ili ne, konstantna je, a GS ce doci cim napravi jos jedan korak u svojoj igri. Nadam se da ce to uciniti sto pre kako bi povukla i ostale devojke za sobom...

                                Comment

                                Working...
                                X