Announcement

Collapse
No announcement yet.

Евролига и Еврокуп 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Евролига и Еврокуп 2016/17

    Евролига



    Распоред у прва 4 кола:

    Spoiler



    Еврокуп


    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

  • #2
    Mislim da bi bilo korisno ispraviti EC.



    Last edited by Jaqen Hghar; 12-10-16, 14:50.

    Comment


    • #3
      Lepo večeras pustiš Union Olimpija - Lokomotiva Kuban i gledaš NBA, Lokosi nikad ofanzivniju ekipu, baš malopre gledam listu i svi mi plus poena, ludilo.

      Rošesti, Kolins, pa Grobarče od prošle sezone Džons, pa Met Džening, pa bratić Vujukas, pa Rajan trojka Broekhof i na kraju Brajkulin mezimac, pojačanje iz Nižnija, Evgeni Baburn.

      Osvajaju, pogotovo jer ove sezone se ne uključuju ekipe iz EL.

      Comment


      • #4
        Eno upravo izvesni Lietkabelis Panevėžys demolira, na više nivoa zalutali MZT Skopje.
        Last edited by Jaqen Hghar; 12-10-16, 17:57.

        Comment


        • #5
          Naravno da demolira. Dobili su Žalgiris i imaju nekoliko ozbiljnih i iskusnih igrača.

          Comment


          • #6
            Tamo su Lavrinovici, najjace da ih ne raznesu
            sigpic

            Comment


            • #7
              Pa i u MZT je Torey Thomas i Kloof
              Last edited by Jaqen Hghar; 12-10-16, 18:11.

              Comment


              • #8
                Zar nisu Torey Tomas i Mesi ,kao i trener im dobili otkaz

                Comment


                • #9
                  Jesu.
                  Rajković dao ostavku zbog katastrofalnog početka sezone.

                  Comment


                  • #10
                    Pa zato i kazem znam da sam ih gledao proiv Cibone i vec tad su bili otpusteni a posle tog meca,i trener,al videh ti napisao T.Tomas pa pomislih mozda ih vratili.

                    U sustini mnogo su losi,mozda vredi onaj Amer Thames,ostalo pretanko za EC.

                    Mada ja mislim da niko iz Aba lige(jedna od slabijih ikada) ,se nece dobro provesti u EC,slabi rosteri za Evropu,isto to mislim i za EL i Zvezdu

                    Comment


                    • #11
                      Iskreno bio bih zadovoljan sa dvocifrenim brojem pobeda Zvezde.
                      Znači bar 10.
                      Mada, ovih 30 utakmica u EL će biti od velikog značaja za ceo tim.
                      Uvek je bilo da ekipa koja ostane što duže u EL, igra jako dobro u finišu ABA sezone.

                      Comment


                      • #12
                        Meni je realno ova sezona jedna od slabijih u Evropi u poslednjih kusur godina, NBA se sve više puni igračima sa evropskog tržišta, a sa druge strane evropsko tržište se "pojačava" otpacima NBA lige.....

                        Na kraju gusto MZT.

                        Comment


                        • #13
                          Čak su i poveli 89-88 pri samom kraju.
                          Nema veze da l' je najslabija EL u poslednjih nekoliko sezona,
                          još uvek je to najbolje takmičenje u Evropi.

                          Comment


                          • #14
                            Bice dobro da skupe 10 pobeda,to bi mozda moglo da se namakne u Pioniru,al za to mora neki ofanzivni centar,a ne sumnjam ja da cemo uzeti Abu jer stvarno ne vidim ozbiljne rivale,mozda Buducnost,i Partizan ako dovedu centra i jos nekog sutera, nece moci Hacer ovako protiv Zvezde,da zabada kad mu se na po 5 minuta,menjaju terminatori cuvari,Danguba,Lazic,Jovic.

                            Comment


                            • #15
                              Gledam Olimpija Kuban rez. u 1/4 12:12, užas koliko su tvrdi obruči

                              Comment

                              Working...
                              X