Announcement

Collapse
No announcement yet.

Евролига и Еврокуп 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Jbte, sve pogađaju za sad... Ubi me ako nisu na preko 70%...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • #47


      Micite se polecem

      Comment


      • #48
        Nem reci-bravo momci za sampionski stav, Jovic maestro
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • #49
          Dobro ovo deluje za sad. Malo konfuzije u igri na momente, ali igrači su raspoloženi i naoštreni. Skokovi dominacija. Bilo je jedno najmanje 7-8 skokova u napadu. Samo neka ovako nastave...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • #50
            Bravo Zvezdo, samo nastavi Jović i Gudurić maestralni.
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • #51
              Svaka cast na perfektnom poluvremenu,sem u momentu Rebica na terenu.

              Jovic nam je najbitniji,samo da izdrzi,jer zanjega nema zamene,bice tesko.

              Odbrana nam je vrhunska,sveli smo ih na 30 poena,Kuzmic premasio ocekivanja,tu pre svega mislim na napad,jedino mi Bjelica bode oci,doveli smo ga ne znam zasto da uzima minute Mitrovicu i Simanicu,al ok najbitniji je rezultat.

              Comment


              • #52
                Sjajno prvo poluvreme...
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • #53
                  kakva utakmica armani-makabi cc i na kraju makabi sta je promasio i nije uspeo da iscupa produzetke brat GOUDELOCK je pogodio dve trice za 10sek ali nisu uspeli da izednacu steta
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • #54
                    Kakva zavrsnica Milano Makabi
                    Ajmoo zvezdo gazi
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Bas me prijatno iznenadio Kuzmic, nisam ocekivao da ce biti ovako dobar pod kosem. Malo slabiji start 3/4, samo da im ne dozvolimo da se raspucaju.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #56
                        Pa na sta je ličio kod Saleta prošle godine....ovo večeras super.

                        U drugom poluvremenu se oseća pokraća klupa.

                        Lazić bimboje klasičan, uvek bio, isti igrač kakav je bio pre četiri sezone.

                        Comment


                        • #57
                          Po ovome ispade da nam samo fali još jedan NBA plej i možemo opet u fajnal 8.
                          Last edited by Dekson; 13-10-16, 21:14.
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • #58
                            Nerealno je bilo da Zvezda izgura onaj tempo i u trećoj četvrtini, ali dobro je, drži se ta neka razlika 9-10 poena.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Dekson View Post
                              Po ovome ispade da nam samo fali još jedan NBA plej i možemo opet u fajnal 8.
                              Ma kao što rekoh, daleko su najprecenjenija ekipa u Evropi ovi Turci.

                              Solidna Evropligaška ekipica kao i mi.

                              Evo gotivnija mi Glata, CSKA ih melje sa +20.

                              Comment


                              • #60
                                Samo 8 poena u 3/4 jbte. Mnogo se gubi lopti. Dosta napada bez šuta uopšte...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X