Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajao pa vi napisašte 250 postova o jedno te istom, iliti da Karolina ne treba da bude br 1, mislim da ste sve ubedili, ne morate više
    Evo ako nekoga baš interesuje super članak o tome sa kakvim kritikama se suočavala, kakav joj je stil igre, zašto je takav, šta se trudila da promeni, promene trenera... pa ako nekog stvarno zanima može da pročita ;) http://www.tennischannel.com/news/Ne...px?newsid=9556

    Comment


    • Originally posted by altlosta View Post
      Ajao pa vi napisašte 250 postova o jedno te istom, iliti da Karolina ne treba da bude br 1, mislim da ste sve ubedili, ne morate više
      Evo ako nekoga baš interesuje super članak o tome sa kakvim kritikama se suočavala, kakav joj je stil igre, zašto je takav, šta se trudila da promeni, promene trenera... pa ako nekog stvarno zanima može da pročita ;) http://www.tennischannel.com/news/Ne...px?newsid=9556
      Pa scaki put kad je gledamo shvatimo da je sve dosadnija i dosadnija.
      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

      Comment


      • Kim definitivno neće igrati US Open

        Comment


        • ne verujem ja u tu njenu povredu, pre ce biti da je van forme zato sto se posvetila detetu i muzu. a ko zna mozda je ponovo trudna.
          Ima druge prioritete

          Comment


          • Originally posted by altlosta View Post
            Kim definitivno neće igrati US Open
            Steta,potrebna je i ona tour-u pogotovo sad kad se Serena vratila.Izgubice mnogo bodova,a znamo da su joj cilj OI i onda penzija
            sigpic

            Comment


            • Rekla je da namerava da igra AO 2012, OI a možda i US Open... Sad šta će biti...

              Comment


              • Pa vjerujem da ce odigrati i USO sledece godine,ali su joj cilj OI,to odavno prica
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Steta,potrebna je i ona tour-u pogotovo sad kad se Serena vratila.Izgubice mnogo bodova,a znamo da su joj cilj OI i onda penzija
                  Steta za Kim, stvarno bzvz posle odlicne igre na Australiji i nesto malo kasnije od tada nista nema je cele sezone slabo..
                  Steta stvarno, dobra igracica..

                  Comment


                  • Originally posted by Mare_92 View Post
                    Steta za Kim, stvarno bzvz posle odlicne igre na Australiji i nesto malo kasnije od tada nista nema je cele sezone slabo..
                    Steta stvarno, dobra igracica..
                    Kim je odlična igračica ali ja mislim da je i njeno otkucalo jednostavno ,ona pojavila dva pta na USO osvojila titulu i šta joj više treba ,uostalom ona igra fin tenis u to nema sumnje ali mislim da nije ona više za tenis toliko vezana jednostavno ona sad ima drugh bitnijih stvari u životu i mislim da će ona kao i Henan shvatiti da nije to više mejsto za nju i brzo se povući,ali opet kažem bez sumnje jedna od najboljih teniserki koje sam ja ikada gledao .
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Originally posted by Adin View Post
                      Kim je odlična igračica ali ja mislim da je i njeno otkucalo jednostavno ,ona pojavila dva pta na USO osvojila titulu i šta joj više treba ,uostalom ona igra fin tenis u to nema sumnje ali mislim da nije ona više za tenis toliko vezana jednostavno ona sad ima drugh bitnijih stvari u životu i mislim da će ona kao i Henan shvatiti da nije to više mejsto za nju i brzo se povući,ali opet kažem bez sumnje jedna od najboljih teniserki koje sam ja ikada gledao .
                      Pa da.. Vidi se da ima bitnijih stvari i da je zaokupirana sa nekim licnim stvarima..
                      Al steta stvarno nedostaje tenisu..

                      Comment


                      • Bojana u Dalasu prvo kolo protiv Dulko koja je u bas losoj formi. Tako da ima sansu.

                        Jelena u Nju Hevenu prvo kolo protiv Vesnine.

                        Comment


                        • I Venus igra tu, nisam siguran!

                          Comment


                          • ne igra Venus Nju Heven, nazalost

                            Comment


                            • Originally posted by DangerAce View Post
                              Bojana u Dalasu prvo kolo protiv Dulko koja je u bas losoj formi. Tako da ima sansu.

                              Jelena u Nju Hevenu prvo kolo protiv Vesnine.
                              Mislim da u Nju Hevenu brani titulu Carolina.Šta vi mislite da li će sa ovako lošom igrom moći da odbrani ovaj turnir ,pod uslovom da joj dođe jedna jača teniserka?
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Pa ako dodje jedna jaca nece moci, videli smo da je izgubila od Vinci i od Mc Hale loool..

                                Comment

                                Working...
                                X